Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1232588, vloženo 04.04.2024 22:36:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Být samozivitelka je v pořádku
Dobrý večer přeji,

dnes mě zaujala debata o samoživitelkách tady na zpovědnici kde někteří velmi důrazně stáli za názorem, že samozivitelka si za vše může sama a zaslouží si to.
Chci vám ukázat jak to bylo u mě abyste viděli, že vše nemusí být tak jak se zdá.

Mám dva syny, jeden je už v podstatě plnoletý, druhému je 14. Otec kluků od nás odešel když jsem porodila druhého syna. Místo toho aby nás vyzvedl v porodnici, sbalil si doma věci, staršího syna odvedl k sousedce na hlídání o odjel. Od té doby jsme o něm neslyšeli. Zájem žádný, alimenty žádné, snaha o kontakt žádná. Dlouhé roky jsem byla sama, protože žena v mém věku a se dvěmi dětmi? To už nikdo nechce. Kluci nemají žádné jiné příbuzné, pouze mě. Všechny účty jsem táhla sama. Od jídla, přes bydlení až po kroužky a věci do školy. Měla jsem dvě práce a přesto jsme sotva vyšli s penězi. Před dvěma lety jsem potkala pana Dokonalého. Alespoň jsem si to myslela. Nevadilo mu že mám dvě děti, pomáhal mi se vším. Po roce vztahu se k nám nastěhoval a tehdy to celé začalo.

Psychická manipulace, fyzické násilí, alkohol, drogy, automaty a nejen to. Na kluky si nedovolil ale na mě si vybíjel zlost kdykoliv se něco stalo. Tehdy jsem nevěděla co se děje, stále jsem mu všechno omlouvala a přehlížela, byla jsem velmi tolerantní, nebo by se dalo říci hloupá. Naše společné bydlení, během kterého jsem se dokonce pokusila o sebevraždu, protože jsem už nevěděla co mám dál dělat, skončil ve chvíli, kdy k nám domů přišel exekutor. Nevedela jsem, že hraje na automatech, že doma krade věci moje i kluků, že si bere tak často moje peníze, že bere klukům penízky z kasičky, nevěděla jsem ani že neplatí nájem, elektřinu, nebo obědy a tréninky kluků. On jako chlap měl na starost peníze a hospodaření.

Nevím co s námi bude dál ale raději budu sama, než abych znovu ohrozila své děti. Starší chodí už od 12 na brigády po vesnici, aby mi pomohl. Mladší je nejskromnější dítě které můžete potkat a já? Zničila jsem jim budoucnost, možnost jít na vysokou školu, pravděpodobně jsem nás připravila o byt, zadlužila na mnoha místech a nezbylo už ani na školní obedy. Čeká nás všechny tři nejtěžší období v našich zivotech. Věřila jsem muži, kterého jsem milovala. Teď si ale přeji, abych o ně nepřišla, protože jsou to jediné pro co dokážu ještě žít.

Pokud se mezi vámi najde žena nebo slečna v podobné situaci, můžeme si napsat a třeba se vzájemně podpořit.
 Vilmaa E-MAIL: vladkama@post.cz  Žena52  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.06.2024 17:23:02
Vilmaa:

Hele klidni tón babi, aby ti nepraskla cévka v mozku.

Někoho tu chceš poučovat o dobrém chování, porozumění textu, ale jsi to ty, kdo si posral život, bohužel ne jen sobě, ale i svým synům, protože si nechala naštěkat do boudy od nepoužitelného idiota a odmítá řešit své problémy.

Víš jak poznáš blbý rozhodnutí? Že máš blbý výsledky.
Podívej se na svůj posranej život, zkur*ila si co jsi mohla.
Takže bys měla hezky sedět v rohu, držet hubu a krok a neotravovat tu svými moudry.
Špíno.

A ne, tím že tu budeš halekat o sebevraždě fakt sympatie nezískáš.
Hybaj hezky do azyláku nebo pod most.
Smajlík  Lorde Plenitel
28.05.2024 08:44:14
Přesně jak píše G184, nemůžeš strkat ruku do cirkulárky a pak se divit, že ti to ufiklo prsty a ještě čekat nějakej soucit.
Už z toho jak píšeš a jak se vyjadřuješ je jasně vidět, že máš v hlavě slušně nas*áno, jsi nezodpovědná, nepříliš inteligentní, chronická oběť. Typická mentalita české socky.

Což by mi bylo šumák, že sis pohnojila život, ale tys to slušně pos*ala i svým synům, ti můžou na vysokou atd. zapomenout.

Je vidět, že patříš mezi ty nány, které všechny průsery nechaj dojít zbytečně daleko, bobtnat do gigantických rozměrů, místo toho, aby to řešily zavčasu.

Proč si svého prvního chlapa nehnala k soudu, aby platil aspoň alimenty? Když už ti naštěkal do boudy a nechce se starat, ať aspoń platí!
To bys ale nesměla být socka, to bys musela svoje problémy řešit.

SAMOŽIVITELEK které se živí samy jsou mraky, ale ty nefňukaj, drží hubu a krok. Nedělaj z toho drámo.
Ty jsi obyčejná socka co se celý život střílí do nohy a dělá debilní životní rozhodnutí na úrovni třináctileté blbky.
Přitáhnout si do baráku feťáka/gamblera a svěřit mu své prachy, když ani nejste manželé a nezakládáte spolu rodinu... bože to jsou dneska dementi.

Hezky si to sepsala, abys vyzněla jak ta největší chudinka, ale ono platí že vrána k vráně.
Upřímně pochybuju, že ten tvůj první manžel byl přes dvanáct let v pohodě a pak mu "najednou" ruplo v bedně.
Stačí vidět, cos přehlížela u toho druhého (a tos měla tou dobou už být poučená a na pozoru!) a člověk s udělá obrázek, že to musel být pěkný dement už od začátku.
Ono už to, že po víc jak dvanáctiletém soužití jste neměli nic našetřeno a ani vybudované žádné zázemí o tobě vypovídá víc než dost.
Tyvole, já mít dvanáct let na to, než si pořídím děcko, to by snad mělo kolébku ze zlata a dudlík z platiny.

Od rodičů jsem vypadl hned po maturitě doslova s holou p*delí a teď vydělávám víc jak oni dva dohromady.
Chce se mi z tebe blejt.
Smajlík  Purge
14.05.2024 14:10:12
Izumi Miyako:

A našla sis už konečně práci?
Smajlík  LCC7
07.04.2024 10:48:35
Je to jedna z výhod pro muže a nevýhod pro ženu. Ono na první pohled jsou na tom stejně, ale když jde o děti, tak žena musí mít mnohem větší důvěru v muže než naopak. Právě kvůli faktu, že když se něco nepovede, tak se o ty děti bude starat ona. Ale to by ještě nebylo tak zlé. Jde spíš o to, že to poněkud omezí jejich možnosti seznamování a navazování nových partnerských vztahů a to mi přijde horší. Řada mužů nějak není kompatibilní s faktem, že žena už dítě nebo dokonce děti má. Pak jsou muži, kterým by to nevadilo, ale žena jim řekne, že už další děti nechce. Třeba kvůli tomu předchozímu zklamání a obav z dalšího, z toho, že by na to mohly být opět zase samy, když by se něco nepovedlo. To je pak logicky problém zase pro ty muže. Také ne každá žena má energii a chuť se aktivně seznamovat, když už děti má. No a nakonec - spousta žen s dětmi rezignuje na péči o sebe, takže i když by třeba nějaký vztah chtěly, tak narazí nezřídka jen na "materiál", kterému stačí jen pivo a zasunout kamkoliv, protože ostatní si vyberou fyzicky hezčí protějšek.

Jenže důvěra je jen předpoklad, nelze jí nějak garantovat a pevně spoutat s realitou. Takže i když ta žena získá pocit, že by to jít mohlo, tak stejně neví, co se stane ve skutečnosti. Tudíž vyčítat v obecné rovině ženě, že si vybrala blbě, je blbost přestože nepochybně existuje část žen, které ignorovaly varovné signály.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
07.04.2024 10:05:19
Ono se taky dost těžko vybírá, když je to jeden magor vedle druhýho, že...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 23:57:37
Výběr partnera není, jako nákup v obchodě, kde se podíváte na parametry zboží a vyberete si.
Do velké míry je to loterie, kde můžete rizika omezit, ale ne vyloučit. Nikdo netuší co se stane za roky nebo desítky let.
Kdo tvrdí, že samoživitelky si za vše můžou samy a že si špatně vybraly, ví hovno o životě. Je poměrně zajímavé, že tento názor nepíšou lidi se spokojeným rodinným životem.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
06.04.2024 22:49:06
Samoživitelka si za vše může sama protože žena co si vybere kreténa na tom má sama podíl. Ale že by si to zasloužily to ne.
 Smajíkanda
06.04.2024 21:51:43
No jo, matka samoživitelka, to je snadná kořist, ať už pro pany Dokonalé nebo ty, kteří si na ni chtějí vylejt své celoživotní křivdy, všeználkovství, pobitevní poznámky a kolikrát ani neudrží myšlenku či nechápou text, hlavně rychle ven s těma emocema...

A pokud se nikdo neozval, zkusil bych to spíš na těch různých webech pro rodinu a děcka, případně facebooku a tak...

- Nevím co s námi bude dál ale raději budu sama, než abych znovu ohrozila své děti.
Tak nabízí se najít si nějakého rozvedeného, který má dítě či děcka ve své péči, což taky o něčem svědčí, že jo, myšleno teda pozitivně...
 Sven
06.04.2024 18:54:42
Polo, v čem to je podle Vás Fejk? Žijete v jeskyni a nevíte, že se takové věci stávají? To je mi moc líto. Myslím si, že se moc nezajimate o okolní dění.
 Vilmaa
06.04.2024 18:08:33
modern research: ŠKoda, že sis z této diskuse neodnesl aspoň radu starších a zkušenejších, že to není o nějakém "dobrém výběru".
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
06.04.2024 17:19:19
No to bol pan Dokonaly,este s velkym D
dpc sry jako :D akt o je fejk tak pobavilo
 polo
06.04.2024 12:37:42
Entuziasmus a tak: A kdo si teda vybral špatně?

Zlý alfasamec? Co je to za blbost?
 modern research Muž36 Kategorie
06.04.2024 09:51:39
Vilmaa:
“Mnoho lidí si asi neuvědomuje, že jsem využila zpovědnici, protože jsem se necítila dobře. Rozhodli se, že mi dají ještě nášup, abych se cítila hůře.“

Oni si to právě uvědomují moc dobře. Mají na to neomylný instinkt. Tím, že na jejich příspěvky budeš reagovat dosáhneš přesně jen toho, po čem oni touží
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 09:35:38
Dle toho co jsem si přečetla - být samoživitelka není v pořádku. Doufám že budu sama s kočkama než toto...moc mě to mrzí.
 Smajíkanda
06.04.2024 03:26:53
Tohle jsou typické nářky incelů. Žena, co si vybrala špatně, si za to jakože může sama, protože odmítla hodného incela a zvolila si zlého alfasamce.
Což je zcela mimo realitu, je to lobby za ponechání žen s dětmi na ulici. Proč? Pomsta incelů za to, že je ženy nechtějí. Nic víc.

Bohužel taková je realita, že za partnera neodpovídáme a že nemůžeme brát odpovědnost za svobodnou vůli jiných. A samoživitelka nedostává prachy na své radovánky, ale na dítě. Když někdo ztratí práci, taky mu neřeknete, že si měl najít takovou práci, ze které ho nevyhodí, ale dáte mu podporu.
Stejně tak stát podporuje tyto děti, aby z nich vyrostli daňoví poplatníci. Ty děti nemohou za svobodnou vůli rodičů. Zejména teda uprchlých otců.
 Entuziasmus a tak
06.04.2024 03:02:17
Fanoušku já to moc nečtu. Jen se sem tam stavím a letní prolítnu komentáře. Mnoho lidí si asi neuvědomuje, že jsem využila zpovědnici, protože jsem se necítila dobře. Rozhodli se, že mi dají ještě nášup, abych se cítila hůře. Kdyby mou zpověď četli, všimli by si mého přiznání, že jsem se pokusila o sebevraždu. Nejsem na to hrdá, ale myslím si, že by lidé měli mluvit i o takových věcech. Nepřijde mi moudré někomu psát zlé věci vzhledem k celé situaci. Když někdo skočí z mostu, půjdete mu taky dolů říct, že nestojí za nic?

Bylo by příhodné číst a vnímat. Jak už jsem psala, tenhle web se jmenuje zpovědnice. Já se přišla vyzpovídat. Proč se mě někdo ptá, co chci za rady? Žádné. O žádné jsem se nežádala a v mé zpovědi nebyla ani žádná otázka. Porozumění textu ne pro mladou generaci opravdu velký problém. Několikrát jsem psala, že jsme spolu byli 12 let, než jsem porodila prvního syna. Druhému synovi je 14 let a někdo mi napíše, že se mám dát zpátky dohromady s ním? Po 14 letech, když jsem ho neviděla, protože se on sám rozhodl odejít a vykašlat se na mě i na děti? Existuje ještě Pošta pro tebe? Obávám se, že jinak ho nenajdu.

První kdo začal s nevhodným chováním byl uživatel 8633. Přijde někomu v pořádku psát někomu v mém věku, že somruju u státu, protože mi někdo naštěkal do boudy? Co to je za chování?

Do skupin samoživitelů spadá přes 230 000 rodičů. Chcete mi říct, že většinu z 230 000 rodin zničila žena? Může mi někdo vysvětlit jak je možné, že neznám žádnou maminku samozivitelky, která by se o děti soudila? Každá se soudila pouze o alimenty, protože chlapi si myslí, že 2000 pubertakovi na celý měsíc stačí. Přitom to nestačí téměř ani na jídlo. Jak je možné, že neprobíhá tolik soudů, když údajně většina rodičů chce dítě do péče? Jak je možné, že dítě do péče chce určitá část otců, ale všechny matky? Proč nechce do péče své dítě každý otec?

Uražíte mě za to, že jsem s druhým přítelem zůstala dlouho. Čtěte někdy noviny? Sledujete okolo? Je bohužel velmi běžné, že žena zůstane díky psychickému nátlaku a manipulacím s mužem relativně dlouho, přestože je tyran. Doporučila bych vám alespoň jeden rok studia psychologie.

Tato diskuze mě velmi zklamala. Děláte z žen hlupáky, neboť sou za vše zodpovědné a mají mít radar nebo věšteckou kouli, aby poznali, který z těch dvaceti chlapů bude ten pravý a do konce života se nezmění, a ze kterého se za 12 let, 8 měsíců a 21 dní stane feťák nebo alkoholik.

Dám vám všem jednu řadu do života. Když vidíte, že je někomu smutno, nebo se necítí dobře, podpořte ho. Nechcete ho podpořit? To je v pořádku ale neubližujte ještě více. To si můžete nechat na dobu, až na tom bude lépe.

Nám dobře není. Ani mně, ani klukům. Ztrácíme bydlení před očima, kluci přišli o fotbal, pro který žijou celý život a mladší dnes celý den pracoval na zahradě u sousedů, aby mi pomohl zaplatit jídlo. Proto vás tímto žádám, neubližujte, raději mlčte. Pokud mi chcete říct, že jsem špatná máma, můžete mi to říct do očí. Ne
 Vilmaa
06.04.2024 01:54:16
Kroutimhlavou:
"Fanoušku, já jsem si zadnych urážek nevšiml do doby, než sem přišla vaše trojka. Kaiten začal psát do prázdné zpovědi něco o hlupcich, Michal o magorech, a začali jste tu řešit neschopnost někoho si najít partnerku. Zvláštni."
...
...
Ohledně urážek už se vyjádřil MS-fanousek, a pokud jde o tu neschopnost si někoho najít - je to jen pracovní hypotéza. Teorie. Já na ní úplně netrvám, je klidně možné, že mezi těmi, kdož se urážek dopouští jsou i jiné případy. Takže magoři to nejsou proto, že by to byli incelové, ale proto, jak se chovají.
...
Minimálně jeden případ člověka (dá li se to tak říct) který incelem určitě není, a přesto nemá nic lepšího napráci než se snažit nasrat každého, koho je jen možné, tu určitě doložený je. Takže teorie o incelech nemusí být nutně správná nebo úplná. Ale jak už zmínil MS-fanousek, my jsme si s urážením druhých nezačali. A ti, kterých se to mohlo oprávněně dotknout (jako že o nich mluvíme a přitom dotyčnou ničím neurážejí) se mohli klidně ozvat. Jenže to nikdo neudělal.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 01:42:03
dotnet:
"Ten zabšlký panic nemá třeba nic z toho, ani ten blbej sex, po kterým od puberty touží, přesto nic nedostane.
Je pak zcela pochopitelné, že vnímá samoživitelky tímto pohledem. Ony se měly kdysi skvěle, teď to mají blbý. Já to mám blbý celou dobu. Proč ony mohou čerpat veřejné zdroje a já ne?

Z druhého pohledu tu máš lidi, kteří zas pohrdají mladými panici s ID na "smyšlené" problémy a za samoživitelky budou kopat do roztrhání těla. Michal třeba proto, že je "naprogramovaný" že ženám je potřeba pomáhat a litovat je. Sorája zas proto, že sama nějak tak žije a je feministka."
...
...
Ty seš chytrej kluk, takže ti zkusím vysvětlit svůj přístup. Já nemám proti panicům vůbec nic, to je nedorozumění. Vlastně mě je jich líto úplně stejně jako kohokoliv jiného.
Mě vadí to, jak se tady chovají - že si svou zlost vybíjejí na holkách, co sem přišly hledat útěchu a pochopení. Mě je jedno, jestli jsou to panici nebo né, mě vadí to, co dělají. Protože proti panicům nikdo takovéhle výpady nevede, pokud vím.
A holky samy se tomu moc bránit nemůžou, protože "útočníky" žádné argumenty nezajímají. Prostě jen potřebují ten svůj pocit, jak si do někoho, kdo se nemůže bránit, mohli kopnout.
...
...
A pak je tu ještě ten drobný rozdíl, který bych měl zmínit - panicové se svou situací mohou něco dělat. Mají na to celý život. Mohou se aspoň o něco snažit... ale holky, které opustil partner a nechal jim děti na starosti už nic moc dělat nemůžou. Minulost už nezmění. A dítě jaksi zahodit nejde.
...
...
A jak tady už dnes 100x zaznělo, že holka je odpovědná za to, jakého si vybere chlapa, to je sice pravda, ale jen proto, že jí nic moc jiného nezbývá. Základní problém je, že takoví pačmáci vůbec chodí po světě - a hlavně, že je jich tolik. Navíc, ani ty sám nevíš, jak takového chlapa poznat. A i když to poznat jde, člověk se s takovou zkušeností nerodí, musí se to nějak naučit. Jenže ... no, je to asi jako když by ses měl učit létat letadlem bez instruktora. Někdo se to naučí, a zůtane u toho naživu, jiný bohužel havaruje. S odhadováním partnerů je to dost podobné... a navíc nějak trpíte přesvědčením, že to vůbec odhadnout lze. Jenže ono to ve skutečnosti úplně odhadnout nejde. Stejně tak nejde odhadnout, jestli si třeba zrovna TY někdy najdeš holku nebo né.
...
...
A to co mi tu občas někdo vyčítá, že namísto abych vedl konstruktiví diskusi tak jen někoho napadám - tak to je přesně proto, že oni (nechci psát "vy", protože věřím tomu, že ty mezi ně tak úplně nepatříš) tady žádnou diskusi vést nehodlají. Přišli si prostě jen do někoho kopnout. A já, drže se kréda, že:
"Není žádný důvod, aby dobro nemohlo vítězit stejně často jako zlo, když bude bojovat stejnými zbraněmi"
dělám úplně to samé co oni. Aby trochu poznali jaké to je, a co vlastně dělají těm holkám. A musím říct, že mě docela těší, že je na to taková odezva, protože se to tím pádem asi úplně nemíjí účinkem...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 01:17:02
Kroutimhlavou: děláš si prdel ne?

Zpověď píše ženská, které po dvanáctiletým vztahu uteče po druhém porodu chlap. A která má více prací, aby zajistila své děti.

A první reakce je, že jí dotuje naštěkání do boudy od prvního idiota.
Další reakce, že se nechala zbouchnout chlapem, o kterým ví jen možná velmi málo a že nechce přijmou zodpovědnost a že jí nepřišlo těžké roztáhnout nohy.
Další píše o cihle, kterou na sebe sama hodila.

Co měla ta ženská udělat víc? Byli manželé, vychovávali spolu svoje dítě a pořídili si druhé.

Vždyť to co jí psali je hrubě urážející !
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
06.04.2024 01:16:29
Jinak koukám, že jsem přišel o spoustu zábavy...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 01:10:08
Ježek second edition:
"Jsou tu vůbec nějací lidé, kteří lezou plazům někam?"
...
Někam možná, ale do zadku těžko - plazi mají kloaku...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
06.04.2024 00:55:29
*Já Král I*: "Ve většině případů dnes rozbíjí rodiny ženy a v drtivé většině případů s dobrými otci."

- Odkud čerpáš tyhle informace? Od kamarádů? Kdybys byl žena, slýcháš ty historky od kamarádek v opačném gardu.
 Statistika Udja je
06.04.2024 00:51:27
Fanoušku, já jsem si zadnych urážek nevšiml do doby, než sem přišla vaše trojka. Kaiten začal psát do prázdné zpovědi něco o hlupcich, Michal o magorech, a začali jste tu řešit neschopnost někoho si najít partnerku. Zvláštni.
 Kroutimhlavou
06.04.2024 00:40:11
Kroutimhlavou: My jako kamarádky v podobné situaci nejsme moc dobří. My se jí jen zastali před nesmyslnýma urážkama.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
06.04.2024 00:32:29
Fanoušku, ona hledala kamarádku. Co podnětného jste ji s Michalem poradili vy, vy slečny v podobné situaci ?:-)
 Kroutimhlavou
06.04.2024 00:28:16
Kroutimhlavou: ne, já jen upozornil, že to má špatně zacílené. A stojím si za tím. Kolik dostala reakcí od lidí, kteří ví něco o funkčním vztahu a o tom co znamená dítě? Co podnětného může od reagujících zaznít?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
06.04.2024 00:18:42
Ještě tedy konkrétně k autorce zpovědi. Budu chvíli předpokládat, že je to reálné a ne provokace.
Co chceš za rady?
Nejlepší rada, co existuje, je jen jedna jediná: dej to hodně rychle do pořádku s otcem svých dětí.
Protože NIKDY NIKDO jiný nebude cizí děti mít rád a živit jako jejich táta své vlastní.
A pokud to z nějakého důvodu na jeho straně skutečně nejde, tak pak je opravdu každá rada drahá.
Cizí chlapi prostě cizí děti milovat a živit trvale nebudou. V tom se samoživitelky neskutečně pletou, když rozbíjejí rodiny, nebo neudělají vše potřebné pro jejich udržení.

Každý, kdo kdy měl nějaké ženské, tak ví, že jejich historky o bývalých jsou většinově nebo zcela lži, nesmysly a pocity. Chlap od té ženy ti řekne přesný opak - a jeho verzi příběhu tu nemáme.
Ve většině případů dnes rozbíjí rodiny ženy a v drtivé většině případů s dobrými otci.
A pak dělají skrz děti s podporou státu otcům peklo ze života a svým dětem zničí dětství a často i život.
Žádný svéprávný chlap ženskou s dítětem neopustí, natož se dvěma a ještě po mnoha letech vztahu - to je prostě úplný nesmysl. Proč? Protože by musel být blázen s tím, co pak vůči němu i jeho dětem následuje za sadistickou mstu od bejvalky i státu. A pokud ano, to už to teda ta žena musela výjimečně podělávat a chovat se k němu hrozně, že v tom nešlo dál přežít (extrémně špatné chování, jídlo, i sex, spánková deprivace apod) a šlo mu o život. Nedokážu si dost dobře představit situaci, kdy se ženská chová +- normálně a opustí ji po 12 letech táta od dětí. To by se musel zbláznit nebo začít fetovat.

V lepším případě jsi zamlčela druhou polovinu pravdy, v horším je to jako obvykle vymyšlené A-Z.
Kdo chce znát skutečnost v ČR, může si ji pročíst na všech těch chlapských forech, kde jsou reálné příběhy i se soudními rozsudky. Kde se dobří tátové (ale také babičky a dědové) dlouhé roky marně soudí o přístup k dětem, proti nenávistným samoživitelkám a femifašistickému státu.
Těch případů je po rozpadu rodin většina. Poslední na co samoživitelky myslí, jsou děti.
A to je jeden z důvodů, proč všichni normální chlapi nemůžou tzv. samoživitelky vystát. Každý zná nějakého kamaráda, který tu hrůzu s bejvalkou po rozpadu rodiny zažil, další si to inferno užili osobně.
A proto můžu jen zopakovat, že až na naprosté výjimky v ČR žádní špatní otcové, natož rozbíjející rodiny NEEXISTUJÍ. Jde jen o lži samoživitelek a feministických aktivistů. Tátové od rodin se naopak roky snaží ke svým dětem dostat. Čímž místním femi aktivistům doporučuji, aby ty své žvásty šli do těch hospod chlapům říkat (podobně jako své další konspirační teorie, hoaxy a desinformace).

Ps: Podepisuju wuta, mluví velmi rozumně. Na rozdíl od té feministické úderky okolo, která jako obvykle plácá naprosté nesmysly, neslučitelné s realitou života tam venku.
Smajlík  *Já Král I* Muž33 Kategorie
06.04.2024 00:14:52
Fanoušek, autorku jsem nehejtil, ale například ty jsi okamžitě s Míšou zacal ty panic hejtovat. Což nesvědčí moc o tom, že bys ten psaný text chápal, a vhodne na něj reagoval, což teď vycitas jiným..
 Kroutimhlavou
05.04.2024 23:44:44
Vilmaa: Jak se ti tu líbí a co říkáš na to, že většina těch co tě tu hejtí ani nepobrala tvou jednoduchou zpověď?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.04.2024 23:39:44
Ještěrko, proč tedy na tento web chodíte, když Vám vadí tolik věcí? Proč si nenajdete jiné místo, kde šířit moudrá a zlobu?
 Vilmaa
05.04.2024 21:50:42
Vítejte na sjezdu Spolčení hlupců
kaiten

Hned prvni prispevek a utok na druhe. Dej si ban, pokrytce.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 21:44:10
A na Mr Da jsi zapomnel, ale tomu to tolerujes.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 21:40:58
Lzes, vetsinu toho vubec nehlasim a to prece neni omluva pro takovy mazani.

Nechapu proc kdyz to tu udajne nesledujes mas tolik casu sledovat me a mazat me za veci, ktery jinym tolerujes. Tu jednom ban za prispevek mimo tema, tu jednou ban za udajny ad hominem, tu ban za flejm, tu ban jen tak preventivne, tu ban ze si delam srandu, ze Putin ma udajne sto nemoci, tu ban duskuzi o clanku z medii, tu ban za vsechno, co ostatnim prochazi.

Snad kazdy den me banujes, ac udajne nemas cas tu byt a zustava tu tolik marastu. Ale radsi mazes me, aby sis ulevil.

Toxicky jsi ty, pokrytce.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 21:32:36
NIKDO jiný po mně tak vehementně nevyžaduje zásahy proti ostatním za prohřešky, které sám dělá. Jsi neuvěřitelně toxická.
 kaiten Muž56 Kategorie
05.04.2024 21:28:31
Je mi z vas zle, hlavne ze vy si tu muzete nadavat, urazet, psat mimo tema jak chcete. Vzdycky dostanu ban, oni nikdy. Je mi z toho tady na nic, vzdycky to odnesu ja.

Kaiten: Hlavne ze v pripade nemazani jinych pises, jak nemas cas to tu kontrolovat, ale cas, abys mi kazdy den neco smazal si najdes vzdy. Pokrytce.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 21:23:21
Kaiten, ale spravedlnost muší bejt, mě je taky někdy dost :)
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 21:19:51
MS fanoušek, těžko říct :)

Ještěrko, "v ráži", jakože připravena na souboj, ale je pátek, to je super, je potřeba si to užít, odreagovat se, alkohol nemůžu, tak aspoň tady, a tebe to taky baví, takže vin vin.
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 21:17:02
Vilmaa: jestli chceš, napiš mi na fusker@seznam.cz

Jesterko, ať přijdeš kamkoliv, všude děláš jenom zlou krev. Budu se podle toho k tobě chovat

Soraya: ...ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat ;)
 kaiten Muž56 Kategorie
05.04.2024 21:10:01
No, aspon nekdo, mne je z tech lidi tady na nic.

Jinak z toho jak jsi psala, jak jsi v razi atd. to moc nevypadalo, ze jsi v klidu.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 21:02:52
Soraya: Tak jak si vedeš v dnešní partii?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.04.2024 20:48:31
Ještěrko, asi ti to přijde divný, ale já se bavím, píšu ti to a směju se, u toho ještě koukám na seriál, přetlak z práce a ty jsi takový vhodný objekt k hádání a navíc jsi si na to naběhla sama, kdyby sis mě nevšímala... :). Tak jo, necháme toho.
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 20:31:51
Vytrhla jsi to z kontextu, jako vzdy.
Po tom, co jste tu utocili na panice jsem napsala, ze jste argumentacne prazdni. Navazet se do nekoho kvuli tomu, ze je panic, je ad hominem a to tu vase skvadra nechutne predvedla.

Co je vubec tvym cilem? Prijdes mi jako nejaka zhrzena furie, asi jsem ti slapla na kuri oko, kdyz jsem napsala, ze samozivitelky nesou svoji odpovednost za to jak na tom jsou.

Take si tve jedovate sliny a utoky libit nenecham, lharko.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 20:23:10
Ještěrko, možná už je to tvé lhářství patologické, já jsem na tebe tady totiž vůbec první nereagovala, byla jsi to ty, kdo mi tady jako první napsal:

"To jsou zas vyblitky. Soraya a dalsi argumentacne prazdni.."

Takže Ad hominem jsi tady do mě šla ty, adresně, já už si to akorát nenechám líbit. Lhářko :).
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 20:11:14
A ano, jinym ty sprostarny a utoky vuci mne jsou casto tolerovany, ale to sama moc dobre vis, vsak se na tom podilis.
 jesterka
05.04.2024 20:10:12
Soraya: Vzdyt lzes kazdym prispevkem. Vulgarismum se vyhybam, protoze me mazou za kde co, za to ty se vyjadrujes jako dlazdic a jsi neprijemna jako stara panna. Admini me mazou podle nalady, treba i za to, ze napisu neco mimo tema.

Takze bys spravne mela byt smazana a mit ban, ale ono se to machruje co, kdyz ma nekdo protekci.
Vis houby, ale hazis tady ruzna moudra, jak kdyby byla sama adminem, pritom jsi uplne mimo a lzes.

