Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234691, vloženo 17.05.2024 19:52:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sada pro přežití pro učitelku v MŠ
Budu za necelé dva měsíce končit v práci a chtěla bych dát kolegyním na rozloučenou něco speciálního a vtipného. Napadlo mě vytvořit jim takové sady pro přežití s nějakými nápaditými drobnostmi, které budou trochu praktické, trochu uklidňující, ale hlavně - pobaví.

Co by podle vás nemělo v takové sadě, cílené na učitelky v MŠ, chybět?

Co by nemělo chybět v sadě pro přežití pro provozní pracovníci?

 Loriel Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.05.2024 13:02:22
Soudek s rumem.
 Kvetak
19.05.2024 03:21:20
Káva, čaj, čokoláda. Pokud to nejedí/nepijí, mohou to darovat dál. Nesnáším cetky, ale možná to ony mají jinak.
"Pobaví" - ty je znáš, neznáme jejich vkus a smysl pro humor.

Praktické - ucpávky do uší, pastilky na hlas, káva/čaj, čokoláda, polštářky s uklidňujícími bylinkami, poukázka na relaxační cvičení, knihy o duševní hygieně - jak nevyhořet...
"Vtipné" - omalovánky pro dospělé, samolepky s blbými citáty, vak na mrtvoly a další morbidnosti
Smajlík  kávička
18.05.2024 00:49:17
Ještě mě napadá nějaká stolní hra, třeba po babičce nalezená na půdě. Dneska je to samá elektronika, displeje, toho si děti ještě užijí, ale kus dřeva, kostičky, figurky, to je dneska vzácnost... hračky a že to jde i bez plastů. Voňavé, nelakované dřevo, dohladka obroušené - to je balzám na nervy.
 truhlář
17.05.2024 23:11:21
Když už, tak by to neměla být blbost, hovadina, která skonší brzy v koši. Prostě něco praktického, co užijí. Záleží také na tvém rozpočtu, dispozicích.

Největší radost mi udělá, když se někam po letech vrátím (návštěva) a tu věc (můj dar) tam najdu, jak je opotřebovaný, často používaný a potřebný. Takovej metronom na pianino, klavír k udávání rytmu, protože s udržením rytmu mají děti ve školce velký problém. Nebo třeba malá flétnička, těch je ve školce vždycky málo, protože každý chce hrát teď, právě ve chvíli, když hraje druhej. Nebo třeba pastelky, ale ty mívají krátkou životnost. Ten metronom a flétnička jim tam budou dělat radost dlouho. Pak ještě klavír nebo elektronické piano, klávesy, samohrajky, ale na to je už asi učitelskej plat slabej, nedostačující. Nějaká foukací harmonika ještě možná nebo třeba malá stavebnice, skládačka, hlavolamy Cuts apod.
 truhlář
17.05.2024 22:14:39
My měli na základce učitele, který když někdo o hodině dělal nějakou neplechu, tak ho naprosto neomylně trefil do čela takovým hodně těžkým svazkem klíčů, že ho div nesejmul. Zkus těžítko :)
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
17.05.2024 20:56:43
Sekera, flaska tvrdyho, diazepam…
Smajlík  PsougPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč