Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230798, vloženo 25.02.2024 09:31:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nebude mi blbe?
Jsem blba a 3 dny za sebou jsem si nevzala Asentru. Beru 100 mg denně plus k tomu ještě dalších 65 mg jiných antidepresiv. Dnes jsem si dala 3krat 100 mg, protoze jsem se bala, aby to mamka nezjistila. Nebude mi blbe? Mam jet na vylet, na ktery jsem se tesila.
 Jul1ana Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.02.2024 17:42:38
"Proč bereš antidepresiva, když se těšíš na výlet?"
Protože má psychickou nemoc, která je dlouhodobá a nezmizí jen tím, že se teď těší na výlet. U mnoha poruch/nemocí může člověk prožívat pozitivní emoce a nějak fungovat a u mnohých lidí ani nepoznáte, že jim něco je, pokud vám to sami neřeknou. (Samozřejmě je to komplikovanější a vždy je tam více proměnných, které to určují, ovlivňují)
A navíc podle příbalového letáku Asentry se používá u mladistvých jen při léčbě OCD, ale taky záleží na posouzení lékaře.

Teď k odpovědi.
Příznaky předávkování jsou: ospalost, nucení na zvracení a zvracení, zvýšený tep, třes, neklid, závrať a ve vzácných případech bezvědomí. Maximální denní dávka je 200mg, ale narazila jsem, že někdo bral i 300mg, takže bys mohla být v pohodě.
Hlavně si ale říkám, nenapadlo tě ty léky třeba vyhodit nebo schovat? Vyhodit je sice není vhodné, ale určitě lepší, než se jimi předávkovat. Mamka ti opravdu kontroluje, kolik léků bereš a kolik by jich v krabičce mělo být? Minimálně ty tři dny si nevšimla, že jsi na léky zapomněla.
Ideální by bylo, kdybys o požití trojnásobného množství léků řekla mámě nebo jinému dospělému, ale předpokládám, že tohle řešení smeteš ze stolu. Nebo informovat lékaře, zavolat na TIS (toxikologické informační centrum) a poptat se.
Také by ses měla zaměřit na to, aby se ti to znovu nestávalo. Je možné, že to byla výjimečná situace, pár dnů, kdy toho bylo hodně/něco jsi řešila, ale pravidelné brání léků je důležité, aby ti bylo lépe.
Doufám, že se výlet vydaří a budeš v pohodě.
 Torfi
25.02.2024 13:46:08
No, od zaludka by ti nemalo byt spatne, ale liecis sa zrejme na depresie, alebo OCD a nepravidelne uzivanie liekov vlastne len neguje vsetku snahu o vyliecenie tvojej dusevnej choroby...
Takze popros svoju matku, aby ta poriadne nafackovala a kontrolovala, ako male decko.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
25.02.2024 13:37:16
Proč si je nehodila z okna a zakopala pod zem? Proč máš strach ze své mámy? Proč bereš antidepresiva, když se těšíš na výlet? Existuje i způsob jak se vyléčit?
 Hdndmxkys



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2