"Diskuze" s tebou jsou vzdy tak odporne, snazis se to vzdy delat co nejvic osobni, nahazet na druheho spinu, lhat a hadat se. Kdyz nemas nic k tematu, nemam o tve kydy zajem, bez si lecit komplexy odborne, ne na mne.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 20:02:53
Ještěrko :-)

"Soraya: Vsimla sis, ze uz meles uplne mimo tema? Zaprve lzes, o sv*nich tu psal tak akorat Mr D, o Hitlerovi tu taky casto pisou jiny experti, proste ses zoufala a uplne mimo. Naopak se snazim psat slušně... "

Nelži. Oni ti ty útoky a urážky mazali zlí adminové viď.
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 19:58:25
Soraya: Vsimla sis, ze uz meles uplne mimo tema? Zaprve lzes, o sv*nich tu psal tak akorat Mr D, o Hitlerovi tu taky casto pisou jiny experti, proste ses zoufala a uplne mimo. Naopak se snazim psat slusne, protoze me tu mazou za vsechno. Tolik urazek a utoku co jsem tu schytala, ale kazdy si vsimne, kdyz se nekdy branim. Kdyz nemas argumenty, sahas po ad hominem utocich. Nejak uz s tebo unechci ztracet cas, kdyz to tu spamujes svymi jedy. Uz z toho prskani na panice uplne mimo tema je videt, ze mas se sebou problem... I to odmitani odpovednosti te matky samozivitelky je vykricnik.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 19:51:27
"Soraya: Lzes, vulgarismum se vyhybam."

Ještěrko, ty už si tady ze lži obvinila kde koho včetně adminů, takže si můžeš plácat co chceš. To tvoje "... jste strašný s.vině" , tady bylo hodněkrát, nejen to, ale to si pamatuju nejvíc, protože to používáš docela často. Do nácků a Hitlerů nadáváš každou chvíli, tak se uklidni. Já netvrdím, že občas nejsem sprostá, jen tvrdím, že ty víc a navíc adresně, takže mi nemáš co vyčítat.
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 19:37:10
Soraya: Lzes, vulgarismum se vyhybam. Jak rikam, vyjadrujes se jako dlazdic, tak nechapu, co resis, ses desna furie. Jinak evidentne ti neslo o tema, ale jen si vybit frustraci, tak s tim ti bohuzel nepomuzu, najdi si na to nekoho jineho.

Vilmaa: No ohrozila jsi tim predevsim deti, tak vlastne nevim, proc kydas spinu na druhe a divis se, ze ti nekdo priklada odpovednost.
 jesterka
05.04.2024 19:33:59
Ježek second edition: Tak já mám rád chytrý a šílený holky, takže když nemá ten svůj záchvat, přijde mi dost zajímavá. A pak je tu ještě jeden, o kterém se nemluví. :D
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 19:28:26
Já neumím přiznat chybu? Tak to prrr holčičko. Já vím, že druhý vztah byla moje hloupost, že jsem mu věřila a byla s ním i přes věci, které se staly.
Smajlík  Vilmaa
05.04.2024 19:26:02
Jsou tu vůbec nějací lidé, kteří lezou plazům někam?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
05.04.2024 19:21:09
Ještěrko, nelži, nikdy jsem tu nepoužila vůči lidem sprostá slova tvého kalibru, třeba ta "svi.ně" tu od tebe padla už mnohokrát. Ty už opravdu ztracíš soudnost. Jednou za čas použiju z těch opravdu sprostých kkt, a to ještě obvykle neadresně, ty jsi sprostá ve většině svých politických témat, a to dost.
 Soraya Žena85 Kategorie
05.04.2024 19:15:29
Soraya: Lide, kteri propaguji nacisticke mysleni tu nemaji co delat. Ale nedivim se, ze k tomu chovas sympatie. A obecne k bezcharakternim lidem.
Jak rikam, vyjadrujes se jako dlazdic a nemam moc chut se snizovat na tvoji uroven, zrovna ty tu kolikrat lidem nechutne nadavas.

Ale zodpovednost nese, coz evidentne odmita, tak neuskodi ji to pripomenout. Vsak s tim blbcem mela dite dobrovolne.
Misto toho tady kopat do panicu, to ma asi nekdo hodne velky problem se sebou.

Bydlet jako matka s nekym takovym, to je vylozene nezodpovedne a hloupe.

Michal: Ke mne a k dalsim se chovas arogantne a pohrdave a je poznat, ze jsi zamindrakovany, kdyz si snazis nahnat ego timhle. Lezeni do zadku holkam je slizky a uchylny, od tak strayho chlapa od rodiny.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 19:10:29
"Myslím že i při vší své zaujatosti musíš konstatovat, že tobě do zadku určitě nelezu."

:-DDD
 Sorayaaa
05.04.2024 19:08:16
Jesterka:
“ Jo zrovna MSf a Michal jsou takovy prestarly "seladoni" a snazi se lizt holkam do zadku nekdy dost nechutne, na to ze maji rodiny. Navic Michal je jeste k tomu dost zamindrakovanej. ”
Myslím že i při vší své zaujatosti musíš konstatovat, že tobě do zadku určitě nelezu.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 18:47:23
Sorayaaa: Jen vysvětluju, proč má Ještěrka pravdu a co tu schází. Nikde jsem tam neviděl, že by autorka řešila výběr a co s ním udělat.
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 18:45:57
MR, mění. Jinak argumentačně slabý.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:44:06
Ještěrka,

psala jsi tohle

"Jako idiot mi prijde spis nekdo, kdo prehlizi drogy, alkohol, automaty atd., udela si s takovym chlapem dite a pak za to odmita nest odpovednost a hazi vinu na vsechny kolem."

Ale ona s tím druhým žádný dítě nemá a ten první nic takovýho nedělal, na to jsem reagovala. Prostě narazila na blbce, to se lidem občas stává.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:37:07
Ještěrka,

"... s tvym slovnikem nevím.."

Ty tady o "slovníku" vůbec nemluv nebo si začnu kopírovat ten tvůj, naposledy ještě hůř, nadávala jsi lidem do nacistů a srovnávala je s Hitlerem, a to úplně nesmyslně a neopodstatněně. To, že tu nadáváš lidem do sviní, je už stará vesta. Kam se na tebe hrabu.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:35:48
Sorayaaa: Pokud někdo uteče od rodiny, byl k ničemu. Vždycky. Lidé se nijak nemění. A na co 12 let čekala? Proč si potom vybrala gamblera? Nebyl náhodou i ten první rozbitý? Samé otázky.

Argumentace rodinou, zkušenostmi a třeba panictvím je trapná, to si může dovolit tak Michal, kterého stejně nikdo nebere vážně.
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 18:33:23
Soraya: Ja si vsimam, jak pohrdave a arogantne se k druhym chova. I Hitler byl pro nejake zeny jiste atraktivni a uspesny chlap sveho casu a presto to byl spatny clovek. Ja hodnotim chovani.

Ne? Alkohol, drogy, automaty... To vubec nic neni!

"Psychická manipulace, fyzické násilí, alkohol, drogy, automaty a nejen to. Na kluky si nedovolil ale na mě si vybíjel zlost kdykoliv se něco stalo. Tehdy jsem nevěděla co se děje, stále jsem mu všechno omlouvala a přehlížela, byla jsem velmi tolerantní, nebo by se dalo říci hloupá"

Je videt, co si vybira za chlapy. A za to zodpovednost nese, sama jsi to napsala, ze odpovednost je i na jeji strane a vy tu misto toho kopete do panicu, lol.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 18:30:42
Modern,

"Sorayaaa: Problém je v tom, že ona si divně vybírá a někteří tady jí píšou, že je to super a vše dělá dobře."

Nemam dočtenou celou diskuzi, ale s manželem byla 12 let a byl ok, pak si udělali děti, takže jaký "vybírá", s tím druhým narazila, měla to utnout dřív, možná to teď už ví, prostě doufala, že to bude lepší, pokud to dobře chápu.

Hele, lidi se mění a někdy dost, obvykle to nechápou ti, kteří vztahy nemají, to je prostě fakt. V reálu jsem se s takovým názorem nikdy nesetkala u lidí, kteří měli vztahy, ti to prostě ví. Rodičovství se nedá vyzkoušet nanečisto a je to obrovská změna a zátěž, kterou spoustu lidí nedá.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:23:16
Ještěrka,

"Slamu v hlave ma spis ta zenska, kdyz si udela dite s nekym, kdo chlasta, fetuje, hraje automaty, bije ji atd. a jeste se hloupe vymlouva."

Možná by sis to téma mohla aspoň přečíst, její manžel nechlastal, nefetoval a nehrál automaty. Tebe to ale nezajímá že? Ty jsi jen prostě přišla zase někoho okopávat.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:19:33
Ještěrka,

"Navic Michal je jeste k tomu dost zamindrakovanej"

jsem si vědoma, že to jaksi nemůžeš vědět, ale Michal nemá žádný důvod být zamindrákovanej, je to hezkej a úspěšnej chlap. Hlídej si radši svoje mindráky.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:19:02
Soraya: Prosazovat hrozbu vezenim za trestne ciny deti vyblitek je, s tvym slovnikem nevim, co ti na tom slovu vadi. Navic jsem ji tam napsala i argumenty.

Slamu v hlave ma spis ta zenska, kdyz si udela dite s nekym, kdo chlasta, fetuje, hraje automaty, bije ji atd. a jeste se hloupe vymlouva. Psala jsi, ze zodpovednost nesou oba, ale zaroven ji omlouvas, pritom ona evidentne svou odpovednost odmita a hazi vinu na vsechny kolem.

Pak jeste nesmyslne hejtujes panice, to je fakt ukazka argumentacni vyprazdnenosti.. Radsi prskat na vsechny kolem, nez si priznat svoje odpovednost a svoje chyby.
Smajlík  jesterka
05.04.2024 18:18:21
Sorayaaa: Problém je v tom, že ona si divně vybírá a někteří tady jí píšou, že je to super a vše dělá dobře.

Možná je to jen vzájemné nepochopení.
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 18:17:07
Ještěrka: Ty jsi fakt zlá žena, ale podle projevu přemýšlím jestli nejsi postarší, pupkatý chlap, lehce cítíc po romadůru :(
 Iniki
05.04.2024 18:14:47
Modern,

"Sorayaaa: Ona si ji ale nechce přiznat. Tím se pak nic nevyřeší."

To nevím kde čteš, jí jen štve, že to odmakala a ještě se do ní někdo strefuje. To je ta demence, o které píšu, nedává to smysl, logiku nic.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:09:34
Ještěrka,

"... jako by to nejak souviselo s tematem, njn ad hominem funguje prece vzdy..."

Ty se starej o svoje "výblitky" máš jich tu požehnaně, naposledy v tématu veely, založí v pohodě diskuzní téma, ty tam nastoupíš a napíšeš jí, že je to "výblitek". Takže sklapni. Já jsem dnes při pátku taky v ráži, tak ať neskončíme s banem.

Po dementech, kteří budou hejtovat toho rodiče, který se na děti nevy.sral, půjdu vždycky, protože to může dělat jenom někdo se slámou v hlavě, logika houpacího koně - ten kdo maká a stará se je dehonestován.
 Sorayaaa
05.04.2024 18:02:36
Sorayaaa: Ona si ji ale nechce přiznat. Tím se pak nic nevyřeší.
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 18:00:45
Modern,

"Sorayaaa: Aha a otec se jako zjevil nějak sám od sebe?"

Otec se zjevil úplně stejně jako matka, zodpovědnost nesou na půl.
 Sorayaaa
05.04.2024 17:42:16
Jojo, radsi urazej a hazej vinu na vsechny kolem, jen ne na sebe, to ti opravdu pomuze.
Kazdy na sebe bere odpovednost za svuj vyber, i ty.

Jako idiot mi prijde spis nekdo, kdo prehlizi drogy, alkohol, automaty atd., udela si s takovym chlapem dite a pak za to odmita nest odpovednost a hazi vinu na vsechny kolem.

Jen skoda, ze nejsem panic, protoze to je prece kazdy, kdo s tebou nesouhlasi, ze? Lol
Smajlík  jesterka
05.04.2024 17:38:31
Ještěrka to říká dobře. Nám jde o to, že pořád házíš zodpovědnost na všechny kolem. Ty sis to vybrala a pak se divíš. To je v pohodě, chyby ti nikdo nevyčítá. Ale pokud nevíš, kde se stala chyba, nemůžeš ji opravit. A o to jde. Zajdi si na nějaký kurzy a nebo nakup knihy.
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 17:35:51
Ještěrko, moje trpělivost bývá veliká, ale ty jsi opravdu idiot.
 Vilmaa
05.04.2024 17:34:27
Vy jste všichni jak pominutý. Neumíte číst? Psala jsem, že jsme založili rodinu po 12 letech vztahu. Jak jsem mohla vědět, že za po druhém porodu uteče, když to neudělal ani po prvním?

Za svůj život jsem měla pouze dva muže. Druhý vztah byl první rok krásný. To že hraje a fetuje jsem dlouho nevěděla. Násilí také nezačíná hned, ale stupňuje se. Nejsem jediná žena, která neodešla hned po první facce. Myslela jsem si, že to bude v pořádku.
 Vilmaa
05.04.2024 17:24:36
Soraya, pozor. Já proti matkám nic nemám, nikdy jsem jsem je nehejtoval.. mne trochu dráždí to, že takový kovaný pravičák jako je Michal najednou na kecy o odpovědnosti kašle, a místo toho se trefuje do paniců. Přijde mi to pokrytecké. Autorce jsem napsal, že mi je ji líto.
Smajlík  Kroutimhlavou
05.04.2024 17:16:47
Ahoj, moc mě mrzí, co tu někteří píšou. Nechápu tu nenávist, naprosté nepochopení, sžírání se pouze vlastními problémy… ale mnohem vic mě mrzí, že tě tahle situace potkala. Musí to být velmi těžké.
Moc ti přeji, abys to všechno zvládla a nesesypala se. Děti jsou silné, zvládnou to pokud budou mít i nadále spoustu tvojí lásky.
Držím pěsti pro tvé štěstí.
 Iniki
05.04.2024 17:15:46
To jsou zas vyblitky. Soraya a dalsi argumentacne prazdni se tu trefuji do panicu, jako by to nejak souviselo s tematem, njn ad hominem funguje prece vzdy...

Zrejme jsou lepsimi lidmi, kdyz si nekdy vrzli.

No, autorka si taky vrzla, ale s nespravnymi a osobni odpovednost s tim samozrejme prichazi a ne prskat na chlapy vcetne otcu svych deti nebo si vylivat frustraci za vlastni chyby na panicich..
Smajlík  jesterka
05.04.2024 17:13:51
Pro zakladatelku, z jedné strany klouk dolů, dva kluky, dvě práce... tohle musí být strašně náročné. Já mám jen jednu dceru, bydlím za energie, otec si dceru bere, jsou v kontaktu, v pohodě se uživíme, z toho co píšeš by mi hráblo, svým způsobem musíš být strašně silná.

Z druhé strany, vůbec nechápu ten druhý vztah, fyzické násilí, psychická manipulace... tohle se dětem domů nevodí a nebo se to vykopne ve chvíli, kdy se začnou takové věci dít. Všichni děláme chyby, já to chápu.
 Sorayaaa
05.04.2024 17:09:24
Sorayaaa: Aha a otec se jako zjevil nějak sám od sebe?
 modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 17:04:11
"... a smysl pro osobní odpovědnost už nějak zapomínáte,..."

Kroutímhlavou, a jinak jsi normální? Nebýt jí, tak děti skončili v děcáku, tu rodinu opustil otec, ne ona.

Nemá smysl se vytáčet, je to přesně jak píše Michal a Fanoušek, hejtován je rodič, který se stará.

Kdyby se ovšem staral otec a matka se sbalila, tak je to největší... no nic. Banda pošahanejch paniců, kteří jsou přesvědčeni, jak by to s nimi holky vyhrály.
 Sorayaaa
05.04.2024 16:08:37
Michale, zlaté pleveni panicumísto tvého krakorani a zapsklych keců smetáka v přechodu ..
 Kroutimhlavou
05.04.2024 15:52:05
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
05.04.2024 14:19:39
> "Panic nemusí být panicem. Stačí vybrat peníze, vybrat společnici a vyrazit."

Jestli tohle vnímáš jako řešení pro osamoceného depresivního muže, tak by bylo fér, kdybys dodal řešení podobného rázu i druhé straně - tedy že samoživitelce stačí vybrat privát, klienty, inkasovat 2-3k za hodinu. Má po problému a ještě zbydou peníze na fulltime služku... Ale já to neřekl.
Smajlík  dotnet Muž25 Kategorie
05.04.2024 14:19:20
Když máte potřebu psát takové komentáře, zajímá vás jaké dávky čerpám já? Jestli nějaké pobírám?

Nikdy jsem nežádala nikoho o pomoc a peněz od státu zas tak moc nedostávám. Než abych šla žebrat a prosit o pomoc, tak se raději uskromníme a zapojíme všichni. Přestože má syn zlomenou nohu, tak jsme si všichni tři na víkend domluvili brigádu u sousedů, abychom si mohli koupit jídlo a jízdenky do města. Přestaňte mě tady urážet, když o mně nic nevíte!
 Vilmaa
05.04.2024 13:56:22
“ 1) Panic na svoje panictví nečerpá dávky. ”
Ale zase tady zaplevelují zpovědnici a to je ještě horší.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 13:47:01
Panic nemusí být panicem. Stačí vybrat peníze, vybrat společnici a vyrazit.
Pokud to nechce udělat, tak ať nefňuká, že je panic.

Samoživitelka takto jednodusě nesežene partnera, který jí bude chtít s dětmi, které nejsou jeho.
 Pan Hádankář
05.04.2024 13:34:08
1) Panic na svoje panictví nečerpá dávky.
2) Panic svou neschopností nekazí ostatním život.

To jsou ty dva hlavní rozdíly.
 K7J7
05.04.2024 13:13:54
Jakmile jde o veřejné finance, je to prostě citlivé téma.

Je objektivně na tom samožitelka hůře než ten zabšklý panic?

Pokud si někdo udělá dítě, dá se předpokládat, že je na to připraven. Má vlastní byt, stabilní kariéru, finanční rezervu, skvělého partnera, rodiče připravené na hlídání, atd... Celkově má tedy málo vážných problémů a má prostor na to si založit Starost s velkým S. Když se tady ta dobrovolná nová starost nějak zvrtne, stát a okolí se o to zajímá, sypou se peníze.

Ten zabšlký panic nemá třeba nic z toho, ani ten blbej sex, po kterým od puberty touží, přesto nic nedostane.
Je pak zcela pochopitelné, že vnímá samoživitelky tímto pohledem. Ony se měly kdysi skvěle, teď to mají blbý. Já to mám blbý celou dobu. Proč ony mohou čerpat veřejné zdroje a já ne?

Z druhého pohledu tu máš lidi, kteří zas pohrdají mladými panici s ID na "smyšlené" problémy a za samoživitelky budou kopat do roztrhání těla. Michal třeba proto, že je "naprogramovaný" že ženám je potřeba pomáhat a litovat je. Sorája zas proto, že sama nějak tak žije a je feministka.

Každý je v jiné životní situaci a vnímá jinak, co je fér a co není. Jelikož je sociální systém netržní a povinný, tak toto nereflektuje, nefunguje spravedlivě, je zneužíván a akorát nasírá lidi, co do něj musí sypat půlku výplaty a sami mají hovno.
 dotnet Muž25 Kategorie
05.04.2024 11:44:22
Ja to chapu protoze moje mama se o me starala od 2 let sama. Alimenty 1000 kc mesicne. Na vanoce sem dostal treba 7000 ale ve veku, kdy sem jeste nevedel, co s tim delat. Nakonec soud stanovil alimenty 4000, myslim.
Mama ma dobrou praci, takze fotr byl vzdycky nasranej ze mama vydela vic nez on. Diky ni sem mel vzdycky vsechno a on furt mele, jak zaplatil jednu dovolenou a vozil pempersk z nemecka, kdyz tu este nebyli… :D
Ted me uz ani nepopreje k vanocum a narozeninam.
Rikal ze v 18 dostanu penize na vkladni knizce, co mi udelala jeho mama. Pak mi rekl ze vkladni knizka neni protoze prej z toho musel platit alimenty. A taky porad chlastal, a stále chlastá.
 Pan Hádankář
05.04.2024 10:47:53
Michal-222: Kdyby se ex musel starat o svou dceru, tak ti garantuji, že dobrovolně narukuje jako dobrovolník i klidně do Ruska.
 Izumi Miyako Žena34 Kategorie
05.04.2024 10:45:42
Vilmaa: Ženská si za to podle nich může vždycky sama. Není vědma, nemá křišťálovou kouli, neumí věštic budoucnost z ruky a karet.

Žena si vybírá. Může si jenom nesvéprávní otroci, které si ženy vybírají jako zboží na trhu.

Ženy jsou samoprášné a s muži mají sex čistě jenom pro potěšení.

Máme matrichiát asi podle nich.

No, není něco prohnilého ve státě Českém?
Smajlík  Izumi Miyako Žena34 Kategorie
05.04.2024 10:40:14
Lidé často tvrdí, že si za vše může samoživitelka sama. Ale nikdo z nich vám nedá adresu obchodu, kde prodávají 100% fungující křišťálové koule.

Vždyť člověk neví, jestli ho za půl hodiny nesrazí auto. Jak může vědět, jak bude chlap reagovat v situaci, která nastane třeba za deset let? A i když si myslíme, že svou drahou polovičku za ty léta známe, může nás negativně překvapit.

Michal-222: A pak by se zachovaly stejně, kdyby přišlo na lámání chleba. Je to pak nadmíru pokrytecké. Moje důvěra v mužské pokolení je v tomhle mizerná. Ono se můžeš klidně spálit s chlapem, co splňuje všechny společenské normy.
 Izumi Miyako Žena34 Kategorie
05.04.2024 10:17:59
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
05.04.2024 10:04:45
Mám známou a ta říkala, že když se její táta seznámil s mámou, tak to byl ten nejhodnější chlap. Pak začal chlastat a nakonec se uchlastal.
Hodný neznamená, že nejsou psychicky labilní. Už si se spálila, spíš bych se zaměřila na ty děti.
 offelie
05.04.2024 09:19:40
Rozdíl mezi chlapy a ženami je teď, že žena své dítě jen tak neopustí, kdežto chlap se klidně sbalí a odejde. Co kdyby to v tu chvíli udělala i žena? Proč má chlap právo odejít a pak platit / neplatit alimenty a když něco takového udělá žena tak je o ní skoro novinový článek, otce dítěte všichni uctívají jako Boha za to že se stará o děti a matka dítěte je největší mrcha? Kolik chlapů u soudu řekne, že chce střídavou péči? Většina tam ani nedojde.


Nerozumím jak může někdo vinu v tomto házet pouze na ženu, když děti musí dělat dva. Špatný výběr partnera? Lidé se mění a je těžké odhalit celý charakter. Můj přítel byl skvělý chlap. Choval se k nám hezky, pracoval, pomáhal. To, že začne gamblerit a pít jsem nemohla vědět. Ani to ostatní.
 Vilmaa
05.04.2024 09:05:14
Michal-222:

„...kdyby se po rozchodu museli o děti starat chlapi“

Spousta by chtěla, ale v 90 % dostane děti ženská ;) Gender equality. Ženská rozhoduje o početí (např. beztrestně vysadí AK), o připadnym potratu, ale chlap může jen platit alimenty a třeba svý děti jednou za týden uvidí.

Jak slyšim spojení matka samoživitelka, tak se mi dělá nevolno.
 H4AN
05.04.2024 08:57:50
kroutimhlavou:
"a smysl pro osobní odpovědnost už nějak zapomínáte, a na dotyčnou už neaplikujete."
Já bych chtěl vidět ten "smysl pro osobní zodpovědnost" kdyby se po rozchodu museli o děti starat chlapi (třeba z důvodu, že jinak by byli systémem zastřeleni)...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 08:50:31
kroutimhlavou:
"Michal-222, měl bys psát k teda těm samoživitelkám, a ne k těm panicům. Anebo nepsat nic."
A proč, vlastně? Reakce na reakce jsou zcela korektní postup...
...
Jinak při svém IQ78 úplně nechápu jak souvsí samoživitelky a politika, nicméně i ty bys mohl pochopit (když to chápu i já, o několik úrovní níže) že je trochu rozdíl mezi tím, že člověk není dlouhodobě a systematicky pro svůj život ochotný něco dělat a mezi tím, že někdo udělá JEDNO špatné rozhodnutí, navíc v době, kdy potřebné informace zpravidla vůbec neměl a pak už si jen nese následky a nemůže s tím skoro nic dělat.
...
Možná se mýlím, ale přijde mi, že většina z těch, co se tu tak vehementně do samoživitelek navážejí si vůbec nedokáže představit jaké to je, kdy se člověk musí starat ještě o dítě. Což je divné, protože i já, se svým IQ78 o tom jistou (byť jen mlhavou) představu mám...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 08:39:47
Pragmatix:
"Autorem tohoto textu rozhodně není žena věku 52 let, ale placený aktivista."
...
Škoda že to samé se nedá říct o tobě, zdá se, že ty ty své bláboly píšeš zadarmo a z přesvědčení...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 08:38:26
Plamenometařka:
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 08:12:03
Nj asi budes kvalitni material , kdyz o tebe nezavadi slusny chlap co chce rodinu -)
 Thatslife
05.04.2024 07:39:21
Nikdy bych nechtěl samoživitelku či starat se o její děti ... Než jsem se do jedné zamiloval :)
Smajlík  Plužnice
05.04.2024 07:22:03
Nechápu hofada, co pořád autorce posouvají, že říká, že za nic nemůže. Jasně napsala, že byla hloupá, když přehlížela chyby toho druhého muže.

Myslím, že je to bojovnice, když se postarala sama o kluky, určitě si nezaslouží to, co tu někteří předvádějí.

Michal+MSf+hominid: Ještěže tu jsou i normální chlapi!
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
05.04.2024 07:16:26
kroutimhlavou: Když si myslím, že ekonomika má fungovat pravicově, tak to nevylučuje pomoc potřebným. Nebudu ženě vyčítat, že jí po 12 ti letech manželství a narození druhého dítěte zmizel manžel.
Osobní odpovědnost nepopírám, ale na splození dítěte musí být dva a většinou to není jen o té samoživitelce. Tím nepopírám, že existují případy, kdy je chyba v ženě nebo případy, kdy si tomu šla naproti. Ale musím se důrazně vymezit proti názoru, že všechny samoživitelky, s vyjímkou vdov, si za to můžou samy.
A pokazuji na to, že lidi, kteří nemají šťastný a spokojený dlouhodobý vztah, ji kritizují, že ona nevěděla co se stane za 12 let manželství.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.04.2024 07:10:10
Michal-222, měl bys psát k teda těm samoživitelkám, a ne k těm panicům. Anebo nepsat nic.
Co s týče znepříjemňování, tak ty jsi nepříjemný obecně, a určitý mindrák ti taky nechybí.
Tak proč to vyčítáš jim? Tak si tyhle problémy řeš nejdřív u sebe...Vždyť si sem sám chodíš léčit naštvanost a frustraci...Jestli z dětí, nebo z manželky, to nevím.
 kroutimhlavou
05.04.2024 03:34:57
*Já Král I*: seš si jistej, že lze vše posuzovat dle matky, která šikanuje vlastní dítě?
 The Dark Side Žena Kategorie
05.04.2024 03:31:01
Ne, být samoživitelka NENÍ normální. Bylo, je a bude to vždy extrémně špatně.
Ženy, které aktivně sobecky rozbijí rodinu s DOBRÝMI otci a připraví vlastní děti o oba rodiče a domov, jsou nejhorší odpad společnosti. Výjimek z tohoto pravidla je mezi samoživitelkami naprosté minimum.

Zvrácená feministická propaganda už jednoduše leze drtivé většině normálních lidí krkem. A její dopad na české ženy a rodiny taky.
Češti chlapi si tady udělají včas pořádek, nebo to za ně holt časem udělají příchozí muslimové po svém.

Ps: Autorem tohoto textu rozhodně není žena věku 52 let, ale placený aktivista.
Smajlík  *Já Král I* Muž33 Kategorie
05.04.2024 01:39:05
"Kromě toho jste nic nenapsali vůbec k problematice autorky."
No a co bychom k tomu měli psát.
...
I v této zpovědi zaznělo několikrát, že "zpovědnice už není co bývala" - to já nedokážu posoudit, a že "se sem chodí fůra zamindrákovaných prudičů, co si jen potřebují na někom vybíjet svoji frustraci" - což si teda myslím taky, no a tak se snažím jim to znepříjemňovat co to jde, protože je jistá naděje, že tady přestanou otravovat. Nebo, nedej bože, jim dojde, že to co dělají asi není úplně to nejlepší.
...
A jestli v rámci toho upřednostňuju holky ... no, to nelze úplně vyloučit. Jaksi jsme tak už naprogramovaní...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 01:30:11
kroutimhlavou:
"Ale u vás s Michalem mě trochu fascinuje ten přistup ve zpovědi. V jiných zpovědích jste kovaní pravičáci ( Michala považuju dokonce za asociální svini číslo 1 v přistupu k sociálním problémům), a téměř vždy ve zpovědích o samoživitelkách jaksi automaticky tu stáčíte diskuzi úplně nesmyslně k nějakým panicům, kteří tím nemají společného, a smysl pro osobní odpovědnost už nějak zapomínáte, a na dotyčnou už neaplikujete."
...
Já myslím, že když tou hlavou přestaneš kroutit a začneš myslet, tak na to možná i přijdeš. A když né, klidně ti řešení časem i prozradím.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 01:12:15
Viz. Hominid- sama si vybíráš existence.
No já nevím, ty jsi o tom ex psala jako o panu Dokonalém, ale pokud fetoval a hrál automaty, tak to asi praktikoval než se k tobě nastěhoval a milej byl jenom proto, aby se k tobě nastěhoval. Je to tak? A pak jsi žila s feťákem a nic jsi nepoznala a pořád ho omlouvala? To je už snad nějakej syndrom.
Jinak samozřejmě držíme palce, ať se z toho vyhrabeš a snad se budeš těmhle nezodpovědným typům vyhýbat, vzít si ponaučení.
 offelie
05.04.2024 01:07:10
Vím, proč jsem sem přestal chodit a psát. Tady je to jenom banda zamindrákovanců.

Tys jim život určitě nezkazila, prože ses jim snažila dát maximum v rámci svých možností a oni to určitě dříve nebo později pochopí, nebo už možná chápou.

Holt si natrefila na muže, kteří na tebe hráli divadlo a vybarvili se až když už bylo pozdě.
Smajlík  Pan Hádankář
05.04.2024 00:44:14
Fanoušek, víceméně nesouhlasím s útoky na samoživitelky. Ale u vás s Michalem mě trochu fascinuje ten přistup ve zpovědi. V jiných zpovědích jste kovaní pravičáci ( Michala považuju dokonce za asociální svini číslo 1 v přistupu k sociálním problémům), a téměř vždy ve zpovědích o samoživitelkách jaksi automaticky tu stáčíte diskuzi úplně nesmyslně k nějakým panicům, kteří tím nemají společného, a smysl pro osobní odpovědnost už nějak zapomínáte, a na dotyčnou už neaplikujete. Kromě toho jste nic nenapsali vůbec k problematice autorky.
Měřte všem stejným metrem.

Buď máte selektivní přístup, anebo je to takový zpovědnicový styl lezení ženským do zadku. Připadá mi to celkem pokrytecké.

Pro autorku: za toho prvního partnera nemůžeš, opravdu se stane to, že ten muž prostě tu otcovskou roli nezvládně ani psychicky, a ani finančně.

U toho druhého partnera to selhání nějaké vidím, ale soudit Tě nechci.
 kroutimhlavou
05.04.2024 00:44:01
Vilmaa

Nikdo nežijeme život jako z pohádky, a každej máme občas horskou dráhu...

Nic neni hned. Nic nejde samo. Nikdo to ani netvrdí. Každopádně svuj postoj ovládat můžeme a victim mentality rozhodně neni cesta...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
05.04.2024 00:41:12
Stejně mi to nejde do hlavy, co to bylo za existence - ti dva.
Chyba byla jistě u vás obou, resp. všech tří.
Ale to nejdůležitější jsi jako samoživitelka zvládla, zdá se - vychovat ty dva kluky.
Teď to taky nějak dáš. Lehké to nebude, ale jsou i různé organizace, neziskovky, nadace, kde se dá hledat pomoc.
Tak držím palce...
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
05.04.2024 00:24:24
Vilmaa: já mám představy že bych ho zabila jakmile by usl a jeho tělo hodila do hranické propasti a vyplulo by až dosáhnou dna což se jim ještě nikdy nepodařilo. mám představy zas násilny.
 Breketa
05.04.2024 00:21:28
je to tak, kvůli věku.
Ta z té zpovědi, kde tě tak vytočily ty reakce na samoživitelky, byla o dost mladší a dostávala spousty obchodních nabídek...
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
05.04.2024 00:20:15
Michal-222: To ne!
Smajlík  modern research Muž36 Kategorie
05.04.2024 00:16:53
Vilmaa:
"Nikdo mi ale nenapsal, možná zase kvůli mému věku."
...
Tak je pravda, že kdyby ti bylo 20, byl by asi zájem větší - ale zase je téměř jisté, že by za tím byly postranní úmysly.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 00:14:09
Více než o rady jsem stála o nějakou kamarádku nebo kamaráda, který je například ve stejné situaci a mohli bychom si povídat a být si oporou i mimo zpovědnici. Nikdo mi ale nenapsal, možná zase kvůli mému věku.
 Vilmaa
05.04.2024 00:11:41
Wute tato stránka se nazývá Zpovědnice. Já se přišla vyzpovídat.

Vím, co mám dělat a pokud nevím, jdu za odborníkem. Neni to ale tak jednoduché jak se tobě může zdát. Musím napravit mnoho průšvihů, ze všeho nás dostat, ale to nejde ze dne na den. Zatím mi cestou všichni hází klacky pod nohy, ale o tom tady mluvit nechci. Znovu bych byla terčem
 Vilmaa
05.04.2024 00:10:20
wut:
"My ti tu ale dáváme radu, že..."
...
Jsem zvědavej, jestli někdy v životě pochopíš, že o tvoje rady nikdo nestojí...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 00:07:41
B58N:
"Když se mi v něčem nedaří, tak se to snažím analyzovat a zjistit, co jsem udělal špatně. Neviním z toho ostatní, pokud to není zcela jasnej případ."
...
Jenže on je to jasnej případ vždycky, že...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 00:06:01
"No před 12ti lety tu bylo hodně jiné složení. Ne že by tu nebyli psychopati. Ale byli úplně jiní. "
...
Je vidět, že pokrok prostě nelze zastavit...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 00:04:09
Vilmaa

My ti tu ale dáváme radu, že je potřeba zabojovat a nenechávat se sebou mávat...

Že tuhle radu nechceš slyšet a raději hledáš útěchu ... tvojí situaci žádná útěcha nepomůže.

I když půjdeš za profi psycholožkou, tak ti řekne totéž... "jo, hrozná situace, tak začněte makat, jiná cesta ven nevede..."

A je jen na tobě, jak zamakáš krátkodobě, střednědobě a dlouhodobě...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
05.04.2024 00:03:52
kaiten:
"Michal: narozdíl od tebe myslím, že to s tou cihlou už zkoušel."
...
Zas, jak říká sám Murphy - když člověk chce, aby mu ta cihla spadla na hlavu, je zatraceně těžké ji tak hodit...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
05.04.2024 00:02:20
KHB1:
"Nevěděl, racionální člověk nejdřív počká a uvidí, jestli to klape a má budoucnost nebo ne Proto jsem žádnou neoplodnil."
...
Tak zase je hezký, že jsi počkal, až jsi pochopil, že tvůj vztah nemá budoucnost...dokonce mnohokrát...
Akorát by jeden řekl, že když už se ti to stane po dvacáté, že možná není úplně chyba na straně těch holek...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:58:09
Vždy si říkám, kdy tu byla ta skvělá Zpovědnice plná úžasných lidích. A to sem chodím skoro od začátku...
 modern research Muž36 Kategorie
04.04.2024 23:57:01
Myslím si, že se za ty roky změnila podstata Zpovědnice. Dřív se tady kdokoliv mohl vyzpovídat a ve většině případech dostal slova podpory a porozumění. Pokud se to někomu nelíbilo tak šel dál.

Dnes tu lidé ukazují pouze svojí nadřazenost a bezchybné názory.


Já nikoho za nic neviním, dokonce ani svého manžela za to že odešel a snažím se pochopit jeho možný strach ze dvou dětí.

Jediný koho viním je bývalý přítel, díky kterému nevím co s námi bude dál, co bude s dluhy, bydlením a ani co dám zítra klukům k večeři, když doma nic není. Věděl že má problém a místo toho aby ho řešil, nebo alespoň přiznal mně, chodil a ničil životy.

Přišla jsem si ulevit od těžkých myšlenek, odpočinout a popovídat si s lidmi a místo toho mám v sobě zase jen vztek, smutek a strach.
 Vilmaa
04.04.2024 23:50:29
wut: Ale ona nepláče a o své děti se stará i bez otce. Na vše si vydělává v několika pracích a nic po nikom nechce. A jen nehcce být urážena. Takže nevím s čím máš problém.

Vím reaálně jak funguje vyživovací povinnost. Vůbec netušíš, jaká je praxe.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:47:11
kaiten: To jsem nikde netvrdil. Já ze sebe chudáčka nedělám :) Když se mi v něčem nedaří, tak se to snažím analyzovat a zjistit, co jsem udělal špatně. Neviním z toho ostatní, pokud to není zcela jasnej případ.

Tak tady dál circle jerkujte, zlatíčka. Svět je na vás krutý.
Smajlík  B58N
04.04.2024 23:46:47
Dítě po 12 letech je brzy?? Dnes mají mladé holky děti i po 2 měsících.
 Vilmaa
04.04.2024 23:45:59
(MS-fanousek) + (Michal-222)

Nevim jak si to představujete, ale vyživovací povinnost na dítě mají oba rodiče a pak dokonce i oba prarodiče.

* Dotyčná má hned 5 lidí s vyživovací povinností. Připomínám POVINNOSTÍ!

* Může prcnout děti k otci nebo k prarodičům do opatrovnictví.

* Má možnost umístit děti do děcáku a klidně je může každej den navštěvovat a brát si je na víkendy k sobě, než se postaví na nohy a dá se do kupy.

* Může žádat o hromadu dávek, pokud na to finančně nestačí.

...

Tedy má mnoho možností, jak se o svý děti postarat. Ovšem plakat, že za všechno můžou všichni okolo a ona je chudinka co za nic nemůže? ... to těžko... Takhle to neuhraje...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
04.04.2024 23:45:36
Vilmaa: No před 12ti lety tu bylo hodně jiné složení. Ne že by tu nebyli psychopati. Ale byli úplně jiní.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:44:20
KHB1: pisatelka čekala 12 let a vedla zřejmě normální rodinný život, kde měli i dítě. Co měla udělat jinak a co udělala špatně?

S jakou kvalifikací to posuzuješ? Rodinu zjevně nemáš. Jaký jsi měl nejdelší vztah?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:44:18
Fanoušku já jsem na Zpovědnici chodívala už před 12 lety a tehdy to býval příjemný relax. To ještě většina nynějších profilů chodila na základní školu. Nemám okolo sebe moc přátel se kterými bych si o mém životě povídala a neznám ani jiné diskuze kromě koníka a fejsbooku na kterém nejsem.

Já jsem svému manželovi odpustila, že nás opustil. Poslednímu bývalému přítelovi neodpustím nikdy, protože zdravotní následky budou trvalé a nejvíce ublížil dětem.
 Vilmaa
04.04.2024 23:42:48
Checht. "Já měl x vztahů a všechny jsem ukončil já" - ale určitě to byla vina té ženy, co?

Michal: narozdíl od tebe myslím, že to s tou cihlou už zkoušel.
 kaiten Muž56 Kategorie
04.04.2024 23:39:37
MS-fanousek: Nevěděl, racionální člověk nejdřív počká a uvidí, jestli to klape a má budoucnost nebo ne :) Proto jsem žádnou neoplodnil. Asi jsem měl, aby tady mohla brečet další chudinka.

Tvl, jsou věci, co nemůžeme ovlivnit. Ale výběr partnera mezi nima fakt neni. Jestli k tomu přistupujete jak k nákupu salámu od agrofertu v kauflandu, tak se nedivte, že v životě takhle selháváte.
 KHB1
04.04.2024 23:38:32
D78E:
"Rozporujte myšlenku, neútočte na řečníka, géniové."
...
Když je řečník magor, tak je zbytečné zabývat se jeho myšlenkami...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:35:37
D78E: A proč jsi ty vztahy začínal, když jsi přece měl vědět, jak dopadnou?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:34:30
Tak ne jen jeden simp...

Já měl x vztahů a všechny jsem ukončil já, tak nemelte kraviny. A i kdybych byl král incelů, tak je to pro argument vlastní zodpovědnosti zcela irelevantní, dokonce se tomu řiká argumentační faul. Rozporujte myšlenku, neútočte na řečníka, géniové.
 D78E
04.04.2024 23:33:43
Jen škoda, že tu dnes není Soraya...ta by jim ukázala...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:32:40
MS:
Si to budu snad muset někde uložit, tu tvoji větu "V horším tu máš zahořklé panice, kteří netuší co to je mít vztah a k smrti nenávidí ženy, které se připravily o šanci mít s nimi skvělý vztah." To se bude určitě hodit ještě mockrát...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:31:08
MS-fanousek:
Tak tak, za jejich osud můžou především ty ženy, co je nechtějí.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:29:31
Michal-222: To je zajímavý postřeh, že samoživitelka může za to, že nevěděla co muž za deset let udělá. Ale ti muži tady nemůžou za to, kam dovedli sami svůj život.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:27:11
modern research:
Karma, přece...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:27:01
modern research: Patriarchát! Kdyby měly ženy vložky zdarma, tak se to nestalo!
Smajlík  CDNG
04.04.2024 23:24:55
A kdo za to teda může? My?
 modern research Muž36 Kategorie
04.04.2024 23:23:45
Myslím, že sis nevybrala dobré fórum. Tady se ti dostane většiny reakcí od mužů, kteří netuší co to je mít dítě a to v lepším případě. V horším tu máš zahořklé panice, kteří netuší co to je mít vztah a k smrti nenávidí ženy, které se připravily o šanci mít s nimi skvělý vztah.

Jinak dítě často vše mění a znám hodně případů, kdy to muž neunesl a selhal. Zvláštní je, že u tebe k tomu došlo až u druhého dítětě. V podstatě znám jedinej takovej případ. A ten byl ještě podivnější, protože manželé se dva roky snažili o druhé dítě a když podstoupili umělé oplodnění a zadařilo se, tak manžel řekl mám jinou a čau.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
04.04.2024 23:21:54
Nie si jedina ktora si nevie vybrat spravneho partnera. Mnoho zien tak ako ty si vybera partnera na zaklade fyzickej pritazlivosti, absolutne ignoruje jeho chovanie. Ak chces mat dobry vztah pozeraj sa ako sa chova ku svojej rodine, ci je zodpovedny, ci je samostatny, ci je pripraveny zvladat problemy a tiez ako ich zvlada. Zeny tieto veci ignoruju a potom fnukaju ze ich chlap opustil. Pritom stacilo sa pozriet ci ma vobec dobre vztahy s rodicmi, bratom alebo sestrou. To totiz inklinuje aj buduce vztahy s tebou az ta zamilovanost prejde. Zenam zvacsa staci, byt sympaticky, mat slusne platenu pracu, vediet pouzivat baliace frazy a daka baba o toho chlapa bude mat zaujem... no vsetko toto je len pozlatko. To ako sa k tebe bude chovat zistis tak ked uvidis ako sa chova k svojim blizskym.

Dalsia vec... ak je uz zena matkou, tak novy potencionalny chlap nebude kvalitativne na vysokej urovni, pretoze len menej pritazlivy, alebo menej hodnotny chlap(s roznymi chybami) bude mat zaujem o zenu ktora bola pouzita inym chlapom v zmysle staranie sa o dieta cudzieho chlapa. Na takych muzov si treba davat pozor a davat si proste pozor na jeho negativne stranky. Vela zien ignoruje opat tieto negativa, pretoze zeny slobodne matky zvyknu byt zufale pre chlapa, pretoze kazda vie ze s normalnym chlapom po boku je jej zivot lepsi... lenze tuto zufalost niektorí muzi vyuzivaju, pretoze vedia ze slobodne matky su v tomto ohlade lahky terc. Lahko sa nimi manipuluje a teda az kym nenastane daky velky pruser tak az potom sa tento vztah rozpadava. (takyto manipulativny muzi ziskaju vztahom so slobodnou matkou, strechu nad hlavou, lacny sex, a ak to spravne zahraju na city, tak tu matku zadlzia cez rozne pozickarne na x rokov... az to praskne hladaju dalsiu obet)

Pre zenu je najdolezitejsie najst si spravneho chlapa. A ak ho nenajde, miesto toho najde takeho ako ty, tak ma podobny zivot ako ty...
 taky tipek
04.04.2024 23:18:59
Vilmaa:
Ale zas pochop to - oni jsou prostě zoufalí, že je žádná nechce (a taky jim klidně můžeme říct, že si za to můžou sami, a taky to nebudou chtít slyšet), tak jen mají potřebu dávat svoji frustraci takto najevo...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:18:43
Simp spotted.
Smajlík  EFE3
04.04.2024 23:16:48
Ideálně společně s wutem...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:16:47
Já nikoho tady přesvědčovat nemíním. Nejsem konfliktní člověk a možná proto jsem dlouho vše přehlížela. Zpověď kde se uráželi maminky samozivitelky mě vytocila do běla a chtěla jsem odhalit svůj příběh.
 Vilmaa
04.04.2024 23:15:49
G184:
"Aneb je tu nějaká příčina, která vede k důsledku. Když vyhodím cihlu do vzduchu a ta mi padne na hlavu, tak za to nemůžu vinit gravitaci, ani výrobce cihly, ačkoliv v řetězci figurují."
...
Jen škoda, žes to dávno neudělal...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:15:00
Chápu, jakym masakrem sis prošla, ale pořád je příčina v tom, že na začátku byla neschopnost udržet partnera a pak absolutní rezignace na pud sebezáchovy.

Malýmu je 14, tobě 52, takže přišel na svět v tvých 38 v roce 2010?

Jo to byla blbá doba. Krize, všechno drahý, malý výplaty... Ale na druhou stranu si měla odpracováno 20 let a jak tvrdíš, tak si pracovala za dva. To sis za 20 let nenašetřila žádný peníze?

A co na to stát? Dávky v tý době brali všichni. Přídavky na děti držely při životě v období krize hodně rodin...

Alíky sis nevysoudila proč? Stát ti alíky neproplatil?

Co běžná finanční gramotnost?

Těžko to budeme řešit teď zpětně, ale nepřijde mi, že by se samoživitelky měly špatně, pokud se o sebe umí postarat...

...

Jinak souhlasim s tim obecnym názorem, že pokud do vztahu zrovna nepřijde smrt partnera nebo jiná podobná tragédie (vážná nemoc, zranění), tak je za všim tim marasmem většinou snaha ženských mít děti za každou cenu u sebe a zároveň si neustále stěžovat.

...

Máš mnoho možností jak věc řešit ve prospěch dětí, ale vybrala sis zrovna tuhle cestu.
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
04.04.2024 23:14:28
Vilmaa:
Cokoliv řekneš bude v zápětí použito proti tobě. Je to úplně zbytečné se tady snažit...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:14:05
Michal-222: Tomu se říká zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. Aneb je tu nějaká příčina, která vede k důsledku. Když vyhodím cihlu do vzduchu a ta mi padne na hlavu, tak za to nemůžu vinit gravitaci, ani výrobce cihly, ačkoliv v řetězci figurují.
 G184
04.04.2024 23:12:32
Můj manžel nezmizel protože by ho někdo unesl a můj přítel mi velmi dlouho tajil co dělá. Mám dvě práce, nebyli jsme spolu celé dny a dva kluci v pubertě zabírají hodně pozornosti. Vše se začalo ukazovat až během společného bydlení.
Můj ex se po roce vztahu nastěhoval k nám na vesnici. Dle mého názoru je v pořádku, že po takové době věřím svému partnerovi a finance řešíme společně. Dříve bylo normální že muž měl na starost účty.
 Vilmaa
04.04.2024 23:11:40
Myslím, že kaiten to napsal docela výstižně - vítej na sjezdu zamindrákovaných magorů.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:07:15
"dnes mě zaujala debata o samoživitelkách tady na zpovědnici kde někteří velmi důrazně stáli za názorem, že samozivitelka si za vše může sama a zaslouží si to"
...
Ty lidi co tohle říkají stejně nepřesvědčíš. Protože oni tím myslí něco trochu jiného - totiž to, že kdyby si dotyčné holky vybrali zrovna je, tak by tenhle problém (podle nich) neměly. Jenže si je žádná nevybrala, takže cokoliv je potká je důsledek toho, že si nevybraly zrovna je.
Capito?
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.04.2024 23:03:33
Nerozumím tomu co píšete. S manželem jsem byla 12 let než jsem porodila syna. S tím stejným mužem jsem o pár let později měla druhé dítě. S mým posledním ex jsme se nevzali a nemáme spolu dítě. To už ani není možné
 Vilmaa
04.04.2024 23:03:21
Tomu nějak nerozumím. Nebyli jste manželé, navíc v nájmu, tak za jeho dluhy nezodpovídás? Po roce vztahu mu das na starosti placení kroužku děti, které nejsou jeho? To zní jako Fejk.
 Enera
04.04.2024 23:00:53
Vilmaa: no to zmizení je každopádně podivné, jako by se vypařil ,nebo ho někdo zabil, to si ani nenahlásila na policii se ho pohřešuješ? a ty tuším taky bereš drogy nebo ti psychiatr namluvil že ten fetak je tvuj budoucí muž. Jak to může mít v hlavě někdo takhle jednoduchy nepochopím, s takovým s jakým si byla ty jsem vydržela pár dní a sám se mi začal přiznávat že do toho padá hned jak s tím zkončil, pohádka chtěl se se mnou jenom vyspat a ano zkusila jsem s ním vztah ale sešli jseme se jenom dvakrát. to že někdo nemá peníze na pilulku poslední záchrany když praskne kondom ani z vlastního a začne si s bezdomovcem je opravdu podíl viny na tom. to že ani jeden původně nechodili do práce a byli duševně nemocní a přestože jim rodina dávala najevo že jsou neschopní a psychiatr jim poradil aby byla samoživitelka a najednou chodí do práce a stejně bereš pervitin a sociálka na to sere neveřím ti.
 Breketa
04.04.2024 23:00:16
Co si to dovoluješ?? Já u státu nic nesomruju! Celý život jsem pracovala za dva, občas i za tři!
 Vilmaa
04.04.2024 22:57:34
Paní nezlobte se na mě ale já jsem s takovým individuem taky chodila a věřte že toto patologické chování mě bolelo i přesto že chtěl dite ne nedovolila. Dala jsem mu koacky.Vasi vinou je to že jste se nechala zbouchnout chlapem o kterém víte jen možná velmi málo když to vidím kolem sebe.
Vy nechcete přijmout zodpovědnost za svoje rozhodnutí tudíž mít dítě s takovým člověkem.
Jenomže většina lidí nechce vidět chyby,Prožívají lásku a konec.

A ano upřímně mi vadí samozivitelky které skuhraji jak to mají těžké ale roztáhnout nohy to už jim těžké nepřišlo.
To je nejlepší udělat ze sebe chudáka.
 Bgjbcd
04.04.2024 22:57:28
Vítejte na sjezdu Spolčení hlupců
 kaiten Muž56 Kategorie
04.04.2024 22:51:26
Ne, není to v pořádku. Pokud vynecháme věci jako ovdovění a podobně, tak je to čistě tvoje selhání. Jako matka máš svým dětem vybrat dobrýho tátu, ne prvního idiota s naučenejma balícíma hláškama někde na diskotéce. Že sis pokazila život je v pohodě, žes ho zkazila dětem už v pohodě neni. A taky neni v pohodě, že teď somruješ u státu s nataženou prackou, kdy ti ostatní dotujeme tvoje naštěkání do boudy.
Smajlík  8633Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč