Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
"já v Americe žiju a pracuju" Tyvole ty jsi v léčebně v Dobřanech
|
|
|
Vicugna pacos: já v Americe žiju a pracuju. Možná proto to používám.
|
|
|
pan sluníčko: Zřejmě ano. Pokud je mi známo, tak se v současnosné britské angličtině téměř nevyskytují, zatímco v americké ano...ale třeba kecám, moc o tom nevím. Jistě vím jenom to, že v češtině se téměř nepoužívá a v textech zkopírovaných z AI to dost bije do očí. Ncnj-Svitavská Ulice: To je latina...
|
|
|
pan sluníčko: Stejně je to bizár, že někdo kdo má přezděvku v angličtině si stěžuje na americké pomlčky (já ani nevěděl, že jsou z Ameriky...)
|
|
|
Vicugna pacos: Těmi americkými pomlčkami máš na mysli ty značky, které byly zavedeny v Anglii kolem roku 1620?
|
|
|
Michal-222: :D Maximálně, že se směješ jak měsíček na hnoji
|
|
|
No když byla a už není, tak je to ok, ne?
|
|
|
Vždyť byla vdaná... Si pohlaď místo toho auto, no.
|
|
|
“ Taky jsem dřív zde byla nazvána sluníčkem, ale ne vždy se mi vyplatilo jím být.” Jako musíte to brát trochu s nadhledem, protože vy jste holky. Chlapa tu nikdo sluníčkem nenazve i kdyby psal to samé…
|
|
|
“ Člověk tu musí mít ostré lokty.” Ale ani né. Spíš otupělé uši…
|
|
|
U ní rozhodně nebyl důvod.
|
|
|
Běžně se tu stávalo, a jistě stává do teď, že admini mažou profily ;) Já přišel o několik. Z hlavy už ani nevím o kolik
|
|
|
jsembarva: Měla takový podobný přístup a styl psaní jako ty ;)
|
|
|
Pomněnku si pamatuji, byla opravdu skvělá…bohužel na ni ale žádný bližší kontakt nemám. Snad se má dobře :)
|
|
|
To se člověk musí obrnit a naučit ty prudiče filtrovat.
|
|
|
Frank: Tak tací tu moc dlouho nevydrží. Člověk tu musí mít ostré lokty. Taky jsem dřív zde byla nazvána sluníčkem, ale ne vždy se mi vyplatilo jím být.
|
|
|
Byl to takový pozitivní človíček, takový světlý bod tady a i lidem dobře radila. Škoda jí.
|
|
|
Matně si vzpomínám. Minimálně ta přezdívka mi přišla vždycky hezká. Asi to byl hodný člověk, ale konkrétně si moc nevzpomenu na její psaní. Nejspíš ji semlela toxicita zpovědnice, podobně jako jiné uživatele.
|
|
|
3F1J: Kdyby tam alespoň nebyly pořád ty dlouhé americké pomlčky...
|
|
|
Květáku, zrovna tohle je podstatně kvalitnější než Opcomova tvorba a dokonce s menším počtem doprovodných vulgarismů.
|
|
|
Ncnj-Svitavská Ulice: inu retardovany plevel. Jako vsude jinde. Nemeli by te v te lecebne radsi vubec poustet k internetu, kdyz takhle ukrutne nezvladaji tu medikaci.
|
|
|
„Poměnka na sraní,“ šeptám tiše, když břicho hřmí jak letní bouře, kroky mám rychlé, skoro spíše jak rytíř v útěku před loupeží v houště. „Poměnka na sraní“ — osud psaný na papírku pomačkaném v dlani, žádná láska, žádné vyznání, jen boj, co začíná po ranní snídani. A když pak usednu v tichosti trůnu, svět náhle zpomalí svůj běh, pochopím krásu každého tónu i sílu lidských střev.
|
|
|