Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234636, vloženo 16.05.2024 16:17:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ústní maturita, taktika, když nevyjde?
Dobrý den,

období ústních maturit se blíží a jí mám tak jeden problém, se kterým bych potřeboval poradit.

Všechny zkoušky mám za sebou, čeká mě 30.5.2024 ústní zkouška z češtiny, angličtiny, obhajoby maturitní práce a ekonomiky.

Právě ekonomika je kámen úrazu, musím se prakticky "od nuly" učit všechny otázky (je jich 23), protože jednoduše řečeno výuka ve škole nebyla nic moc.

Už jsem se naučil první dvě otázky - ne však úplně celé, ale asi polovinu z každé. Je podle mě lepší naučit se všechny otázky z poloviny než se učit třeba 13 celých otázek, ale 10 vůbec. Touto metodou bych se chtěl naučit i zbytek otázek z ekonomiky tak, abych si ještě stihl zopakovat češtinu a angličtinu.

Kdyby se však něco pokazilo, já měl okno nebo něco a ta ekonomika se nepovedla, musel bych v září opakovat jen ji, nebo bych musel opakovat celou ústní zkoušku ze všeho?

Díky za každou radu, připomínku, poznatek, nebo vlastně cokoliv k mému systému učení nebo otázce, co by kdybych to pokazil.

vimpy
 vimpy Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2024 22:33:17
Maturitu na prvý pokus nedá fakt len blbec v dnešnej dobe. Už ja keď som ju robil to bolo brnkačka. Dnes keby ju robím, asi si ani neotvorím zošit.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
16.05.2024 21:45:42
Když maturita nevyjde, tak je to také dílčí úspěch do života. SŠ je koneckonců nejhorší průprava do života. Maximálně tuto průpravu nedotáhneš do konce. Maturita ztratí 2/3 všeho toho co (ne)nabízí na hodnotě hned jak s ní vylezeš z budovy školy, stejnou rychlostí, jako když vyleze auto od autorizovaného prodejce k strejdovi zákazníkovi s cigárkem v puse.
 brambor
16.05.2024 21:17:19
Jak už dole padlo, opakoval bys jen eko. A pokud nestíháš, tak bych na to šla stejně a taky se naučila půlku z každé. Jen je problém, že tu půlku musíš umět perfektně. Jistě znáš tu situaci, kdy tě někdo zkouší, ty ses látku učil (někdo třeba i ví, kde nějaká daná věc byla ve skriptech napsaná), ale holt okno.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
16.05.2024 16:38:13
Pokud něco neuděláš, opakuješ jenom to, co jsi neudělal.
A podle mých zkušeností nespoléhej na pomoc (ze strany učitelů, jak se třeba říká, že někdo radí ve chvíli, kdy si píšeš přípravu, min. v den mojí maturity nám, nebo min. mně učitelé fakt nenapovídali). Ale neboj se, zvládli to lidí před tebou, zvládnou to lidí po tobě a zvládneš to taky.
 broskvový čajPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč