Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1258668, vloženo 17.09.2025 12:30:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je normální nemít holku ve 20 letech?
Je hodně lidí co ještě nemají holku ve 20 letech? Mám strach že nikdy žádnou nepotkám a nebudu mít vztah, prostě nevím jak začít konverzaci s tou holkou.
 Štěpán55 Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2025 23:40:21
Ahoj, je to úplně v pořádku, též mám problém si najít holku mám pocit, že holky spíše dospějí až kolem 30. let, holky v dnešní době hledají nevědomky takový ty “badboye” na krátkodobý vztah, až budou starši, uvědomí si, že potřebují splodit dítě a postarat se o rodinu a to si myslím, že je čas na ty pravé chlapy.
Smajlík  Alejlaj
18.09.2025 23:04:16
Je to normální. V pozdějších letech je už umění žádnou nemít, téměř to ani nejde, pokud jsi na ženský. Ty bys bez nich mohl být, ale žačnou se obvykle kolem motat a člověk to nevydrží. Problém není holku mít, horší je, když ji pak nechceš..
 Aquafire
18.09.2025 20:02:29
ano je. v 30 uz nie.
Smajlík  8764864
18.09.2025 17:26:40
Asi tak kolem dvaceti bylo jen pár narážek, na to abych si někoho našel. Naštěstí rychle pochopily, že i ve svých čtyřiceti budu troska nehodná lásky.
Hele světu vládnou normální, když mezi ně ně nezapadáš, není důvod řídit se jejích morálkou.
 Exile
17.09.2025 21:24:20
Normální NE, běžné ANO. Tedy je běžné nemít do třiceti holku, ale neměli bychom to brát jako novou normu.

Vicugna pacos
Mně už je 28 a poslední dobou mě rodiče začínají otravovat s tím, abych si někoho aktivně hledal. To postrkování “najdi holku za každou cenu” mi vadí snad víc než ta samotná samota. :-(
 AT z HB
17.09.2025 20:16:18
Tak seš buzna, no.
 hudry
17.09.2025 18:26:32
U binárních veličin se normalita definuje dost blbě…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
17.09.2025 18:12:45
Je to o vzhledu...
 pád do temnoty
17.09.2025 17:41:52
Ano. Kromě toho, že je to normální je to zároveň i požehnání.
 šoférBusu Muž35 Kategorie
17.09.2025 17:07:20
Z nedávné studio vyšlo, že 50% mužů od 18 do 25 nemělo první sex, natož tak vztah. Ale normální to fakt není.
Smajlík  Keťák
17.09.2025 15:18:44
Je to v pořádku a je to normální. Pokud si nějakou hledat začneš a nebude se dařit, bude na místě řešit proč. Pokud se budeš cítit osaměle, bude čas na to snažit se to změnit. Ale naplňovat požadavky okolí... na to není čas nikdy.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
17.09.2025 14:57:01
Nemít ve 20 holku, stejně jako v jakémkoliv jiném věku, je v pořádku. Neřeš, co si o tom myslí ostatní, protože je to nekončící řetězec. Když si tu holku najdeš, začnou se tě ptát, kdy bude svatba, pak kdy bude dítě, kdy bude další... Neřeš požadavky okolí, ale to, co chceš ty sám..
 Vicugna pacos Žena28 Kategorie
17.09.2025 14:04:29
A je to moralni?
 Kvetak
17.09.2025 13:44:31
Je to normalni.
 Anti-kvetak
17.09.2025 13:16:32
Cesta každého je jedinečná, až budeš připravený, najdeš si ji.
 Ritata28
17.09.2025 12:53:48
Absolutně normální
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
17.09.2025 12:45:56
"Ahoj! Sralas?"
Hotovo 20.
 lol
17.09.2025 12:40:33
Kolik je dnes chlapů, kterou ji nemělo i déle.
Hlavně se s toho ne.. srat!!
Holek je jako much, a stačí je brát jako kámoše...
Smajlík  Čitatel
17.09.2025 12:38:09
Neni to normalni.
 Kvetak
17.09.2025 12:34:14
Ano. Máš ještě spoustu času.
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk