Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1258579, vloženo 15.09.2025 08:05:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám problém se zamilovat
Připadá mi, že s věkem je to pro mě čím dál větší problém, říkám si, jestli to není i tím, že jsem bral antidepresiva, která člověka utlumí, není tak emotivní. Potkávám fajn holky, ale nějak tam postrádám tu touhu s nějakou být i delší dobu než jedno odpoledne.
 Nezamilovany Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.09.2025 08:03:37
Já myslím, že problém se zamilovat pramení spíš z nadměrného sledování porna a masturbace. Plus třeba huleni trávy a alkoholismus. Ale hlavně to porno prostě nějak blokuje vnímají reality a potom máš pocit, že si utlumený. Já sem dřív taky sledoval často porno. Pak jsem si dal detox i v masturbaci a po nějakých 14ti dnech jsem vnímal život jinak. I svoje pocity byly jiné.
 Boy
15.09.2025 21:06:17
To máš dobré. Za to by si mal byť rád práveže.
Smajlík  LucSenz0r Muž32 Kategorie
15.09.2025 13:53:57
Věkem to není, AD taky nemají tuhle moc..jen jsi ještě nepotkal tu co tě bere
 Loca Loca Žena98 Kategorie
15.09.2025 12:49:58
Je to normální, už nestačí jen hezký design jako ve 13ti. To zamilování se pokud člověku není náct závisí na tom, jak si s tím člověk sedneš a jak na sebe působíte. A ono aby nás někdo chytl za srdce, tak ten člověk musí mít určité kvality. A tam nastává problém, že ty kvalitní holky jsou rychle rozebrané protože není jediný důvod, proč by rychle rozebrané být neměly? Ty kvality nevidíme jenom my.
Já kdybych dnes hledal holku, tak se budou koukat mnohem blíže k 20kám než 30kám. Tam je totiž šance, že jsou tam kvalitní kusy, ale holt ještě neměly dostatek životního času někoho potkat, nebo chodily s pubertákem, který ty kvality vidět ani nemohl.
 Odlišný Muž27 Kategorie
15.09.2025 12:26:20
Mallere: Samota mi nevadí, mám hodně zájmů, hlavně hudbu, rozvíjím se v programování, vařím, čtu... V podstatě toho volného času moc nemám. Chápu tě, s těmi hormony, rozumem i zkušenostmi souhlasím.
 Nezamilovany
15.09.2025 12:24:33
Ritata28: Ano, někdo speciální, máš pravdu. Otázka je, jestli někdo takový vůbec existuje pro každého, že?
 Nezamilovany
15.09.2025 12:23:29
Frank: No, já už je neberu třeba tři roky, ale i tak, třeba můžou tu hlavu trochu změnit trvale, i když by doktoři asi nesouhlasili, nevím.
 Nezamilovany
15.09.2025 12:22:10
sfghdfgh: No, možná je to i lepší, ale někdy mi to přijde i extrémní, jak mi to "nejde".
 Nezamilovany
15.09.2025 12:20:49
Čitatel: Asi na tom něco bude, FWB asi nechci, ale díky za reakci.
 Nezamilovany
15.09.2025 12:13:29
Řekl bych, že AD na to vliv mají.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
15.09.2025 11:44:03
Tak ti asi vyhovuje samota? Mám to možná v něčem podobně. Čím jsem starší, tím méně se zamilovávám. Asi méně hormonů a více rozumu :D Prostě na základě zkušeností už jsem opatrnější...
 Mallere
15.09.2025 11:00:37
Já si myslím, že je to normální. U mě se tak děje kvůli zkušenostem s věkem, když už ses několikrát spálil, tak už vidíš lidi na skrz, co jsou zač. Natož se zamilovat, to by musel přijít někdo speciální.
 Ritata28
15.09.2025 10:41:06
Sexátor - dělat v dnešní době dohazovače?
To by aspoň pro holky moc nefungovalo. Tak možná prachatý hezounek.
Smajlík  Čitatel
15.09.2025 10:34:32
Jako mladý jsem byl párkrát opravdu zamilovaný (tím myslím ty "motýlky v břiše", neustálá touha po protějšku apod.). No a vždy to dopadlo špatně. S věkem to mám podobné, jako ty - také už se mi nejde tak intenzivně zamilovat. Ale ono je to možná dobře. Teď jsem spokojený, i bez té intenzivní chemie v mozku, která akorát dělala problémy...
 sfghdfgh
15.09.2025 09:26:41
O víkendu jsme měli setkání rodu, taky tam někteří vzpomínali jak se dali dohromady jejich rodiče se svými životními partnery. Že to zařídili nebo pomáhali jejich rodiče: "Já mám dceru na vdávání vy máte syny v odpovídajícím věku, dejme to s některým dohromady, pro dceru mám věno ... Kč".
A profese dohazovače byla potřebná.
Smajlík  Sexátor
15.09.2025 09:00:14
A proč bys to dělal??
Zamilování má skoro vždy špatný konec, tak proč to riskovat.
A když se bojíš i vztahu, tak kamarádka s výhodami je taky v pohodě.
Smajlík  Čitatel

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk