Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1267521, vloženo 31.05.2026 09:00:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hra - v jak starém domě žijete?
Ahoj, máme tu další hru. Tentokrát budeme psát, kdy byl postaven dům, ve kterém žijeme. Od nejstaršího po nejnovější. Budeme se snažit čekat na ostatní, ale ne za každou cenu.
Jako vždycky to samozřejmě může být anonymní.

Takže jako první budou psát ti, jejichž dům byl postaven mezi 13,8 a 13 miliardami let před naším letopočtem. Věřím, že aspoň jeden takový se tu najde.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2026 06:12:12
Takže už jsme v roce 1850, tedy už dávno u nových domů. Tak nechápu, proč pořád nikdo nepíše.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
10.06.2026 11:06:33
Minule jsem to popletl, ale to je jedno.

Jdeme na roky 1837 až 1850.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
09.06.2026 19:56:22
Teď ti, jejichž dům byl postaven v letech 1821 až 1836.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
09.06.2026 11:25:54
Jdeme na roky 1806 až 1820.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
08.06.2026 22:25:41
Jdeme na roky 1786 až 1805.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
07.06.2026 23:05:26
Jdeme na roky 1766 až 1785.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
07.06.2026 11:18:48
Jdeme na roky 1746 až 1765.

Staré domy už jsme dávno probrali, teď jsme dejme tomu u středně starých domů. Tak už se, proboha, zapojte.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
07.06.2026 10:12:47
Jdeme na roky 1721 až 1745.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
07.06.2026 03:03:30
Teď ti, jejichž dům byl postaven v letech 1696 až 1720.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
06.06.2026 16:50:46
Jdeme na roky 1671 až 1695.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
06.06.2026 13:51:36
Jdeme na roky 1641 až 1670.

Teď bylo završeno to, co jsem minule nastínil. Třicetiletá válka byla totiž přinejmenším v širší centrální oblasti kontinentální Evropy opravdu zdaleka nejen "pouhou dlouhou válkou", ale měla šílené dlouhodobé důsledky. A k nim patřilo mimojiné pořádné vylidnění mnoha oblastí, ale také spálení a zboření obrovského podílu domů. Dá se tedy říci, že jsme se ocitli v takovém částečném "bodě nula". Tedy že kdykoli po roce 1648 bylo dochováno daleko více domů postavených (těsně) po 30leté válce, než domů postavených (těsně) před 30letou válkou...
Takže lidi, konec výmluv. Teď už dům, ve kterém bydlíte, opravdu stál.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
06.06.2026 11:40:44
Teď ti, jejichž dům byl postaven v letech 1611 až 1640. No, ve dvou třetinách toho období se spíš ničilo než stavělo...
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
06.06.2026 09:08:26
Jdeme na roky 1581 až 1610.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
06.06.2026 00:37:29
Jdeme na roky 1546 až 1580.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
05.06.2026 23:27:30
Jdeme na roky 1511 až 1545.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
05.06.2026 22:38:55
Jdeme na roky 1476 až 1510.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
05.06.2026 12:32:46
Léta páně 1451 byl postaven hostinec U Ouchopků ve vesnici Sourodice ve středních Čechách. Tehdy tu ještě nežili sloni. Dnes je to městská část Praha 26-Sourodice. V tomto hostinci pracuji i bydlím.
Přijďte na Lemura nebo Vopičáka!
 výčepní Ouchopek
05.06.2026 11:10:27
Jdeme na roky 1396 až 1435.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
05.06.2026 10:59:57
Som šľachtic a bývam so svojím škrečulkom v paláci, ktorý postavili moji predkovia v roku 978.
Smajlík  Schizofrenik oprava
05.06.2026 04:54:05
Jdeme na roky 1356 až 1395.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
04.06.2026 23:31:56
Roku 1346 postavil můj praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradědeček Karel IV. můj hrad Karlštejn, kde v současnosti bydlím. Rád bych už jej ale konečně prodal a odstěhoval se do něčeho skromnějšího třeba na Konopiště vyvolávací cena je 54 007 korun a pytel buráků děkuji Žemlička.
 Jaroslav Žemlička
04.06.2026 22:38:55
Teď ti, jejichž dům byl postaven v letech 1261 až 1310.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
04.06.2026 10:57:31
Jdeme na roky 1201 až 1260. Tehdy bylo v českých zemích založeno mnoho měst, tak už byste, sakra, mohli psát své domy!
Smajlík  Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
04.06.2026 09:17:53
Jdeme na roky 1131 až 1200.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
04.06.2026 04:28:17
Jdeme na roky 1051 až 1130.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
04.06.2026 00:09:13
Som šlechtic a bývám so svým skrečuldou v paláci, ktorý postavili moji predkovia v roku 978.
 Schizofrenik off
03.06.2026 22:45:30
Jdeme na roky 851 až 950.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 17:41:11
Teď ti, jejichž dům byl postaven v letech 701 až 850.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 13:59:41
Jdeme na roky 500 až 700.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 13:06:04
Jdeme na roky 250 až 500.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 11:25:00
Teď ti, kteří bydlí v domě postaveném mezi lety 0 a 250 našeho letopočtu.

Už by sem fakt mohli začít psát lidé bydlící v těch nejstarších domech...
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 10:57:26
Jdeme na 300 let před naším letopočtem až 0 našeho letopočtu.

A teď vám prozradím tajný kód, který jsem musel vyplnit. Bylo to 2HMN.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 09:15:14
Jdeme na 600 až 300 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 04:38:53
Teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 1 000 a 600 lety před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
03.06.2026 03:05:14
Jdeme na 1 500 až 1 000 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
02.06.2026 22:47:56
Jdeme na 2 000 až 1 500 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
02.06.2026 09:42:43
Teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 3 000 a 2 000 lety před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
02.06.2026 08:46:55
Jdeme na 5 000 až 3 000 let před naším letopočtem.

Prosím ty, kdo bydlí v nejstarších domech, aby sledovali reakce, a včas mě upozornili, že mám zvolnit, aby nepropásli své období.

Ale navíc, pokud někoho přeskočím, rozhodně není nic ztraceno. Ať klidně napíše, ze kdy je jeho dům, i když už budeme v pozdější době.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
02.06.2026 04:56:32
Teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 10 000 a 5 000 lety před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 23:31:09
Jdeme na 20 000 až 10 000 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 22:57:45
Přecházíme na 50 až 20 000 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 22:27:46
Svůj dům jsem si vlastní šikovností postavil 73 000 let před naším letopočtem. To byly zlaté časy. Byl jsem šaman, hrál jsem na flétnu a bubny, a po světě nechodili žádní pudinkové. Také Praha ještě naštěstí neexistovala. Pak přišel Fiala a pětikolka a všechno šlo do háje.
 asi tak nějak
01.06.2026 12:28:36
Teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 300 000 a 100 000 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 11:58:21
Jdeme na 1 milion až 300 000 let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 11:14:41
Jdeme na 10 až 1 milion let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 10:51:40
Žiju v jeskyni, která vznikla 46 milionů let před naším letopočtem.
 minimalista
01.06.2026 09:59:53
Jdeme na 300 až 100 milionů let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 04:04:31
A teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 1 miliardou a 300 miliony let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
01.06.2026 00:12:23
Jdeme na 2 až 1 miliardu let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 23:33:42
Jdeme na 3 až 2 miliardy let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 22:41:11
A teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 4 a 3 miliardami let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 21:37:03
Panelák, ve kterém mám svůj byt, se začal stavět v roce 1988, kolaudován byl v roce 1990.
Byt jsem koupil v roce 2019.
Smajlík  hominid Muž47 Kategorie
31.05.2026 21:21:12
Mým domem je naše planeta. Ta byla postavena asi 4,5 miliardy let před naším letopočtem. Nemohu si stěžovat, místa tu mám dost.

Quakie: nepředbíhej:-)
 bezdomovec Ilja
31.05.2026 20:48:38
Další anketa?
Dům nám postavili v r. 2011, když jsem odcházel do důchodu sem na Floridu.tedy 15 let
 Quakie Muž80 Kategorie
31.05.2026 20:40:41
Jdeme na 6 až 5 miliard let před naším letopočtem.
Jo a pokud někdo bydlí v domě, postaveném v intervalu, který následuje hned po posledním zmíněném, tak samozřejmě nemusí čekat na uvedení svého intervalu, ani ho uvádět, ale prostě může normálně napsat, kdy byl jeho dům postaven. Tím normálně "probere" "svůj" interval, a následující člověk to opět může udělat úplně stejně.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 19:20:59
Minule jsem zapomněl napsat "let".

A přecházíme na 7 až 6 miliard let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 18:05:32
A teď ti jejichž dům byl postaven mezi 8 a 7 miliardami před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 16:55:39
A teď 9 až 8 miliard let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 15:43:57
Moje ubytovna byla postavená už 9,4 miliardy let před naším letopočtem a já byl první, kdo se tam nastěhoval. Však mám také v profilu uvedeno "Jsem tu už od roku -9 400 000 000".
První věc, co jsem udělal po nastěhování, byla, že jsem začal psát erotickou povídku. Pak jsem se začal rozhlížet, kde je v okolí koupaliště. Zjistil jsem ale, že ještě neexistuje voda, což mě velmi rozladilo. Proto jsem musel dlouho čekat v přítomnosti hloupého otravného spolubydlícího (nastěhoval se hned po mně).
 Iceman off
31.05.2026 15:39:25
Přecházíme na 10 až 9 miliard let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 14:50:29
A teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 11 a 10 miliardami let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 14:03:35
Pokud se mám držet ducha hry:

**13,799 miliardy let př. n. l.**

Bydlím v domě postaveném krátce po vzniku vesmíru. Základy tvoří vodík a helium, rekonstrukce probíhá průběžně už několik miliard let. Energetický štítek zatím nebyl vydán. 😄

Teď by měl navázat někdo z období mezi 13 a 12 miliardami let př. n. l. a nepředbíhat pořadí.
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
31.05.2026 13:34:40
A teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 12 a 11 miliardami let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 11:58:19
Teď ti, jejichž dům byl postaven mezi 12 a 13 miliardami let před naším letopočtem.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 10:34:50
"konec hry": Ty chceš zabít Ladislava Smoljaka? Ale on už je mrtvý.
A konec jaké hry? Ty jsi založil nějakou další hru a teď jsi ji ukončil?
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 10:31:21
https://www.youtube.com/watch?v=OIjjHKNeXUE
Smajlík  konec hry
31.05.2026 10:05:18
zři:

To je nějaká šifra? Mám třeba prohodit písmena?
Mně připadá, že jsi vybral nějaký strašně nešikovaný písmena. Snažím se je prohodit, ale vůbec mi z toho neleze nic rozumnýho, co by znamenalo "dům, kde žiju, je starý tolik a tolik let".
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
31.05.2026 09:51:24
Na autismus není léku.
 zři

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk