Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já myslím, že problém se zamilovat pramení spíš z nadměrného sledování porna a masturbace. Plus třeba huleni trávy a alkoholismus. Ale hlavně to porno prostě nějak blokuje vnímají reality a potom máš pocit, že si utlumený. Já sem dřív taky sledoval často porno. Pak jsem si dal detox i v masturbaci a po nějakých 14ti dnech jsem vnímal život jinak. I svoje pocity byly jiné.
|
|
|
To máš dobré. Za to by si mal byť rád práveže.
|
|
|
Věkem to není, AD taky nemají tuhle moc..jen jsi ještě nepotkal tu co tě bere
|
|
|
Je to normální, už nestačí jen hezký design jako ve 13ti. To zamilování se pokud člověku není náct závisí na tom, jak si s tím člověk sedneš a jak na sebe působíte. A ono aby nás někdo chytl za srdce, tak ten člověk musí mít určité kvality. A tam nastává problém, že ty kvalitní holky jsou rychle rozebrané protože není jediný důvod, proč by rychle rozebrané být neměly? Ty kvality nevidíme jenom my. Já kdybych dnes hledal holku, tak se budou koukat mnohem blíže k 20kám než 30kám. Tam je totiž šance, že jsou tam kvalitní kusy, ale holt ještě neměly dostatek životního času někoho potkat, nebo chodily s pubertákem, který ty kvality vidět ani nemohl.
|
|
|
Mallere: Samota mi nevadí, mám hodně zájmů, hlavně hudbu, rozvíjím se v programování, vařím, čtu... V podstatě toho volného času moc nemám. Chápu tě, s těmi hormony, rozumem i zkušenostmi souhlasím.
|
|
|
Ritata28: Ano, někdo speciální, máš pravdu. Otázka je, jestli někdo takový vůbec existuje pro každého, že?
|
|
|
Frank: No, já už je neberu třeba tři roky, ale i tak, třeba můžou tu hlavu trochu změnit trvale, i když by doktoři asi nesouhlasili, nevím.
|
|
|
sfghdfgh: No, možná je to i lepší, ale někdy mi to přijde i extrémní, jak mi to "nejde".
|
|
|
Čitatel: Asi na tom něco bude, FWB asi nechci, ale díky za reakci.
|
|
|
Řekl bych, že AD na to vliv mají.
|
|
|
Tak ti asi vyhovuje samota? Mám to možná v něčem podobně. Čím jsem starší, tím méně se zamilovávám. Asi méně hormonů a více rozumu :D Prostě na základě zkušeností už jsem opatrnější...
|
|
|
Já si myslím, že je to normální. U mě se tak děje kvůli zkušenostem s věkem, když už ses několikrát spálil, tak už vidíš lidi na skrz, co jsou zač. Natož se zamilovat, to by musel přijít někdo speciální.
|
|
|
Sexátor - dělat v dnešní době dohazovače? To by aspoň pro holky moc nefungovalo. Tak možná prachatý hezounek.
|
Čitatel |
|
|
Jako mladý jsem byl párkrát opravdu zamilovaný (tím myslím ty "motýlky v břiše", neustálá touha po protějšku apod.). No a vždy to dopadlo špatně. S věkem to mám podobné, jako ty - také už se mi nejde tak intenzivně zamilovat. Ale ono je to možná dobře. Teď jsem spokojený, i bez té intenzivní chemie v mozku, která akorát dělala problémy...
|
|
|
O víkendu jsme měli setkání rodu, taky tam někteří vzpomínali jak se dali dohromady jejich rodiče se svými životními partnery. Že to zařídili nebo pomáhali jejich rodiče: "Já mám dceru na vdávání vy máte syny v odpovídajícím věku, dejme to s některým dohromady, pro dceru mám věno ... Kč". A profese dohazovače byla potřebná.
|
Sexátor |
|
|
A proč bys to dělal?? Zamilování má skoro vždy špatný konec, tak proč to riskovat. A když se bojíš i vztahu, tak kamarádka s výhodami je taky v pohodě.
|
Čitatel |
|
|
|