Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Tak já teda děkuju za vzkaz :)
|
|
|
Kdyby to někoho zajímalo, tak já momentálně vůbec netuším, která bije.
|
|
|
Kvetak: Neštve. On vlastně manipuluje a trollí, takže štve lidi proti sobě a dává na první pohled nesmysly, které ale vyvolávají reakci. Vtipné je, že když jsi třetí, tak se směješ, když se oni dva pohádájí, a ten, co si myslí, že je největší podvodník, skončí jako loutka na provázku.
|
whitehatblackmirror |
|
|
Dost me bavi, jak jeden fejkar sere jineho fejkare.
|
|
|
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
|
|
|
|