Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1236225, vloženo 19.06.2024 16:38:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zloděj mobilu
Už 14 dní se nemůžu kámošovi dovolat. Mobil sice zvoní a je furt zaplý,ale když mu volám tak to nebere a když mu píšu na whatssap a napíšu mu sms že tam má vzkaz,ať se připojí,tak se tam sice objeví,přečte si to,ale neodpovídá a to se u něj ještě nikdy nestalo. Vždy zvedal telefony a odpovídal na vzkazy,tak si dělám starosti zda mu třeba někdo neukradl mobil nebo jestli ho neztratil a jestli ho nějaký nálezce nenašel. To jsou ti zloději nebo nálezci takoví zbabělci že se neumí přiznat že ukradli,nebo našli mobil od někoho a že nejsou ti za které je považuji? To mi vážně nemůžou říct že ten mobil a číslo už nepatří mému kámošovi? To mně nechávají čekat v nejistotě? Co když ho takhle kontaktuje i spoustu jiných lidí? Tak to jsou tak zbabělí že je všechny vodí za nos a neřeknou že se za něj vydávají(myšleno tím že mají u sebe jeho mobil), ať ho nekontaktujeme marně? Že už dávno není majitel toho mobilu a čísla?
 John Smith Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2024 12:33:16
Z tohohle popisu to zní jako že nemáte jinou možnost kontaktu. Máš ty vůbec nějaký důkaz k tomu, že ten mobil už u sebe nemá? Mnohem pravděpodobnější bych spíš viděl to, že se rozhodl tě ignorovat, ať už záměrně nebo třeba nemá čas. Připadá mi dost nereálné, že by někdo získal cizí mobil, dokázal ho nějak odemknout a pak ho prostě začal používat jako svůj osobní bez jakékoliv snahy cokoliv v mobilu měnit. Prostě ti neodepisuje a mobil stále má.
Smajlík  Žádný zloděj
20.06.2024 10:32:48
Měl jsem něco s jednou firmou, na člověka se kterým jsem tam jednal jsem měl mobilní kontakt. Po nějakém čase jsem po něm zase něco chtěl, ale kontakt nefungoval. Když jsem se na toho člověka dokontaktoval jinak, tak mi sdělil, že jeho původní mobil leží někde v šumavských hvozdech.

Mobily pomíjejí.
Smajlík  Radič
19.06.2024 21:49:40
Prosím tě, Thyronxi. Víš, kolik telefonů už v USA pokradli negři? A kolik vyrabovali obchodů? Podle tebe už to teda určitě vrátili.
 ihoj
19.06.2024 18:30:02
zde v USA je naprostým zvykem nalezený mobil vrátit majiteli. Až na vzácné výjimky. I já to tak mnohokrát udělal. To je snad normál, ne? Nebo žiju tak daleko?
 Quakie Muž78 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč