Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1267175, vloženo 20.05.2026 10:25:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pomněnka na stráni
Pamatujete si tuhle uživatelku? Jednu dobu sem chodila, ale pak najednou zmizela a má i smazaný profil. Nemáte na ni někdo kontakt?
 Frank Drebin E-MAIL:   Muž44 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2026 11:53:59
"já v Americe žiju a pracuju"

Tyvole ty jsi v léčebně v Dobřanech
 co zas kecas
21.05.2026 10:43:15
Vicugna pacos: já v Americe žiju a pracuju. Možná proto to používám.
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
21.05.2026 09:20:08
pan sluníčko: Zřejmě ano. Pokud je mi známo, tak se v současnosné britské angličtině téměř nevyskytují, zatímco v americké ano...ale třeba kecám, moc o tom nevím.
Jistě vím jenom to, že v češtině se téměř nepoužívá a v textech zkopírovaných z AI to dost bije do očí.

Ncnj-Svitavská Ulice: To je latina...
Smajlík  Vicugna pacos Žena28 Kategorie
21.05.2026 08:47:44
pan sluníčko: Stejně je to bizár, že někdo kdo má přezděvku v angličtině si stěžuje na americké pomlčky (já ani nevěděl, že jsou z Ameriky...)
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
21.05.2026 08:33:31
Vicugna pacos: Těmi americkými pomlčkami máš na mysli ty značky, které byly zavedeny v Anglii kolem roku 1620?
 pan sluníčko
21.05.2026 08:20:17
Michal-222:

:D Maximálně, že se směješ jak měsíček na hnoji
Smajlík  Peču ráda Žena25 Kategorie
21.05.2026 07:35:54
No když byla a už není, tak je to ok, ne?
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
21.05.2026 05:23:04
Vždyť byla vdaná...

Si pohlaď místo toho auto, no.
 kalista
20.05.2026 23:00:18
“ Taky jsem dřív zde byla nazvána sluníčkem, ale ne vždy se mi vyplatilo jím být.”
Jako musíte to brát trochu s nadhledem, protože vy jste holky. Chlapa tu nikdo sluníčkem nenazve i kdyby psal to samé…
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.05.2026 22:57:11
“ Člověk tu musí mít ostré lokty.”
Ale ani né. Spíš otupělé uši…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
20.05.2026 20:22:56
U ní rozhodně nebyl důvod.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
20.05.2026 19:18:36
Běžně se tu stávalo, a jistě stává do teď, že admini mažou profily ;) Já přišel o několik. Z hlavy už ani nevím o kolik
 Ferdinand Konštábel Muž37 Kategorie
20.05.2026 17:58:36
jsembarva: Měla takový podobný přístup a styl psaní jako ty ;)
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
20.05.2026 17:52:07
Pomněnku si pamatuji, byla opravdu skvělá…bohužel na ni ale žádný bližší kontakt nemám. Snad se má dobře :)
 jsembarva Žena22 Kategorie
20.05.2026 17:51:16
To se člověk musí obrnit a naučit ty prudiče filtrovat.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
20.05.2026 17:44:07
Frank: Tak tací tu moc dlouho nevydrží. Člověk tu musí mít ostré lokty. Taky jsem dřív zde byla nazvána sluníčkem, ale ne vždy se mi vyplatilo jím být.
Smajlík  Peču ráda Žena25 Kategorie
20.05.2026 17:39:42
Byl to takový pozitivní človíček, takový světlý bod tady a i lidem dobře radila. Škoda jí.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
20.05.2026 16:55:02
Matně si vzpomínám. Minimálně ta přezdívka mi přišla vždycky hezká.
Asi to byl hodný člověk, ale konkrétně si moc nevzpomenu na její psaní.
Nejspíš ji semlela toxicita zpovědnice, podobně jako jiné uživatele.
 Peču ráda Žena25 Kategorie
20.05.2026 15:18:28
3F1J: Kdyby tam alespoň nebyly pořád ty dlouhé americké pomlčky...
Smajlík  Vicugna pacos Žena28 Kategorie
20.05.2026 14:02:09
Květáku, zrovna tohle je podstatně kvalitnější než Opcomova tvorba a dokonce s menším počtem doprovodných vulgarismů.
 3F1J
20.05.2026 13:52:27
Ncnj-Svitavská Ulice: inu retardovany plevel. Jako vsude jinde. Nemeli by te v te lecebne radsi vubec poustet k internetu, kdyz takhle ukrutne nezvladaji tu medikaci.
 Kvetak
20.05.2026 11:46:33
„Poměnka na sraní,“ šeptám tiše,
když břicho hřmí jak letní bouře,
kroky mám rychlé, skoro spíše
jak rytíř v útěku před loupeží v houště.

„Poměnka na sraní“ — osud psaný
na papírku pomačkaném v dlani,
žádná láska, žádné vyznání,
jen boj, co začíná po ranní snídani.

A když pak usednu v tichosti trůnu,
svět náhle zpomalí svůj běh,
pochopím krásu každého tónu
i sílu lidských střev.
 Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk