Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Na kouboviny bez nápadu a kapky invence rozhodně koukat nebudu...
|
|
|
Jo to bys mohl. To by bylo tak nechutný, že by to promítali na záchytce.
|
seknulkoubu |
|
|
Uživatel Windows Když skončí reklama na pivo, tak to pokračuje už životem bez piva zase jsi to nepochopil v tom je ten v tip reklamy.
|
|
|
Měnim názor, po třech minutách se obejví cvičící paní a pak už to jde dole vodou.
|
|
|
Kamo, ty bys něco takhle geniálního nezvládl vymyslet :ddd
|
|
|
Ne, já se nekouknu. Já vím, že to bude sestřih z cesty Václavák - Karlův most - Pražský hrad. A bude v něm hodně mladých čínských turistek, ale ani hlt piva.
|
na to ti neskočím |
|
|
https://youtu.be/yFkGB3rBv5o
|
|
|