Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230684, vloženo 23.02.2024 04:11:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Někdy to bohužel je o pleti
Asi se mi nechce lidem a známým na potkání říkat, že mám Roma z východu, protože to budí emoce. Každý, komu to řeknu, se moc diví a má spoustu otázek a já ty otázky nenávidím. I sousedka se ptala, zda u mě jen pracuje, nebo i spí. Tak blbá otázka... Naštěstí se ptala jeho a ne mě. Nemůžu si pomoct, ale když někam jdeme, lidé nasazují šimpanzí úsměv s vyceněnými zuby, značící strach a předstírání vlídnosti. Lidi jsou buď extrémně příjemní, nebo extrémně nepříjemní. A to s nimi v Česku ani nemluví svou rodnou řečí. Stačí tmavá pleť. Každý incel řeší půl roku, že se na něj nějaká žena špatně podívala, a co mají říkat Romové... Se svojí temperamentní povahou mají být určitě v klidu.
 Bílá stolička Žena76  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2024 10:19:39
Rom ani tak nevadí, ale ve tvém věku? To už je na pováženou.
Smajlík  Gerontolog
23.02.2024 08:21:38
Ze stotisíc Romů se chová slušně jeden (1). Tak se nediv. Zkušenosti s nimi jsou jenom špatné!
 fimísek
23.02.2024 06:47:32
stolička, v tomto máš asi trochu pravdy, ale rovnoprávnosť nikdy nebola a nebude. zažívajú to aj európania, aj keď asi o niečo menej. v tomto prípade peniaze robia zázraky a často otvárajú dvere do ambulancií a na úrady (taký judr . berie aj 250 eur/1 hod, len za to, že vôbec vypočuje tvoj právny problém, nieto ešte vyrieši)
 urbi et orbi
23.02.2024 05:02:17
urbi et orbi: Proč bych se nepovznesla... Ale když něco potřebuješ např. zjistit a polovina lidí ti neodpoví jen proto, že jsi tmavý, tak to příjemné opravdu není, zvlášť ve spěchu. A to je maličkost. Horší, když máš shánět např. bydlení nebo lékařskou péči. V takových situacích se opravdu nechceš povznést.
 Bílá stolička
23.02.2024 04:43:28
cigošizväčša vedú veľmi nezdravý spôsob života, cigarety, alkohol, pohlavné choroby, nedostatok hygieny, zima...... preto sa priemerne dožívajú menej ako európania. cigoš nad 70 je rarita. preto ak je v tvojom veku tak sa nečuduj zazeravým pohľadom a ak máš cigozajačika tak tak isto. píšeš, že máš 76. a susedka mala fakt blbú otázku či u teba pracuje, alebo aj spí! rómovia nemajú kladný vzťah k práci, zas len raritne.... šimpanzí úsmev je namieste, ale konečné rozhodnutie je tvoje a ak ti to vyhovuje, tak nad reakcie okolia sa povznesieš. nemám predsudky, ale skúsenosti.
 urbi et orbiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2