Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1236227, vloženo 19.06.2024 16:50:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Podraz
Zklamal vas nekdy nekdo?jednomu klukovi sem verila, brala jsem ho jako kamarada. Mohla jsem mu rict vsechno. A nedavno jsem zjistila,ze povedel me informace dotycne osobe. Tvrdil mi, ze se s tou dotycnou osobou vubec nestyka. A pak se chlubi, ze s ni mluvil. Chapete to? Proste me podrazil a to me stve. Bylo toho vic. Par lidi me pred nim varovalo. Ja ne,on je hodnej. Akorat se mu to vsechno hodilo,aby sbiral informace. A v zaveru jsem divna, ze mu nenapisu? Takze.. pak clovek ma verit lidem. Fakt jsem se hodne zklamala.
 Smutna Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2024 08:09:36
Když někomu cokoliv říkám, tak už předem počítám s tím, že se tohle stane. I od nejlepších přátel. Pak nejsem zklamaný, když na to náhodou dojde. Naopak jsem potěšený, když na to nedojde.
 H4G5
19.06.2024 20:12:07
Co se stalo, to už samozřejmě nezměníš, takže by bylo dobrý, se tím tolik netrápit. Můžeš to brát jako poučení do budoucna, tedy jako poučení, že než začneš někomu víc důvěřovat, tak bys měla toho člověka jednak znát dlouhodou dobu a navíc bys měla důvěřovat jen takovému člověku, o kterém nemáš absolutně žádnou pochybnost.

Jestliže ti např. někdo říká něco důvěrného o nějaké třetí osobě, tak to může být pro tebe určitý "varovný signál", že ten člověk nedokáže udržet tajemství. Jestliže totiž někdo tobě říká důvěrnosti o někom jiném, tak je pravděpodobný, že ten člověk může říkat někomu dalšímu důvěrnosti o tobě.
 LDV Muž46 Kategorie
19.06.2024 19:09:05
Neverím nikomu, never ani ty mne.

Určite ma už takto niekto v živote sklamal. Asi o nič veľkého nešlo, keďže konkrétnu situáciu si nevybavujem. Ale tak treba si urobiť odstup od situácia a toho človeka neriešiť.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
19.06.2024 18:00:04
Zklamaná jsem bývala z jednání různých lidí (obzvláště v pracovních kolektivech), dokud mi nedošlo, že je to celkem běžná věc. A že pro spoustu lidí je přirozeným denním chlebem nebýt fér a nejednat přímo.

Dnes už se v nikom "nezklamávám" zkrátka jen pokrčím rameny, promyslím si něco o zádeli a jdu dál.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
19.06.2024 17:48:00
Pritom to byla informace, ktera se tykala te osoby, jak se ke mne zachovala. Takze? Ona si hraje na chudinku a uz me stihla pomluvit u pribuznych a u lidi, kteri me videli v dobrém svetle. Diky ni me vidi ve spatnem svetle. Nechapu to. Takze se nevyplaci nikomu nic nerikat. Ale stejně, kdo vas chce potopit, tak vas potopi. A ani nemrknete. Lidi daji radsi na drby nez na pravdu, jakto bylo.
 Smutna
19.06.2024 17:40:06
Podrazil mě kamarád ještě ze základky. Podnikali jsme spolu mraky věcí. Jednoho dne si vypůjčil dost peněz (na tehdejší dobu) a následně zmizel. Dopátral jsem ho, ale opakovaně mu buď někdo ukradl telefon a podobné výmluvy. Pak si pořídil děti, že jsou nemocné a bla bla. Nakonec tvrdil, že to je celé blbost, protože tolik peněz by si přece nepůjčil.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.06.2024 17:39:22
Proto se raději od lidí držím dál. Vztahy jsou komplikované - ty třeba někomu něco sdělíš, aby sis ulevila a nebyla v tom sama, ale když se to dozví někdo, pro koho je ten fakt předání ifnormací zrada, naběhne na tebe... Člověk by ceý život neřešil nic jiného, než nějaká nedorozumění.
 čení
19.06.2024 17:34:02
Ano to byly duveryhodne informace, které nemel posilat dal. Ja jsem se mu sverovala. On me take, on ma vyhodu,ze s jeho znamymi ve styku nejsem. Jak ma clovek pak verit lidem?zname se 9 let.. dotycna osoba, ktera se to dozvedela,to poprela, a nemam si s ni zahravat, jinak uvidim. Nikdo mi neveri. V dnesni dobe se pro pravdu kazdej zlobi, a lze si do oci.stve me tahle doba.
 Smutna
19.06.2024 17:09:14
Jak reagoval na konfrontaci? Bylo naprosto zřejmé, že jde o věci, které se sluší nepustit dál? Jakým způsobem tě to poškodí?

Je dobré tvořit si na lidi vlastní názory a ne bezmyšlenkovitě brát jako pravdivé závěry druhých, jen holt tady tvá důvěra byla zneužita a nevyplatilo se ti to.. Příště budeš opatrnější a tohle se časem vsákne.
Každopádně určitě bych tomu klukovi minimálně něco řekla..
 Jedna frajerka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč