Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230774, vloženo 24.02.2024 20:05:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stále nevím, co se životem
Ani ve svých 30 letech jsem stále nezjistil, co bych chtěl v životě dělat. Mám práci, kterou dělám jen pro peníze. Chtěl bych dělat něco, v čem bych se mohl realizovat a ideálně mi to poskytlo i dostatek časové a finanční svobody. Zkouším se začít učit různé věci, ale vždy po chvíli zjistím, že to není pro mě. Jsou lidi, co mají v hlavě práci snů už od mládí, já nic takového nikdy neměl a zatím ani nenašel.
 stagnující Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.02.2024 21:51:58
To kolikrát ani nezjistíš, než ji vyzkoušíš. Od školy dělám v té samé fabrice svářeče. Protože jsem zjistil, že mě to i baví, co potřebuji do bytu, to si svařím.
Jenže se změnilo vedení a zastavily takové podmínky, že lidi odcházeli sami a teď je to všechno zařiď si sám, když ti něco chybí, nebo nefunguje.
Mám sto chutí jít někam k mašině, sice to nebude utíkat, alespoň nebudou furt něco schánět. Drží mě tam už jen peníze, které nam přidali, aby jim zůstali ti co zbyly. Můžeš mít sebelepší práci, ale jakmile je kolektiv, či pracovní podmínky na hovno, za které v pondělí dostal kolega vyhazov, když se domáhal lepších, tak tě to bavit nebude a nemyslím, že je to někde lepší.
 singlemen Muž37 Kategorie
25.02.2024 21:08:24
To jsme dva, jako bych to psal já. Stejný věk i stejné pocity.
 stagn2
25.02.2024 12:57:46
Co jsi dělal posledních pět až deset let?
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
25.02.2024 08:07:16
Hele upřímně, mít práci, která tě naplňuje a neděláš jí jen pro peníze, to má bohužel jenom minimum lidí. Podívej se okolo sebe, prodavačky, uklízečky, dělníci, v podstatě všechny nekvalifikované profese, jak je asi může jejich práce naplňovat? Ale i spousta kvalifikovaných, například já-škola super, ta mě bavila, ale práce v tom oboru byla naprd. V týhle chvíli mám práci, která mi alespoň nevadí a to mi stačí. Ale vyhrát miliony, tak tam nechodím, a tak to má podle mě naprostá většina lidí. Jestli hledáš práci, kterou bys měl tak rád, že bys jí dělal i v případě, že bys do ní chodit nemusel, tak to bude sakra těžký. Tohle maj podle mě jen lidi, co rozvinuli svůj koníček ve kterém byli sakra talentovaní, takže je může živit. Umělecký směr (malíři, herci, spisovatelé), profesionální sportovci...nic jinýho mě nenapadá. Ostatní chodí do práce proto, že prostě musí nějak vydělat peníze, a většina lidí se nerealizuje v práci, ale ve svých koníčcích ve volnym čase. Tak co takhle najít si nějaký koníček? A smířit se s prací, která ti alespoň nebude vadit.
 Žoly
24.02.2024 23:51:52
A to učení tě čas od času baví? Když nenaplňuje práce, tak alespoň tím učením se alespoň nějak dočasně realizuješ?
Smajlík  Network Dogg Žena24 Kategorie
24.02.2024 21:44:17
To nevadí.
Smajlík  je to vpohodě
24.02.2024 20:21:06
Prostě po chvíli studia určitého oboru zjistím, že mě tento obor vlastně nebaví a není to nic, čemu bych se chtěl věnovat. Jinak jsem ve velmi dobré fyzické kondici, mám zdravý životní styl, skvělou partnerku...všechny tyto věci mám vyřešené. Jen se kariérně nikam neubírám a už roky šlapu vodu v dead end jobu.
 stagnující
24.02.2024 20:07:37
Jak není pro tebe? Nebuď lempl. Jak dlouho jsi to zkoušel? Kolikrát týdně cvičíš?
 modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2