Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Viťane, stejně to nikdo číst nebude. Takže úplně stačí web bezjazyčný. Dej tam nějaké GIFy, nejlíp ty staré z 90. let a hotovo.
|
dělej na co máš |
|
|
Ono dneska je to s jazyky složité mnoho lidí žije mimo původní národ v USA a jiných vyspělých státech. https://inteligence.eu/
|
|
|
Myslím že nejdůležitější jazyky tam máš. Ono spíš bude zázrak když na ten web někdo z nich vůbec přijde. Bohatě by stačila Angličtina... ty další jsou pěkný, ale ruku na srdce, zavítá tam někdo z nich? Např. Čínština, Hindština (indové) - zdá se důležitý, neskutečný množství lidí....ale vsadím se že tam nezavítá ani jeden. Bengálština - fakt čekáš že tam někdo z bangladéše zavítá? Já bych udělal česky, anglicky, dejme tomu ještě německy, španělsky, francouzsky... rusáci ať mluvěj anglicky když tam chtěj jít a zbytek světa jakbysmet. Ono by jsme se mohli bavit o úpadku webu klidně měsíc, dneska je všechno na sociálních sítích a když si člověk udělá web tak tam nikdo nepřijde, zaprvý o tom webu neví a nemá šanci se o něm dozvědět pokud neuděláš masivní drahou reklamní kampaň a zadruhý všichni jedou jen sociální sítě.. internet už neni co bejval - kdy se fakt SURFOVALO po různejch webech
|
mhm |
|
|
|