Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234751, vloženo 19.05.2024 09:51:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Shopaholic Adel - chudinka nebo zrůda?
Jaký máte názor na shopaholic Adel? Podle mě je to bizár a dno společnosti. Nejsem si ani jistá, že by takový člověk měl žít a běhat svobodně po světe. Ona by mi byla ukradená, jenže týrá zvířata, morče hodila k popelnicím, králíka pustila do lesa. Morče umrzlo a králík taky zemřel. Týrá i svého psa Rickyho. Vypadá jak krysa a i se tak chová. Proto mi nejde do hlavy, že se jí někdo může zastávat a mezi těmi, kteří se jí zastávají, je bohužel i moje kamarádka. Přes Tiktok jí posílá drahé dárky, říká, že nikdo neprokázal, že by zvířata týrala i když se k tomu sama přiznala. Videa o ní jsou sestříhaná, když jsem řekla, že mi týrání zvířat vadí, tak oponovala, že jsou to hlodavci a stejně jich hodně umírá na špatnou péči doma, že lidi doma taky na jídlo králíky zabíjí. Vůbec neviděla, že je rozdíl v tom zabít králíka na maso a vyhodit ho do lesa kde umře. A prý je chudák, protože jí každý sleduje a hrotí. Tak jsem řekla, že pokud nesnáší Tiktok tak ať ho zruší a zruší i jiné sociální sítě. Bude mít klid, ona sama o tu slávu stála, když vlezla do televize a začala se chovat jako pííííp. Ale ona to nezruší, to by nekapali penízky. Nakonec ě kamarádka řekla, že jí jen závidím dárky. Jako moje kamarádka je fajn člověk ale tohle je moc. Kamarádka si sama prošla kyberšikanou a teď tu šikanu vidí všude a u každého. Ale ona si ani na moment nepřipustí, že když jí takto varuje 500 lidí, že na tom asi něco bude. A ona že ne, že videa jsou sestříhaná a u týrání jsme nikdo nebyl. Jasný, ona je chudák. Já fakt tohle nechápu, ze zrudy chudinkou.
 Adéla je hnus Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.05.2024 22:38:53
ještěrka: já se tam dívám na tanečky ministryně financí Schillerové. Ale nedoporučuju. Je to jen pro fajnšmekry
 matouch4 Muž52 Kategorie
19.05.2024 19:13:25
>ještěrka
Cituji: "Tak jsi asi moc zastaralej a staromodni :D"

To je docela dobře možný, ale tak co nadělám?


>Firbl
Já mám obecně k různým influencerům odpor, protože za mě to jsou lidi, co dělají a umí prd, jen dělají nějaký cirkus. Nicméně nedávno jsem narazil na video o Fattym. Jeho existence mi byla známa, ale nikdy jsem se na něj nedíval právě z výše uvedeného důvodu. Ale protože to bylo zrovna video, kde komentuje cizí video s jeho životopisem, tak jsem si řekl, že třeba jsem mu křivdil a někdy udělal něco i při smyslech. Občas neuškodí konfrontovat své předsudky s realitou. Znovu říkám, že jsem o něm nevěděl absolutně vůbec nic, jen že existuje a je slavný. A výsledek? Když jsem viděl, co všechno dělal, tak jsem zjistil, že to je ještě horší než jsem čekal. A to jsem fakt nečekal :D Takže jsem z takových experimentů zase na nějakou dobu vyléčený.

Pátečníci jsou fajn, ale také se nedá na ně koukat nonstop :)
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 18:43:45
Ježek second edition: důvodů bude hodně u mě to byla v první řadě společenská informace jako fotbal a hokej abych vyšel s kolegy.
Bohužel né vždy se budu pohybovat v kruzích kde se bude probírat přednáška pátečníků či jiné opravdu zajímavé věci.
Nicméně je to zajímavý i z psychologického hlediska aneb pozorovat jak člověk dokáže ničit sám sebe a jak mu v tom dokáže pomáhat okolí.
K tomu se ještě snížím ale ulici a další po mě okolí vyžadovat nemůže.

To že ti příklad co popisuje Ještěrka přijde na kedlubnu neznamená že to tak není. Znám pár takových lidí co si v těchto věcech utvrzují svou hodnotu stejnat tak jsou tam lidi kteří hledají cíl protože maj potřebu něco nenávidět. Protože je jednodušší nenávidět než něco řešit a hledat pravý zdroj své frustrace. Atd:Atd Proto říkám z psychologického hlediska je tenhle fenomén duševně nemocných influencerů celkem zajímavý.
 Firbl Muž36 Kategorie
19.05.2024 18:17:35
Jezek: Tak jsi asi moc zastaralej a staromodni :D
No jen rikam, co k tomu muze lidi vest.
Moje segra ma rekla bych vysoky sebevedomi a castecne je to asi mysleno ze srandy, ze kdyz se citi na nic, tak si pri pohledu na takovy bizar prijde lip. Castecne si ale myslim, ze na tom neco bude. Taky ji pak muze zdrbnout s kamaradkou.

Ja spis nechapu, ze to resi a sleduji i lidi 20+ a 30+, nemam nic proti ruznym bizarum a guilty pleasure, ale tohle je moc i na me a jak slysim holky v praci to zcela vazne resit, tak neverim :D Ale vlastne ten princip je splnen i u me - taky si pak prijdu trochu lip, ze takovy blbosti neresim a nesleduju :D
 jesterka
19.05.2024 18:02:07
>ještěrka
To mi přijde jako docela zvláštní důvod proč to někdo sleduje. Ne, že by mě to překvapovalo, jen nějak nechápu jak to přesně funguje. Jako že člověk odvíjí svou sebehodnotu od ostatních, ať už jsou jakkoliv jeblí? Já si třeba hledám vide a, která mi něco dají, něco zajímavého se z nich dozvím nebo naučím. Že se mi YT algoritmus snaží tu a tam podstrčit nějakou kravinu není důvod abych na to hned bezhlavě klikal. Za mě totální ztráta času.

Každopádně zopakuju otázku (pro ostatní) - proč se na to díváte?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 17:51:33
"Co je ale podle mě ještě větší bizár, to jsou reakční videa. "

No ja bych sla jeste dal, podle me je bizar kazdy, kdo tyhle veci resi a kdo tu Shopaholic Adel a dalsi influencery zcela vazne resi a komentuje a pritom se nad tim tak pohorsuje...

Ale segra mi to jednou priznala, ze obcas sleduje nejakou hnusnou tlustou protitutku (influencerku), ze kdyz je ji na nic, ze si pak pripada trochu lip :D

Tak mozna to je ucel? Aby se lidi mohli pohorsovat, soudit a pripadat si aspon trochu lip? Je to ale docela smutne...
Smajlík  jesterka
19.05.2024 17:22:57
Já jsem ji viděla dvakrát na youtube a měla jsem docela šok :-) Influencerky jsem si vždycky představovala jako sexy osmnáctky se značkovými produkty ukazující svůj dokonalý život a tahle osoba v tom prvním videu dělala jakési silvestrovské občerstvení ve stylu rohlík s koupeným salátem, chleba s točeňákem a cibulí (už si to přesně nepamatuju, ale s tímhle jídlem bych se rozhodně nechlubila na internetu) a do toho zapíchala místo párátek uchošťoury. Pak štěkala na svého přítele, že už bude začínat telka. To celé v bytě pro sociálně slabé. Ve druhém videu neustále vykřikovala "pošlete mi dárečky." Můj názor je, že tato osoba by měla být zbavena svéprávnosti. Taky si myslím, že ji někdo okrádá, protože s takovou sledovaností není možné, aby žila na pokraji bezdomovectví. Jak píšeš o týrání zvířat, tak můj názor je, že ona vůbec nemá mentální kapacitu něco takového pochopit.

Sugar Denny jsem teď taky zaznamenala kvůli kauze s tím Tadeášem. Ona sama přiznává, že má psychické onemocnění a ten Tadeáš je vlastně taky v blázinci. Co já vím, třeba jim všem z toho influencerství nakonec jebne.

Co je ale podle mě ještě větší bizár, to jsou reakční videa. To je nějaký týpek v kukle, který sleduje jejich videa a přitom je pomlouvá. To je ještě hlubší dno, protože ten člověk vyloženě parazituje na cizím neštěstí.
 Rozálie
19.05.2024 17:18:53
Kto to má akože byť? Nejaká bývalá hviezda nejakej sračkoidnej reality show?
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
19.05.2024 17:18:34
Je jedno jaká je, ptám se vás: proč to sledujete?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 17:12:28
Ano Adéla je jednoduchý a nemocný člověk z tohoto pohledu je mi jí líto ale zastávat se jí nebudu. Nicméně stejnou vinu na tomhle případě nesou i ostatní lidé jenž se sní zabývají. Dáváte jí prostě prostor a tím se stáváte spolublby. Kurna i já když to tu teď komentuju sem spolublb.

A už fakt nechápu tyhle pindy vy se fakt furt divíte že retardovaný labilní člověk neposlouchá ostatní a chová se furt labilně a retardovaně ? Omg možná nebude retardovaná jen ta Adéla.
 Firbl Muž36 Kategorie
19.05.2024 13:24:40
Takových špindír tu chodí po městě dost, nepotřebuju se na ně dívat ještě na Tik Toku. Nic o ní nevím a nemám k ní žádný vztah. Sleduju spíš to, co se mi líbí a co je pro mě užitečné.
 Tchoří paštika
19.05.2024 12:43:52
Tím že zde o ní píšeš, jí podporuješ i když si to možná neuvědomuješ.
 Odlišný Muž25 Kategorie
19.05.2024 12:42:19
Adéla je hnus : Z podstaty své nízké inteligence není schopná vyhodnotit své chování, za týrání zvířat si zaslouží opovržení, pokutu, vězení. Největší trest by pro ni byl ten, kdyby ze dne na den na ní všichni přestali koukat, musela by se zařídit jinak, kdy by skončila u pásu v továrně. Děje se to ale? Ne, i její kritici co se na ni dívají ji jen podporují v tom, co dělá. Nekoukejte na ní, to je jediná cesta, ne jí zvyšovat publicitu i když negativní.
 Odlišný Muž25 Kategorie
19.05.2024 12:39:53
Je to tydýt, ale chápe, že z toho má prachy. A umí to zužitkovat. A to mě nebaví.
Jsou tam mnohem lepší exoti :p
 matouch4 Muž52 Kategorie
19.05.2024 12:32:40
ofinka
Novotný patří do stejné kategorie jako shopina.

fimísek
Přesně tak.

Odlišný
To že je jednoduchá ale neomlouvá to, že týrá zvířata. Všechno se nedá omluvit psychickou nemocí.

Modrá Svině
Bohužel, shopina i svým vzhledem připomíná nepovedený potrat.
 Adéla je hnus
19.05.2024 12:25:44
Žijeme ve společnosti, kde vládne paradigma humanismu, tzn. každý defekt evoluce má svaté právo vyrůst, dospět, prosadit se, rozmnožit se.
Smajlík  Modrá Svině Muž46 Kategorie
19.05.2024 12:02:17
Viděl jsem s ní asi 1 video a ta holka to nehraje, ona je hrozně jednoduchá nejspíše trpící nějakou formou duševní poruchy či velmí nízké vrozené inteligence. Není chyba v ní, ona se tak narodila, chyba je v těch, co jí sledují a platí jí tento způsob života.
 Odlišný Muž25 Kategorie
19.05.2024 11:55:06
Neznám ji, vůbec nevím o koho jde. Všeobecně je pravda, že čím větší debil, tím je více populární.
 fimísek
19.05.2024 11:54:38
Neznám, ale zachytil jsem v poslední době jen toho magora Novotnýho.
 ofinka
19.05.2024 11:12:03
jesterka
Tak já na její streamy nechodím, nesleduji jí. Jen nechápu, jak se jí někdo může zastávat. Ona nepřehrává, je prostě mešuge. Mě by byla ukradená ale neodpustím jí, jak ubližuje zvířatům.

Michal-222
Přesně tak, je to magor.
 Adéla je hnus
19.05.2024 10:55:54
Čím větší magor, tím větší šance, že se stane slavným...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 10:50:03
Slysela jsem, jak ji probiraly holky v praci, jeste Sugar Denny nebo jak se to pise :D V zivote jsem to nevedela a nemam pochopeni pro lidi, kteri to sleduji a pak na ty lidi nadavaji dost drsne. Lidi asi maji potrebu hejtovat, na nekom si vylit zlost...

A ani jim nedojde, ze je spis trolli, chce byt za bizar a mit z toho slavu a penize a ze to nema s realitou mnoho spolecneho...

Ostatne i ty holky v praci se na tom shodly, ze to je prehravani a stejne to resi uplne vazne, nechapu :D
 jesterka
19.05.2024 10:05:57
Veela
Jo a proto by měla být někde zavřená a ne lítat mezi lidmi, když týrá zvířata.
 Adéla je hnus
19.05.2024 10:00:05
Vnímám ji jako těžce psychicky nemocného člověka.
 Veela Žena35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč