Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234627, vloženo 16.05.2024 13:16:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Předstírám, že nejsem v depresi
Ale hluboko v nitru mě nic nebaví, projevuje se to i v práci, i když i tam předstírám radost, směju se a tak. Ale nechci se nikdy nějak extra zapojovat do těch skupinek v práci, to vážně ne. A proto taky nikde dlouho nevydržím. Nikdy nedovedu pochopit, že někoho baví předstírat depresi, pro opravdu depresivní lidi je to naopak, ti se snaží vypadat v pohodě, aby nikoho neobtěžovali a neděsili svými myšlenkami. Je mi skoro 27, ale nikam nesměřuju, trochu tvořím umění, to mně trochu dává smysl, ale neuživím se tím, jinak žádné vyhlídky na partnerství nebo dokonce rodinu... Haha, to vážně ne, ani bych asi nedokázal být plnohodnotným otcem, byl bych chcanka.
 MusisBytPozitivni Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2024 19:10:42
Hele nemá cenu nic předstírat. Kdo tě nebere jaký jsi i se tvými chybami,tak nemá ve tvém životě co dělat. Neznamená to se v tom pořád utapet a být obětí,ale pokud máš zrovna zhoršení,nemá žádný smysl se pretvarovat. Oni se tím třeba vyselektuji pseudopratele,ale k tomu by stejně jednou došlo. A naopak zjistíš,kdo je skutečný kamarád. Třeba i potkáš někoho jiného,kdo ti bude rozumět. Jinak maskou se vycerpavas a k ničemu to není. Ber se jaký jsi a neboj se říct si o pomoc,když to budeš potřebovat
 fénix z popela Žena36 Kategorie
16.05.2024 18:04:36
Hele, já to v mladí taky schovávala a maskovala za úsměv. Až mě to jednoho dne přestalo prostě bavit.

Ta maska, kterou jsem si vždy nasazovala než jsem vyšla z bytu. Stáhlo mne to vždy až moc energie. Až jsem raději z toho bytu, raději, nevycházela takřka vůbec.

Řešení: jednoho dne jsem si řekla, že mne ta "MASKA" nebaví a na otázku: Jak se máš? Přišla moje odpověď: "Blbě." Mám deprese jako prase." Fakt, Ty? Jak dlouho? Asi rok a půl!! Co s tím děláš??
Nic. Co bych s tím měla dělat, nemůžu si pomoct. Atd....

Nakonec jsem našla cestu z těch depresí i bez medikace, díky tomu, že jsem to všude a každýmu na sebe napráskala a spousta lidí mne proto, i třeba začala, mnohem víc brát. A naše vzájemné rozhovory a další setkání byla setkání od setkání otevřenější a vřelejší...

Jak to skončilo: Časem mi i psycholožka od dětí potvrdila, že to byla klasická EXISTENCIÁLNÍ KRIZE. Jen se ještě nikdy nesetkala s někým (nebo ojediněle), kdo ji schytá už v 19. letech.

Holt náročné dětství si vybralo a vybírá svou daň nejen u mne. Krize nakonec přešla, našla jsem svou CESTU, po které chci jít a DEPRESE byly pryč. Teď už jen občas blbá nálada nebo existenční tíseň, když člověka život přitlačí "ke zdi". Ale kdo to nemá, že???

Vím, že může být mnohem hůř. Soucítím s každým z Vás tady na Zpovědnici, kdo si tím teď musíte procházet. JE TO FAKT PEKLO!!! Tak pokud máte pocit, že Vám ta PRÁZDNOTA a tíseň přerůstá přes hlavu, NESTYĎTE si říct, aspoň u praktického lékaře, o POMOC!!!

Nemusíte na to být sami!! Třeba už brzy vyjde sluníčko do Vašeho života i u Vás. Moc Vám to všem přeju a opravdu SOUCÍTÍM. Je to peklo. Posílá každému jedno vřelé objetí :)
 taky jedna taková
16.05.2024 14:48:22
Je to tak, navíc to reálně většinu ani nezajímá. A ty, co to zajímá, to ví.
 MusisBytPozitivni
16.05.2024 13:57:08
To znám. Někdo se zeptá " jak je ?" a ty radši než abys řekl 110 důvodů, proč se trápíš, tak raději odpovíš "jó, dobrý"
Smajlík  Pure zeroPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč