Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234634, vloženo 16.05.2024 15:33:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zklamani? Asi ne
poprvé v životě jsem oslovil ženu na "ulici", bylo to fajn. Vlastne jsme si povidali 2 h a vymenili si čísla. Večer ji pisu, že snad jsem ji moc nezdržel a bla bla.. Odepsala, že to bylo fajn a že žádný problem. Tak napisu dalsi sms a odpověď žádná. Nemusim asi říkat, že jsem zklamaný a už oslovení ženy takhle nikdy nebudu realizovat. Myslel jsem, že treba oceni odvahu nebo tak a ikdybychom si jen vymenili par sms, ale nic. Nebo co jsem udelal spatne? Díky za názory a mějte se :)
 Ondra26 Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2024 21:20:59
A jak víš, že ji neocenila? To, že ty jsi měl nějaká očekávání přece není její problém a ani její chyba. Samozřejmě že se k tomu mohla postavit jinak, mohla to napsat rovnou.. ať už šlo o cokoliv. Možná jsi ji odradil jen tím, že jsi se podceňoval a ujišťoval ses, že jsi ji neotravoval (když se s tebou dvě hodiny vykecávala, tak asi ne. To je snad jasné...)

A pokud tahle vlastně minimálně z poloviny dobrá zkušenost povede k tomu, že se na to vykašleš, tak je to holt tvá volba. Ale já bych ty případné rozhovory primárně začínala kvůli tomu, že si chceš pokecat. A ne že tu holku už vidíš u sebe doma. Přece i tobě na ní něco nemusí sedět. A máš stejné právo to zabalit. - jakým způsobem je už na tobě.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
16.05.2024 21:18:55
Odlišný:
Ghostnutí se automaticky nutně nerovná tomu, že se ženská po x strávených hodinách s někým původně úplně cizím následně věnuje sobě a svým dalším záležitostem/povinnostem/koníčkům, což může zahrnovat i neodpovídání na zprávy a nebraní telefonů.
 Archivářka Žena33 Kategorie
16.05.2024 21:15:32
//Nemusim asi říkat, že jsem zklamaný a už oslovení ženy takhle nikdy nebudu realizovat. Myslel jsem, že treba oceni odvahu nebo tak a ikdybychom si jen vymenili par sms, ale nic.//

Vždyť ti na tvou SMS odpověděla, tak co bys ještě víc chtěl? Strávili jste spolu pár hodin a pak jste si šli každý svou cestou.

Na mě to působí, žes spíš rovnou očekával, že po téhle zkušenosti na tobě ta ženská bude hned viset a bude si s tebou imrvére volat nebo vypisovat.

Možná to celé ocenila, ale ty hrotíš jen proto, že to nešlo podle tvých představ a teď fňukáš, že když ne, tak už to znovu s nikým nezkusíš. Přitom za mě to z popisu působí úspěšně a v pohodě.

Inu, hodně štěstí tak jako tak.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
16.05.2024 18:37:55
Odlišný: No, právě, když si tam povídala takovou dobu a ještě sama vymyslela téma. Nechápu :) Ona odepsala, že to bylo fajn a docela dlouhou sms, ale pak na tu moji v pořadí druhou už ne.

Beru to jako zkušenost a ten vystup z komfortni zony je docela úspěch, mozna bych na tom spis měl stavět, než to zahodit :) Díky :)
 Ondra26
16.05.2024 18:34:15
Respekt za odvahu. Zvláštní že slečna se 2 hodiny vybavovala a nakonec tě ghostla bez jediného písmenka, to bude asi to pověstné ženské myšlení které občas nelze pochopit. Bral bych to jako zkušenost že jsem schopný s ženou vést dlouhý rozhovor a i to je úspěch, minimálně sis to procvičil s někým, o koho si měl potencionální zájem.
Ulice je nevyzpytalená, šance že ten koho zastavíš má dobrou náladu, nemá partnera, budeš se mu líbít fyzicky i projevem, někam nespěchá, je docela malá. Jsou lepší místa kde to zkoušet, místa kde se ženy cíleně seznamovat chodí, ulici bych nechal až jako poslední variantu.
Nedělal bych si z toho ale těžkou hlavu, zkušenost dobrá i když negativní.
 Odlišný Muž25 Kategorie
16.05.2024 17:38:01
Anna: Děkuji za hezká slova. taky jsem si myslel, že ji to bude sympatické a asi i bylo, když jsem si tak dlouho povidali, ale... nevadi no :) Díky
 Ondra26
16.05.2024 17:32:25
Ondro mě to naopak přijde sympatické. Bohužel dnešní doba už tomu není přizpůsobena a těch důvodů proč ti neodpověděla může být mnoho. Každopádně nevzdávej to. Je skvělé se s někým seznámit jinak než online a toho člověka poznávat během schůzek a ne scrollováním profilu a fotek někde na sítích. Hodně štěstí a zůstaň svůj, protože to se cení!
Smajlík  Anna1992
16.05.2024 17:24:27
A proč to tak hrotíš ? tak tě ghostnula, a co ? Neřeknu tvl, kdyby ses s ní před tím 2 týdny tahal, ale šlo jen o jedno napsání.
Smajlík  Alienbaby
16.05.2024 17:15:35
jednou sms jsem tlačil na pilu, jo? To je teda hodně křehké. Jsem měl čekat na zázrak, že ji zase uvidim někdy? To je nerealny skoro :)
 ondra26
16.05.2024 16:17:03
Nezavazne jste si popovidali a ty jsi pak zacal nesmyslne tlacit na pilu.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč