Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234701, vloženo 17.05.2024 23:02:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mandův sázkařský tip #1
Zítra je box Fury - Usyk. Sjednocovací duel o všechny pásy. Jeden má Fury, zbytek Usyk.
Kurzy jsou na Tipsportu na oba 1.96!!!

Nakládám barák na Furyho a tu vyrovnanost kurzů nechápu. Dokonce víc lidí sází Usyka. Obavu mám z možné remízy, ale rozhodně Usyk nepřeboxuje Furyho, tomu nevěřím. Usyk je křížová váha, ale je šikovnej a dokázal se prosadit i v těžký. Dvakrát vypinkal Ejdžeje, ale Fury je někde jinde.

Pokud Fury nepodcenil přípravu a šlapal do toho, tak za mě naprosto eazy money.
 mando Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.05.2024 01:45:52
"Kdybych si musel vsadit, vsadím na Usyka na TKO, deváté nebo desáté kolo."
Komentátor říkal, že Fury měl štěsí, že to v tom devátém rozhodčí neukončil.

"Když nevyhraje na KO v první polovině zápasu nebo nenabere body v prvních šesti kolech jasně pro sebe, aby to pak udržel těsně do konce, a to druhé se očekávat nedá, Usyk vyhraje. "
Do šestého Fury vyhrál asi čtyři kola a byl celkově lepší, pak se to obrátilo.

"Zítra uvidíš sám, až začne čtvrté páté kolo, Fury se začne unavovat a Usyk tam bude lítat jako na začátku a vydrží mu to až do posledního kola."
O dvě kola jsem se seknul.

"Vyspi se z toho chlapče a hlavně prosím tě radši nesázej, nikdy."
Ty se vyspi, jestli teda budeš mít po sázce baráku kde. :-D A neboj, nebudu sázet. Já totiž sportu a boxu na rozdíl od tebe rozumím, proto vím, jak o držku to je.

Fury v nejlepší kondici života a na Usyka to bylo málo. Za to, jak si hrál na Aliho, jsem mu to prohru přál. Odvetu Fury prohraje a ukončí kariéru. Usyk je neporazitelnej a dlouho bude.

Eazy money, lol.
 Usyk T1000
18.05.2024 23:12:24
Usyk T1000
Strýmů jsem našel asi dvacet, skoro vše v HD, žádný z nich se neseká. Zápasy zatím dobrý, ale ten největší teprve přijde.
 vestudiuskybarrymcg
18.05.2024 18:40:50
"Nebo si vzpomínám na zápas Holyfield - Lewis. To bylo už před dost lety, v roce 1999. První zápas skončil remízou, i když převahu v tom zápase měl Lewis. Prostě rozhodčí tak tehdy rozhodli."

Dávali ho živě na českém HBO a komentoval Škorpil s Šimákem. Koukal jsem na to tenkrát a pak si to ještě párkrát pustil z videokazety. :-)

Dneska jsem na to fakt zvědavej, hlavně na první kola, s čím Fury přijde a jak po Usykovi půjde. Na vážení bylo vidět, že je připraven jako nikdy předtím. Má z Usyka respekt jako prase, o to víc to bude zajímavé. Jesti Fury vyhraje, tak se zařadí mezi největší legendy boxu, když vyhraje Usyk, tak z něj ta legenda bude, protože ho nikdo dlouho z trůnu nesesadí. Doufám, že to bude na nějakých streamech, nerad bych čekal do rána, než se to objeví na torrentech. Pětikilo za to z principu dávat na DAZN nechci, i když o tom přemýšlím.
 Usyk T1000
18.05.2024 08:58:46
Oprava :

Kurz 1,27 je na neprohru Kanady.

I tak je ale docela velká pravděpodobnost, že třeba o jednu branku vyhrají finové.
 LDV Muž46 Kategorie
18.05.2024 08:56:41
Místo vátězství Kanadyse dá samozřejmě vsadit např. na vízězství Německa, na které je kurz 1,1
 LDV Muž46 Kategorie
18.05.2024 08:55:13
Myslím si, že jistější je sázet na hokejový zápasy MS, i když některý zápasy skončili překvapením.

Místo na vítězství Furyho bych dal např. tuto pětikombinaci.

Dánsko - Švýcarsko 02
Lotyšsko - Švédsko 2
Česko - VB 1
Francie - Slovensko 02
Kanada - Finsko 10

Kurzy jsou

1,09
1,15
1,04
1,09
1.27

"Nejslabší článek" je kurz 1,27 na vítězství Kanady.

Celkový kurz bez toho pátého zápasu je 1,42
Celkový kurz s tím pátým zápasem je 1,8

Připadá mně to jistější, než vsadit na Furyho.
 LDV Muž46 Kategorie
18.05.2024 08:40:54
Před chvílí jsem se díval na kurzy na fortuně. Tam jsou kurzy
2,06 na vítěžství Furyho
15 na remízu
1.91 na vítězství Usyka

Samozřejmě je možný, že vyhraje Fury. Je možný taky např. to, že Usyk vyhraje těsně na body.
Rozhodně v té sázce nevidím easy money.

Ve sportu můžou nastat různý výsledky. Např. v hokejovém zápase na mistrovství světa tým Rakouska porazil tým Finska. Hokej je samozřejmě hodně odlišný druh sportu. A je to kolektivní hra.Ale výhra finů byla skoro tutovka a přitom ten zápas fini prohráli.

Vzpomínám si např. na boxerský zápas Kličko - Haye. Kličko vyhrál na body.

Nebo si vzpomínám na zápas Holyfield - Lewis. To bylo už před dost lety, v roce 1999. První zápas skončil remízou, i když převahu v tom zápase měl Lewis. Prostě rozhodčí tak tehdy rozhodli.

Připadá mně to tak, že opomíjíš faktor rozhodčích. To bodování některých rozhodčích v některých zápasech není úplně objektivní.
 LDV Muž46 Kategorie
18.05.2024 01:07:25
mando: Nikde jsem ti nic o kurzech nevysvětloval. Že něco nechápeš, to jsi uznal ty sám, stačí si přečíst po sobě text. A já ti vysvětluju, že když nechápeš, proč má Usyk kurz, jaký má, tak na jeho zápas sázet je hloupost.
Nesázím. Sázení je jako ten box. Trefím devět výsledků z deseti, ale když mi nevyjde ten desátý, tak v lepším případě prohraju vše, co jsem do té doby vyhrál, nebo prohraju víc, než jsem vyhrál. Dlouhodobě je sázení ztrátové.

Cvičenej op: Proto Fury nafejkoval zranění, aby mohl delší dobu trénovat. Bez toho by totiž od Usyka dostal přes držku. Takhle má šanci ho porazit, ale bude to mít sakra těžké.
 Usyk T1000
18.05.2024 00:59:14
Už jsem o tom psal, pánové:
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1229866
Podle všeho se Fury na zápas připravil jako už dlouho ne. Bude to stačit? Uvidíme. Usyk nemá slabiny, ale bude to stačit proti dnes už legendě boxu Furymu? Nikdo neví. Proto vyrovnané kurzy, proto desítky scénářů, jak se bude zápas vyvíjet. Žádný z nich ale nepočítá s tím, že by jeden z boxeru dokráčel ke snadnému vítězství. Já predikuji spíše nudnější boj a nedivil bych se, kdyby zápas skončil remízou. :-) Pan Usyk by si měl za peníze získané ze zápasu najmout dobrého učitele angličtiny. Má nakročeno stát se legendou boxu a neumí pořádně žbleptnout.
Smajlík  Cvičenej op
18.05.2024 00:53:38
Usyk T1000: Sorry, ten tvůj výplod jsem už ani nedočetl, zastavil jsem se tam, kde mi vysvětluješ, že nechápu kurzy nebo co. Zjevně si mimo a něco sis dal, je pozdě. Vyspi se z toho chlapče a hlavně prosím tě radši nesázej, nikdy.
 mando
18.05.2024 00:39:17
"Tak si vsaď na Usyka a po zápase se tu sejdem, rozumbrado."
A proč bych to dělal? Proč bych měl riskovat, že prohraju to, co vsadím, za možnost vyhrát dvojnásobek sázky? :D Možná ti uniká, o čem tu píšu. Nejde o to, kdo trefí vítěze. Jde o to, že ty nechápeš, proč jsou kurzy na Usyka stejné jako na Furyho. A to ukazuje, že jsi vsadil na něco, o čem nemáš tucha. Ať vyhraje kdokoliv, tak ty zítra v každém příapdě uvidíš důvody, proč se sází na Usyka a proč má kurz stejný. Podle toho, co píšeš, vůbec nevíš, co je ten boxer zač a Fury je podle tebe jasným favoritem, protože to je Fury. :D Ale z něčeho ty sázkovy žít musí a ty ty svoje drobné vyhrané na hokeji nějak prohrát musíš. Tak tady je první příležitost. :D

Už jsem psal, proč je sázení na box obecně risk, tak bych nevsadil ani tehdy, když by byl kurz lepší a já si byl vítězstvím jednoho z nich jist.
 Usyk T1000
18.05.2024 00:16:13
Usyk T1000: Tak si vsaď na Usyka a po zápase se tu sejdem, rozumbrado.
 mando
18.05.2024 00:14:44
"a tu vyrovnanost kurzů nechápu."
To je důvod, proč jsi vsadil na Furyho barák. :D

"ale Fury je někde jinde."
Fury je někde jinde než všichni ostatní a Usyk je někde jinde než Fury.

Zítra uvidíš sám, až začne čtvrté páté kolo, Fury se začne unavovat a Usyk tam bude lítat jako na začátku a vydrží mu to až do posledního kola. Jestli ho Fury nesloží, a to bude těžké, tak nemá šanci. Se bojím, že to skončí fiaskem pro Furyho.

"Usyk je křížová váha, "
Holyfield taky přišel z křížové.
 Usyk T1000
18.05.2024 00:06:35
Podle toho, co píšeš, boxu nerozumíš. Sázet na něj je pak nerozum. On vůbec box je nevyzpytatelný sport, stačí jedna rána a lepší boxer jde k zemi. Oproti fotbalu, hokeji, tenisu, kde se sbírají body, góly, je tam riziko. Ale brát Furyho jako jasného favorita a psát o easy money, to je ukázka neznalosti. Nebo si myslíš, že sázkovky se zbláznily a nevědí, co děalají?:D

Fury je z Usyka podělanej až za ušima. Proto přišel s tou trapnou výmluvou o zranění z tréninku. Aby se mohl víc připravit, protože to nutně potřebuje. Ale ani pak to nebude stačit. Usyka nelze vyčerpat, zato Fury má s vytrvalostí problémy. Když nevyhraje na KO v první polovině zápasu nebo nenabere body v prvních šesti kolech jasně pro sebe, aby to pak udržel těsně do konce, a to druhé se očekávat nedá, Usyk vyhraje. Fury určitě nepodcenil přípravu, naopak, ale i tak to bude mít problém boxovat celý zápas. Usyk ví, že se ho bude Fury snažit dostat brzo na zem, ale Usyk by to měl ustát. Jestli ovšem Fury nepřijde s nějakou geniální a neočekávanou taktikou. Ale ono není moc s čím, Usyk je boxer s nejlepší kondicí v historii a je silnej jako prase. Fury je skvělý, ale u Usyka ví, že padla kosa na kámen.

Kdybych si musel vsadit, vsadím na Usyka na TKO, deváté nebo desáté kolo. Jestli ho Fury porazí, tak by měl skončit na vrcholu, znovu se mu to už nepodaří. Usyk bude pár let boxu jasně vládnout.

Jsem zvědavý, s čím na Usyka Fury přijde, něčím překvapit totiž bude muset, Usyk se složit nenechá. Těším se na ten zápas už několik měsíců a fandím Furymu, ale v každém zápase Usyk na konci vypadá, jako by teprve začal boxovat. Fury to těžko vydrží.
 Usyk T1000
18.05.2024 00:02:27
ejdžej je AJ borci, Anthony Joshua
 mando
17.05.2024 23:51:18
Tak hlavne aby to cely nezesrala Miss Ellie
 lol
17.05.2024 23:13:26
Ejdžej a Fury, to je nějaká nová řada Dallasu? Ejdžej a Fury Ewingovi, to by docela sedělo.
Smajlík  pro mě za měPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč