Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1236241, vloženo 19.06.2024 21:57:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Milenec - málo kontaktu
Seznámila jsem se koncem roku 2021 na jedné seznamce s jedním mužem - 39 let, úspěšný, ženatý, 2 děti. Od začátku jsme si vyjasnili že oba dva hledáme jen kamaráda s "výhodami". Mezi tím prosincem 2021 a dneškem jsme se dohromady viděli celkem asi 6x - ne někde v autě nebo tak, ale buď přímo u něj doma, nebo v jeho ambulanci nebo v domě jeho rodičů (když tam nebyli samozřejmě :D). Vždy, když se vidíme, je to hodně takové intenzivní a neskutečné vzrušení. Asi to bude znít naivně, ale mám z něho vždy pocit, že je tam něco víc z jeho strany... Má vždy takové upřímně zamilované oči a chová se ke mně neskutečně hezky... Zažila jsem už i jiný milenecký vztah bez citů a vypadalo to úplně jinak... A pak mi třeba 4 měsíce vůbec nenapíše. On mně vždy napíše tak cca 4-6 měsících od poslední schůzky, že ho strašně mrzí, že mi dlouho nenapsal, ale pak si to něčím obhájí... např. tím, že mu bylo hrozně trapně že moc dlouho nevydržel. A že by se se mnou hrozně rád viděl. A pak se znovu vidíme... Je to znovu hrozně moc pěkný... znovu mám z jeho chování a očí pocit, že je v tom z jeho strany něco víc... A pak se to znovu celé opakuje.

Upřímně mě mrzí, že se vídáme takto málo. Celkem by mě zajímalo, co za tím stojí. Ne že bych do něj byla zamilovaná, ale trochu mi to sráží sebevědomí. A chtěla bych lépe rozumět tomu, na čem jsem. On mi samozřejmě 100% pravdu nepoví, není naivní malé dítě. Jedině si to dokážu vysvětlit tak, že se z racionálních důvodů snaží omezit kontakt. Podle mě pokaždé jak se vidíme, tak se do mě trošku zamiluje a pak si uvědomí, že z racionálních důvodů bude nejlepší to nechat vyšumět... Má manželku, 2 malé dcery, minimálně 2 hodně drahé nemovitosti v SJM... A k vlastně tomu za dobu trvání manželství založil hodně úspěšnou soukromou ordinaci, takže teoreticky kdyby se o mně jeho manželka dozvěděla a chtěla se rozvést (případně že by se on zamiloval natolik že by se chtěl rozvést on), přišel by opravdu o velmi velmi hodně... samozřejmě ne jenom po finanční stránce. Takže je určitě pro něj rozumnější se snažit se mnou držet emoce pod kontrolou než sázet na nejistotu a přijít minimálně o půlku majetku...

Btw pokud mi napíšete, že mu mám sama napsat, asi jsem trochu konzerva, ale za mě má psát primárně muž (kor ještě o tolik starší). Jednou jsem mu napsala sama, ale tehdy se mu to vůbec nehodilo a od té doby mu raději už nepíšu... On jezdí často na nějaká školení do Prahy nebo mimo ČR (to není výmluva, on je opravdu špička ve svém oboru a má hodně nabitý program) a taky často jezdí s rodinou na nějaké výlety, takže obecně jsem mnohem raději když mi napíše on.

Co si o tom myslíte? Myslíte, že je to pravděpodobné vysvětlení nebo jsem hodně mimo a trošku naivní..? Chystám se mu někdy v průběhu léta napsat, chtěla bych se s ním v reálu trochu víc pobavit o tom, jak se cítím a nechodit kolem horké kaše. Nejprve bych ale chtěla znát Vaše názory a pohledy na věc, ať nejsem úplně mimo.

 zu07 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2024 11:21:12
No, můj tip je, že vás bude víc, občas na tebe vyjde řada, jsi velmi naivní. On bude blbnout tak dlouho až to praskne a manželka s ním skončí. Ona se mít špatně nebude, jeden barák její, výživný luxusní a každý druhý týden je pro sebe, když budou děti ve střídačce. On si pak může spát s kým chce a kdy chce. Já nemám nic proti, ale ať jí to řekne, aby se mohla rozhodnout co chce ona, třeba si taky najde milence a bude to ok, nebo odejde, opakované zahýbání za zády partnera je těžce nefér, to dělají sráči, kteří nedokážou přijmout zodpovědnost a důsledky svého chování. Pokud se to "stane" jednou, tak kvůli tomu nemá cenu riskovat manželství nebo letitý cirkus, kdy ti to druhý může kdykoliv vmést, protože většina lidí se holt s tímhle srovnává blbě, tam bych to radši zatloukla.
 Sorayaaa
22.06.2024 09:54:03
>Svitavy
Zamítá se.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
21.06.2024 23:30:59
Ježek:
Být nevěrný = ponižovat se před sexem.
Ponižovat se před vnějšími záležitostmi (například před sexem) = být lidský odpad.
Tak jednoduché to je.
 Svitavská ulice on
21.06.2024 23:26:24
Ježek: ne, primitivové jsou ti, kdo (demagogicky) obhajují nevěru.
 Svitavská ulice on
21.06.2024 13:25:19
Milá zlatá...tohle není ani milenecký vztah. To je jen náhodný občasný sex.
Milenecký vztah je takový, kdy jste v kontaktu, vidate se pravidelně, řešíte spolu práci, život, občas si někam vyrazíte.
Podporujete se navzájem. Je to takove manželství kde milenka nemusí přát, vařit a jen si užívá sexu.
 Hana345
21.06.2024 09:27:50
Tady se zase sešlo primitivů, kteří zakládají vztah na tom, co kdo dělá se svým tělem a ne na tom, jaký ten člověk je a jestli jim jeho společnost dělá dobře. Snad jediné rozumné názory tu má Jedna frajerka, LDV a Květák. Zbytek odpad. Ale jo, je sranda hodit petardu mezi hejno slepic. (Nebojte, skutečným slepicím bych to neudělal. Jsou sice hloupé, ale nemohou za to - na rozdíl od lidí.)


>Odlišný
Středověk byl známý tím, že velice pěl na udržování "hodnot". Pokud jsi je nectil, byl jsi potrestán. Nemohl jsi třeba nosit lepší oblečení nebo oblečení jiné barvy, než odpovídalo tvému společenskému zařazení, vzít sis také mohl jen někoho ze své kasty atd. Kolik z těch nesmyslů se nám zdá dnes směšných a nikdo je nedodržuje? Tak běž s tím moralizováním co z nás dělá lidi do háje. Lidi z nás dělá to, že si ze svých partnerů neděláme sexuální otroky.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.06.2024 14:33:07
Odlišný - Pokud bychom se s partnerem vzájemně podváděli a oba o tom věděli, tak by pravděpodobně dávno šlo o otevřený vztah. Pokud s tím oba souhlasí, tak tam nelze najít něco nemorálního, minimálně ne ve vztahu těchto dvou lidí.
A já rozhodně nic nebagatelizuju, jen mezilidské vztahy vidím realisticky. A rozhodně nikomu neschvaluju nevěru a ani sex se zadanýma.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
20.06.2024 14:17:37
Jedna frajerka: Nedělej ostatním to, co necheš aby ostatní dělali tobě, tak jednoduché to je. Ale třeba ty to máš tak nastavené a s partnerem se vzájemně podvádite. Mě je to jedno, pokud s tím oba souhlasí. Ale nesnaž se to tady bagatelizovat jako by to bylo něco normálního a ctěného, morální hodnoty z nás dělají civilizované lidi a na jejich dodržování stojí lidská civlizace, nezabíjíme se, neokrádáme se, pokud ano, člověk je odsouzen jako vyvrhel.
 Odlišný Muž25 Kategorie
20.06.2024 13:09:48
To je taková klasika. Doma spokojený, rodinný život, jen občasná potřeba něčeho nového, nějaké zpestření. Ty jako klasická milenka, to budeš akceptovat, ale do roka, dvou, ti to přestane stačit a zatlačíš na něj, že buď ty nebo manželka. On si zvolí manželku a ty budeš dělat matraci zase někomu jinému.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.06.2024 12:38:36
Jsi hloupě naivní..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
20.06.2024 12:33:34
Kvetak: však píšu, at si najde vrstevníka

"Premyslim, co se v tom schovava"... proč at ji aspon zaplatí, když mu už dělá matrac? třeba protože ji využívá... aspon by ji konečně svitlo, že to tak je a opravdu není zamilovanej
 Mandarinka2424
20.06.2024 11:46:15
Mandarinka2424: "a nebo si za ty akce nech zaplatit, peněz na to má dost a ty jsi mladá chudá "

Ty se tu dobre profilujes - na jedne strane neustaly hystericky tlak na to, aby holky chodily s vrstevniky, ale se starsimi za prachy to je naprosto ok.
Premyslim, co se v tom schovava.
 Kvetak
20.06.2024 11:19:49
Na nevěře je ještě daleko horší než to, že je to levárna, to, že je to nepřirozené. Daleko horší prohřešek než pouhé" špatné jednání je jednání, které je špatné a navíc nepřirozené.
 Svitavská ulice on
20.06.2024 11:17:45
"jeho vztah není tvá zodpovědnost."
Samozřejmě že je. Podílet se na nevěře je vždy stejné svinstvo bez ohledu na to, jestli jsi tou stranou, která má také nějaký hlavní vztah.
 Svitavská ulice on
20.06.2024 11:16:01
Odlišný - Holka ti zahýbala? :DD Nebo kde se vzalo tohle moralizování? Je x rozvedených párů, které vychovávají menší děti a noví partneři jim jsou perfektní oporou. A nedělám si iluze, že by nikdy nebyl právě jiný člověk hřebíčkem do rakve.
A pokud chlap zahýbá, ale plní si své povinnosti, tak často domů přileze spokojený a perfektně si dokáže hrát na spoko rodinu. Dětem ubližují hádky, stres, nejistota, poštvávání jednoho rodiče proti druhému a to, když je ten rozvod natolik dramatický, že se jim zhroutí svět.
Taky jim může ubližovat to, když jejich matka ví, jak to otec má, ale ignoruje to - to je sakra špatný vzor. A obecně v nefunkčních vztazích je mnoho špatných vzorů...

A ta slečna může mít za rok úplně normální vztah s normálním klukem. Pokud půjde o muže, který to vidí jako ty, stejně by si s ním pravděpodobně nesedla i v jiných oblastech. Bude lovit v úplně jiných vodách.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
20.06.2024 11:07:32
Pokud ty po něm skutečně nic nechceš, sama zamilovaná nejsi a nemáš o něj zájem, tak ti přece může být docela jedno, proč se ozve občas, ne? Kdybys zjistila, že má i jinou bokovku, tak by tě to taky štvalo?
Nebo by ses cítila dobře a zvedlo by ti to sebevědomí, kdybys věděla, že je trošku zamilovaný?

Já bych příčinu v tom, že se ozývá tak málo, viděla nezájem. Buď nemá možnost vykecat se u manželky, proč není doma (ale to si úplně nemyslím), anebo těch holek má více. Ale samozřejmě tvé vysvětlení může být pravdivé, jen já bych na něj nevsadila.

Na moralisty kašli, jeho vztah není tvá zodpovědnost. Ty mysli na sebe a utíkej, pokud začneš cítit nějaká očekávání a nepřiživuj si nikdy jakoukoliv naději na cokoliv jiného mezi váma.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
20.06.2024 11:00:19
"mít milence v mém věku nijak neneguje možnost žít “tradiční” život za 10 let"
Haha už vidím jak se chlapi perou o někoho kdo roztahuje ženáčům a to i když ví, že má malé prcky. taková bezcharakterní je u většiny mužů na spodním žebříčku, nespolehlivá, nevhodná do rodinného svazku. Ty budeš po 30ce ráda, že se tě ujme nějaký zoufalec co vezme vše co se nabízí.
Nehledě po 30ce tvá hodnota strmě klesne, nahradí tě jiné dvacítky a tobě zbudou oči pro pláč. Ale tvůj život, mě jsi ukradená.
 Odlišný Muž25 Kategorie
20.06.2024 10:44:34
je ti 23, myslím si o tom jen, že jsi mladá, blbá a naivní... z toho vyrosteš, do 30 :) on to ví a dobře toho využívá, jak se mu to hodí... vlastně tě využívá, ptž on si udělá dobře a ty se trápíš!

už mu nepiš/nevolej, nikdy a najdi si mladýho perspektivního kluka, pokud jsi na doktory/zubaře, studenta medicíny

a nebo si za ty akce nech zaplatit, peněz na to má dost a ty jsi mladá chudá

nebud blbá
 Mandarinka2424
20.06.2024 10:17:25
Videt se dvakrat do roka znamena skutecne jen vysypani pytliku, ktery se zrovna v tu chvili nedari vysypat jinde. Plus takova udrzba haremu.
Nic jineho v tom neni.
 Kvetak
20.06.2024 10:16:51
Radiči,

Život není jen o tom mít svatbu, 2 děti, chodit do práce a pak umřít.

Ale chápu, že mnohé může provokovat, když se někdo nebojí odklonit od stádního naprogramování…

Btw, jsem dospělý člověk, je to moje odpovědnost a můžu tě ujistit, že jsem “pojištěna” pro všechny varianty, co život může přinést.

Friendly reminder: mít milence v mém věku nijak neneguje možnost žít “tradiční” život za 10 let. ;)
 Zu07
20.06.2024 09:43:19
Dívenko.
Chceš si najít životního partnera, vdát se, mít děti a žít spořádaným rodinným životem? Pokud tvá odpověď zní NE, tak to děláš dobře.
Smajlík  Radič
20.06.2024 09:35:05
když se neozve 6 měsíců, tak to vychází, že takovejch jako ty může točit desítky, nebo klidně i 100 a více ... doktor má status, tak mladé holčičky chtějí automaticky, takže to má snadné, kdyby byl náruživej jako Cimickej, tak stíhá i 3 denně

možná trochu přehánim, ale jen ti chci vyvrátit toho ducha celé zpovědi, že je to o tobě a jeho manželce, když to nejspíš bude celkově o hledání vzrůša jinde a velké promiskuitě, která je pro doktory typická, protože je chce každá druhá (mám kámošky sestry a jedna udělala tu hloupost, že s doktorem chodila i když věděla, že je děvkař, nemusim psát dál jak to dopadlo že...)
Smajlík  laska nezna hranic
20.06.2024 08:59:20
Snejk:
"naviní" je výraz, kterým lidé bez svědomí nazývají slušné lidi. Máš v tom zmatek. Ona je bez svědomí, čili je opakem lidí, kteří jsou nazýváni "naivními".
 Svitavská ulice on
20.06.2024 08:58:41
Teď čtu, co jsi napsala v posledním příspěvku -

Mně ale nejde o to, jestli zvažuje rozvod. To opravdu není to, o co mi jde a zájem na tom opravdu nemám. Mně by spíše hodně zajímalo, co zhruba se děje v jeho hlavě. Tušila jsem, že mi místní extra nebudou věřit to, jak se ke mně chová… ale to se opravdu těžko popisuje, asi dokud to neuvidíte, tak neuvěříte…

A na druhou stranu - i nezamilovaný chlap může svojí milence psát klidně několikrát do týdne. A nevěřím tomu, že je naddržený jenom jednou za pár měsíců :) Opravdu jediné, co mi dává smysl je, že se mu pokaždé z toho trochu poblázní hormony a chce to nechat vyšumět, aby to nebyl poslední hřebíček do rakve jeho manželství.
-----
Je jasný, že např. tady na zpovědnici byli a budou lidi, kteří budou něco zpochybňovat.

Jak jsem napsal, těch vysvětlení může být víc. Např. ten doktor může mít víc milenek. NEbo prostě má nějaký tzv. intrapersonální konflikt, což zjednodušeně napsáno je interakce protichůdných tendencí nebo motivů. Pkud to tak je, tak on má touhu po sexu,přičemž současně ale má obavu z rozbití rodiny nebo z toho, že by se mohl zamilovat.Takže vydrží několik měsíců čekat, ale pak se chce sejít, protože touha je už moc velká a není mu trapný ti napsat a vymyslet si nějakou výmluvu.

Co někdo prožívá a co někdo pociťuje, to není jednoduchý odhadnout i v případě některých lidí, který člověk dobře zná. Stejně budeš pociťovat nejistotu, protože i když on by ti něco k tomu řekl, tak bys tomu nemohla 100% věřit.
 LDV Muž46 Kategorie
20.06.2024 08:58:24
Vždyť se vůbec nevidíte...tohle není milenecký vztah ani kamarádství s výhodami. Tohle není nic a určitě se kvůli tobě nerozvede, vůbec se neznáte. Jenom si něco namlouváš.
 marse
20.06.2024 08:57:19
Ty se podílíš na nevěře (tedy něco extrémně slizkého, za co každý bude po smrti potrestán nekonečným utrpením), a máš drzost o sobě říkat, že jsi naopak konzerva? Vidíš si vůbec do pusy?
 Svitavská ulice on
20.06.2024 08:49:19
Napsala jsi -

Co si o tom myslíte? Myslíte, že je to pravděpodobné vysvětlení nebo jsem hodně mimo a trošku naivní..?
---
Myslím si, že když má někdo jednu milenku, tak se snaží s tou milenkou stýkat alespoň třeba dvakrát měsíčně. Je možný např. to, že někdo má milenek víc.

Napsala jsi-
Mezi tím prosincem 2021 a dneškem jsme se dohromady viděli celkem asi 6x - ne někde v autě nebo tak, ale buď přímo u něj doma, nebo v jeho ambulanci nebo v domě jeho rodičů...
---
Setkat se 6 krát za dva a půl roku, to není jakoby typický milenecký vztah.

Napsala jsi-
Celkem by mě zajímalo, co za tím stojí. Ne že bych do něj byla zamilovaná, ale trochu mi to sráží sebevědomí. A chtěla bych lépe rozumět tomu, na čem jsem.
---
Pokud si někdo nenajde alespoň jeden den měsíčně na setkání, tak z toho se dá usuzovat, že takovej člověk pravděpodobně nemá zájem se případně rozvést a začít jiný vztah.
Jestliže je někdo úspěšný, tak takovej člověk by rozhodně neměl problém, zaplatit např. pokoj v nějakým motelu nebo v hotelu. Ani lékaři nejsou tak časově vytížení, aby neměli alespoň jeden den měsíčně čas.
 LDV Muž46 Kategorie
20.06.2024 08:42:58
Ne
 VeronikaKMartinovi
20.06.2024 08:36:32
Pro moralisty:

Já nikomu rodinu nerozvracím. Celkem chápu jeho důvody, co ho vedlo k tomu si najít milenku. Jeho manželka je takový ten extrémně tradiční mateřský typ. Celý její svět jsou jenom děti, manžel je její poslední priorita a sex absolutně nepotřebuje k životu. Nikdy bych si nedovolila překročit meze mileneckého vztahu, snažit se mu nějak narušit osobní život atd. Naopak vnímám můj přínos v jeho životě tak, že alespoň celkově bude spokojenější, bude pro něj to jeho manželství o něco snesitelnější a spíše pak zůstane s rodinou (i za předpokladu že se do mě chvilkově zamiluje).


Pro ostatní:

Mně ale nejde o to, jestli zvažuje rozvod. To opravdu není to, o co mi jde a zájem na tom opravdu nemám. Mně by spíše hodně zajímalo, co zhruba se děje v jeho hlavě. Tušila jsem, že mi místní extra nebudou věřit to, jak se ke mně chová… ale to se opravdu těžko popisuje, asi dokud to neuvidíte, tak neuvěříte…

A na druhou stranu - i nezamilovaný chlap může svojí milence psát klidně několikrát do týdne. A nevěřím tomu, že je naddržený jenom jednou za pár měsíců :) Opravdu jediné, co mi dává smysl je, že se mu pokaždé z toho trochu poblázní hormony a chce to nechat vyšumět, aby to nebyl poslední hřebíček do rakve jeho manželství.
 Zu07
20.06.2024 08:25:24
Veroniko, to jsi ty?
Smajlík  Tady je Martin
20.06.2024 08:17:46
Napsal ti jen když se nudil a byl nadrženej. Tvůj boj. Nevím, proč si radši nenajdeš někoho v Tvém věku, ikdyby to byl jen milenec, kterému můžeš věřit. Třeba to nemusí být napoprvé ono, ale vždycky se to pak lepší.
 takyjeden
20.06.2024 08:13:25
Co si myslím? Že jsi blbá a bezohledná kr**. . Kvůli tvojí pi** nerozbije svoje jistoty. Nemáš ani úroveň, ani svědomí.
Smajlík  fimísek
20.06.2024 06:35:59
Je to určitě tak, jak píše Tajnej, prostě jsi mu dobrá na uvolnění tlaku ve vejcích, nic jiného v tom nehledej, naivko. V průběhu léta jsou všude polonahé laciné buchty jako ty, které ho určitě nenechávají klidným, když se připomeneš, tak jeho vejce zajásají, ty jedna "trošku se do mě vždycky zamiluje", lol.
 LacinaBuchto
20.06.2024 06:15:33
Myslím, že je víc než jasné, že se ozve jenom když je nadržený.

Zamilovanost vypadá jinak.

A není pěkné co děláš.
 Tajnej
19.06.2024 22:55:31
Pohrdám tebou, to si myslím.
 Odlišný Muž25 Kategorie
19.06.2024 22:44:31
Myslim si, ze by jsi si mela hledat vztahy co maji perspektivu. Ztracis tady akorat zbytecne cas, charakter, sebevedomi a karmu.
 Jentakokolo
19.06.2024 22:29:02
Co si o tom myslet? Jen si říkám, že ti to tvůj manžel třeba taky za dvacet let udělá, pak třeba i pochopíš, co děláš teď, až ochutnáš vlastní medicínu.
 MalinaObecna
19.06.2024 22:23:27
Určitě o tebe nemají zájem nezadaní v tvém věku, co? Radši bez výčitek pícháš chlapa od rodiny, tuctová pich*o.
 DostUz
19.06.2024 22:20:55
Jste oba nechutní.
Smajlík  MasDost
19.06.2024 22:19:43
"Tak chlápek zahýbá a největší mrcha je ta, s kterou to provozuje :D Tohle mě vždycky pobaví."

Doslova tu nikdo nic takoveho netvrdi. Odkud jsi tuto informaci vydedukovala? Oba jsou mrdiny 50/50, fujky
 no mluuuv
19.06.2024 22:12:33
Tak chlápek zahýbá a největší mrcha je ta, s kterou to provozuje :D Tohle mě vždycky pobaví.

Víš co, kdyby byl tak zamilovaný, neozve se jednou za půl roku... Vůbec bych neočekávala, že on nějaký rozvod zvažuje, podle mě ho ani nic takového nenapadlo, jen si to celé nějak užívá. Takže se do toho nezamotej.
Každopádně kdyby čistě teoreticky něco takového zvažoval, choval by se k tobě trošku jinak a chtěl by s tebou být, tak neposlouchej kecy lidí typu těch, co psali komentáře níže...Když má někdo nefunkční vztah, tak zahýbání, z kterého vznikne láska, je jen posledním hřebíčkem do rakve, ne žádným spouštěčem.

Ale obecně bych řekla, že málokterý chlap má na odchod koule, nevěra je svým způsobem pohodlnější - právě kvůli tomu, že nepřijdou o to, na co jsou zvyklí, mají své jistoty, režim, společné přátele a hlavně jim jde o děti. A často to s tou manželkou zase tak špatné nebude, možná kdybys je viděla spolu se cukrovat, tak by tě ten elán opustil. Pravděpodobně spolu spí, plánujou budoucnost, jezdí po výletech..idylka.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
19.06.2024 22:03:15
Jak může někdo bejt tak hrozně naivní a bez svědomí, tohle musí bejt fejk.
 Snejk
19.06.2024 22:00:52
Znáš slovo svědomí?
 Dedek66
19.06.2024 22:00:39
proc rozvracis cizi rodiny?
 no mluvPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč