Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
To je výtečný nápad. Lovec by konečně zalezl zpátky tam, kam patří – do Mramorovy prdele.
|
|
|
Jsem spíš pro povinné roztahování frnd. Která nemá manžela nebo jinak ověřitelného partnera a není v řádu jako zasvěcená panna, tu by si mohl odvážný panic beztrestně ulovit. Je totiž třeba jejich situaci řešit a v tomto kříži jim odlehčit. Trochu více soucitu a pochopení pro ně. Ale ten nápad s těmi vězenkyněmi a jejich povinnému a soudně nařízenému připuštění se mi líbí. Tak by si mohly i odčinit svou vinu proti společnosti. Každopádně, než se budou incelové mobilizovat a terorizovat společnost, jako ozbrojená většina lidí co nemohou nic ztratit, je třeba to nějak konstruktivně řešit!
|
|
|
Panictví se ztrácí posluhováním holkám?
|
|
|
Já jsem tady v minulosti zakládal diskuzi o tom, že by se jako řešení panické otázky mohly používat doživotní vězenkyně, které jsou ve vězení za těžké zločiny. Z nějakého důvodu mi diskuzi smazali...
|
|
|
|