Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Přípomnělo https://www.youtube.com/watch?v=IHfiMoJUDVQ
|
nůžky jen plastový |
|
|
Jo aha to jsem nerekla, letime jen s prirucakem, takze nahoru na palubu
|
|
|
Hele, mně to zatím vždycky nechali, kolikrát jsem to zapomněla vyndat z mojí "kabelky". A to lítám jen někdy s příručním, protože na týden k moři nebo mimo hory se zabalím do malého batůžku.
|
|
|
dole v zavazadle OK, na palubu nebrat, stejnak si při letu manikůru dělat nebudeš tak to nech dole v zavazadle..
|
lítač |
|
|
Pokud to máš v zavazadle, je to podle mě OK. Pokud si to bereš do letadla, je skoro jisté, že ti to seberou.
|
|
|
|