Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234607, vloženo 15.05.2024 21:16:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi som stále nevyspelým pre ženy
Ahojte.
Som 32 ročný chlap so zjavom chalana, a dávam si otázku prečo sa mi nedarí v ženách, prečo sa mi nedarí nič dobré na vzťah nájsť. Dávam si otázku, či som ešte stále nevyspelým pre tie ženy alebo majú iné predstavy, predstavujú si iného muža pri sebe ako som ja. Priznávam, že som introvert a svoja uzavretosť sa mi prehlbuje kvôli hrozným stretnutiam so ženami, ktoré ma iba sklamú a absolútne nevýjdu. Sú to stále trápenia. Nemám už ani takú frekvenciu rande, čo pripisujem asi celkovému uzavretiu pred ľuďmi a sklamaniami. Čoraz viac snívam o chate na samote, kde by som si žil sám, nikoho nestretal a živil sa iba pestovaním okolo chaty alebo chovaním zvierat, aby som zabudol na tieto frustrácie a vymazal z hlavy svoje sklamania z ľudí. Pre mňa sú ľudia z tých skúseností a sklamaní najhoršie bytosti na svete a čoraz viac mám rád práve prírodu, rastliny a zvieratá. Prijal som už aj samotu a život osamote, že sa mi ho podarí prežiť bez rodiny, akurát to býva vždy pre mňa trpké a stresujúce, ked sa ma niekto spýta ako som na tom ja a ženy, lebo takpovediac popravde som ani žiadne ženy nemal vo svojom živote a iba pokusy o vzťah, aj to nie nejako veľa. Mám minimálne skúsenosti s nimi a som úplne neohrabaný asi totálne, čiže ťažko keď si to prehodnotím niečo nájdem, navyše keď ma ani spoločnosť ľudí nebaví. Asi to už ani nevýjde. Nijaká mi nebude rozumieť a ma nepochopí v takomto stave.
 Dendro boy Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2024 05:12:45
Tajnej, moc hezky napsáno :)

Ano, je to zajímavé, ale i já toho našla "víc v SOBĚ" než ve všech knížkách dohromady :)

A naučilo mne to respektu k druhým, ale taky k respektu k sama k sobě.

Mám radost za Tebe a moc Ti ten klid v duši přeju :)
 taky jedna taková
16.05.2024 00:28:09
Taky mám plán na samotu, když to neklapne s případnou partnerkou/rodinou. Ale to až mi bude tak 50.

Teď to nechávám otevřené.

Dlouho léta až do nedávna jsem to pořád řešil. Co jakože se mnou je. Jestli je to ksichtem, chováním... ale nějak se to otočilo. Asi to bylo spíš tím "hladem". A i když jsem neměl problém se sebevědomím, nedocházela mi moje hodnota.

Uvědomil jsem si, jak jsem skvělej muž. Nelžu, jsem věrný, toužím po rodině, o kterou bych se dokázal postarat, nuda se mnou taky není. V dnešní době taky vzácnost. Začal jsem se mít opravdu rád.

Dokonce i sem tam nějaká slečna projeví zájem. Ale já si uvědomil svojí hodnotu. Nechci holku, která se nabízí jak coura. Dnes snad každá druhá. Rád bych ženu, která to má v hlavě srovnané. A už bych nešel do holky na jednu noc (to by musela být fakt náhoda a musela by mi dotyčná vlézt do cesty, když jsem zrovna v přetlaku).

Mám se radši a radši. Více teď věnuji pozornost sobě. Nechávám to plynout a je mi fajn.

Přesnou radu nemám. Asi jen, že je to o tom, mít to v hlavě srovnané. Ženy jsou dnes dost pomatené, ale pořád nepodceňuji jejich šestý smysl. Dává to smysl. I třeba ty rady jakože "mít zdravě na salámu"... Ony to stejně poznají, když to hraješ.

Prostě... mohl by mi předtím kdokoliv dávat jakékoliv rady a stejně by to prd platné. Nějak se to ve mně přeplo samo.

Přemýšlím, že to celé asi nejvíce odstartovaly myšlenky, kdy jsem začal ženy kritizovat. Jako bych je i vinil z té nepříjemné samoty. No jo, pak mi ale došlo, že je to dost pokrytecké, a ukázal taky prstem na sebe. Následovalo vystřízlivění, odhazování masek, trochu práce na sobě, ale hlavně smíření s tím, jaký jsem. A pod vším tím nánosem jsem v sobě našel krásné zdravé jádro. Na kterém je ale pořád co zlepšovat.

Hodně štěstí. Ta samota zní fajn, ale jde z toho cítit snaha o útěk. Taky se nejspíš jednou uchýlím, ale zatím si připadám relativně mladý a chci si uživat života plnými doušky. :)

(Snad to má hlavu a patu. Už bych měl chrápat, ale nemohl jsem nereagovat na tak mě blízké téma, kterým jsem si dost let zbytečně trápil)
 Tajnej
15.05.2024 22:16:00
Hele, já takhle roky i žila. Jako poustevník a bylo mi tak dobře!!!

Několik let mi to vydrželo. Až jsem se našla (sama sebe) a začali mi chybět lidi, tak jsem z té "poustevny" vylezla zpátky mezi lidi. A život pokračovat zase dál....

I děti jsem stihla a ten klid a mír, co jsem o samotě nalezla, mi zůstal do dnešních dnů.......

Hele, je to extrém. Takováto cesta není pro každého, ale život je jen hra!!

Tak proč si ji nezkusit občas zahrát podle VLASTNÍCH pravidel?!?

Jinak tato cesta se nazývá cesta SEBEPOZNÁNÍ :)

Ale je rozdíl, když si ji zvolíte DOBROVOLNĚ nebo z donucení okolnostmi. To potom také může být cestou ke zhroucení :(
 taky jedna taková
15.05.2024 21:50:45
Taky jsem přemýšlel o takovém způsobu života. Hodně štěstí chlape...
 ErgoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč