Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Plasticland - Plasticland (1984) Sice starší, ale dobré.
|
|
|
Elektro je snad prakticky jenom o konzumaci syntetických psychedelik a křečovitých pohybech na jakýsi repetitivní rytmický zvuk někde v klubu, a to do tý doby, než musí všechny odvézt asi tak celý pluk sanitek kvůli extrémní dehydrataci a kolapsu organismu (o velmi toxických látkách obsažených v mixu té syntetiky ani nemluvě). To jako zábava fakt nezní. A jako hudba taky ne. Možná tak pro vendulíny.
|
tak si běž zas hrát |
|
|
Nějakej podobnej styl ale elektro dělá Ventolin, to je alespoň prdel i pro lidi co nefrčí lsd a houbičky aktivně
|
Vendulín |
|
|
Mooon, Cool Ghouls, Frankie and the Witch Fingers, The Lemon Twigs, Allah-Las. Něco od těhlech kapel má zvuk podobnej tomu šedesátkovýmu psychedelickýmu rocku, ale najdeš mezi tím i dost písniček, co zní jako šedesátkovej pop-rock, bez vyložený psychedeliie, ale pořád dost blízko tomu, co chceš. Nicméně i když tyhle kapely nejsou vůbec špatný, pravý šedesátky nenahradí. Určitě jsi zdaleka neobjevil všechno z tý éry. Třeba máš důvod, proč hledaš nový kapely, ale já bych spíš prohrabával archivy.
|
kyselinovej test |
|
|
|