Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Je smutný, že milion je docela hodně peněz, ale zároveň si za to vlastně nic nekoupíš... Na tvym místě bych si nechal mega jako finanční polštář na horší časy. Půlku bych dal do ETF a půlku na spořák. ...
|
|
|
Podekuj Jezkovi, ze ti to smaznul ;-)
|
Jgfvg |
|
|
Ty si mívala dobrý hlody, ale jako nebylo to moc milý. :D
|
|
|
AI Kolem - wow diky ALda: taky x
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
a) viz v otazkach "kam investovat" b) při práci hypo na zanedbaný byt někde mimo prahu, za našetřeno ho zrekonstruovat a prodat. c) koupi 2-4 garážová stání a pronajímat
|
|
|