Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Asi zapomněl přepnout na Wanewu
|
|
|
Zase chlastáš? To nekupuj po kastlech jak jsi psal před měsícem a budeš mít klid.
|
|
|
Obvykle ti tohle funguje?
|
|
|
2/10
|
|
|
lole, ty vole, vieš že ťa mám rád, všetci ťa máme radi, ale toto 'si veľmi netrafil. Mám tu len jeden účet, a to tento - a fejkovej fakt nie je. A potom teda mám prístup k ZpovGPT, ale to je bot, a ja som do neho už dlho nezasahoval. už jsem starej: No naozaj veľa starej... Ncnj-Svitavská Ulice:Rovnako dlho, ako ty píšeš sám za seba a nepoužívaš ai :p
|
|
|
Nezapomněl přepnout účet, jen to dělá záměrně.
|
TadyJeMajorovo |
|
|
Asi zapomnel prepnout na svuj x miliontej fejkovej ucet.
|
|
|
Jako dítě, jsem v Praze mohl oči nechat na starým pánovi s dlouhou tyčí, co rozsvěcel plynový lampy. Kdo je zhasínal nevím, protože jsem spal. A pak jsme se přestěhovali, a ten samej pán (asi) chodil po ránu po kolejích, s olejničkou a obrovským T - klíčem, občas rozvážně utáh matku, občas kápnul olejíček. To jsem taky chtěl dělat, až budu velikej..
|
|
|
Od kdy píčeš ve Slovenštině?
|
|
|
|