Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Taky by mě zajímalo jak člověk se u toho dostane do závislosti, musí to prostě hulit asi o sto šest a pak už je na to tak zvyklej že bez toho nepřežije, měl jsem jednu cigaretu v životě a žádná chuť že bych si dal další, jedno životní období 2roky zpět jsem se dal do sbírání doutníků, aniž bych je kouřil, byl jsem jima fascinovanej, tak jsem je sbíral a ještě hezky zrají jako víno když je dlouhodobě skladuji, občas třeba jednou za 4-5měsíců jsem jednoho menšího dal.. a žádná závislost na nikotin, neláká mě to. Chtělo by to přestat kouřit komplet, nejhorší jsou vaporizéry protože ho máte furt po ruce a pak máte nutkání každou chvíli potáhnout a ve výsledku máte v sobě víc nikotinu než jen jedno cígo za čas.. rozhodně je lepší když už mít nikotin, tak přejít na nějaký nevdechující náhrady nikotinu a to v čase pak postupně snižovat... až na nulu.. nebo s tím seknout ze dne na den a pevnou vůlí se z toho dostanete taky...
|
YA98 |
|
|
Mě by stejně zajímalo, proč s tím vůbec člověk začne. Alkohol pijí jenom úplní kokoti, ale alespoň chápu, proč si na tom tu závislost vybudují. Ono to v člověku vyvolá jakýsi pocit uvolněni... Ale když jsem zkoušel cigarety, tak to ve mě nevyvolalo nic příjemného. Pamatuju si, že mé pocity z toho byly, jak kdybych se nadýchal z výfuku.
|
|
|
|