Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230677, vloženo 23.02.2024 00:34:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rychlá degradace
Připadám si posledních pár měsíců čím dál více v pasti.
Problém spočívá v tom, že v důsledku zdravotních problémů degraduji výrazně rychleji než moji vrstevníci, což v kombinaci s faktem, že v obličeji vypadám stále jako patnáctka, působí o to absurdněji.
Připadá mi, že jsem zestárla během posledního roku o deset let, energie nula, oproti mým kamarádům jsem pozadu, protože degraduji i po mentální stránce. Kognitivní funkce už nejsou co bývaly a v podstatě si v důsledku toho nemám s nikým co říct. Většinu života trávím prací nebo věnováním se svým koníčkům, které mě ale začínají frustrovat, protože v nich přestávám vidět smysl. Jsem stále roztržitější, neudržím u nich pozornost, v podstatě už mě ani nebaví a vyhýbám se jim.
V důsledku toho jde tedy do h4jzlu i můj vztah, protože kdo by samozřejmě dobrovolně byl se zahořklou ženskou, kterou nic nebaví a chřadne po všech stránkách. Zhoršuje se mi mobilita, pořád mám random bolesti, kvůli kterým jsem věčně protivná, schopnost soustředit se je v háji, připadám si hrozně zpomalená a hloupá a tak nějak mi přijde, že jsem na to všechno úplně sama.
Zní to, jako bych si stěžovala, a vlastně to i dělám. Na moji "nemoc" neexistuje lék, protože se jedná o geneticky podmíněnou poruchu. V podstatě to můžu jen zpomalit rehabilitacemi, které se konají ve velmi omezeném rozsahu, protože mám ze stresu odrovnanou imunitu a láduji se antibiotiky. Samozřejmě, že aktuálně zase marodím s bakteriální infekcí.
Nikdy jsem se necítila tak extrémně osaměle. A vědomí, že s tímto tempem dosáhnu mentality zapšklé báby ve třiceti, mi to moc neusnadňuje.
 gwynevere Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2024 12:10:13
Wtf co to je za random komentář o kalíšku? Já se snad zmiňovala o tom, že mám vaginální infekci, nebo proč vlastně si autorka myslela, že je tohle užitečné? Ne každá bakteriální infekce je ve vagíně tvl. Ale jestli ti ta informace udělá dobře, tak kalíšek používám pět let. Nemá to absolutně žádnou souvislost s čímkoli, co jsem psala tho.
A ty ezo kecy mě taky dost vysírají. Nemám nemoc, ale progresivní GENETICKY podmíněnou poruchu. Do toho mi ještě byla zjištěna epilepsie. Než jsem se dostala na neuro, běžely mi celou dobu "na pozadí" záchvaty, které mi pomalu ku*vily kognitivní funkce (protože epi je dost široké spektrum a ne vždy znamená válet se po podlaze s očima v sloup a nekontrolovatelné záškuby).
Cítím se fyzicky zničená a mentálně jsem na tom zhruba jako průměrná účastnice výměny manželek. Dodělávám si při práci další vysokou školu a začínám silně zvažovat, zda se na to nevykašlu, protože s tou pamětí zlaté rybky to je absolutně zbytečné. Moje mladší já mělo vysoké ambice a zvolilo si obor, u kterého je Bc. titul leda tak na vytření p1dele, ale zároveň nezvládnu dodělat ani Mgr., natož PhD. nebo nebo jiné vzdělávací programy, které jsou k tomuto oboru nezbytné. Že jsem rovnou nešla pracovat po maturitě tvl. Mohla jsem už aspoň bydlet ve svém a ne v nájmu, takhle to potrvá ještě několik let.
 gwynevere
23.02.2024 10:20:40
Nepoužíváš kalíšek? Já přešla z vložek na kalíšek, abych ušetřila a taky trochu chránila přírodu menším odpadem. Mívala jsem tebou popisované příznaky + různá bolest zad + zvýšená únava + bakteriální infekce. Něco jsem četla o toxickém šoku z kalíšků a negativních účincích na tělo. Jsou ženy, které si jej chválí. Mně nedělal dobře. Vrátila jsem se k vložkám a během několika period jsem zase byla dobrá a od té doby klid. Věřím, že to souviselo i gynekoložka mi potvrdila, že se to stává.
 NBLL
23.02.2024 08:00:22
Pater Noster - Hodně lidí se dokázalo uzdravit i z rakoviny, protože zkrátka chtěli, věřili a jejich pevná víra a touha je uzdravila.

Co to je za blábol? Takže kdo na rakovinu umřel, neměl pevnou víru a vlastně se nechtěl uzdravit?
Jděte s těma ezo kecama do háje už.
 Teta Dana off
23.02.2024 06:45:26
Záleží jak se k tomu postavíš. Nikdo nevíme, zda je nějaká nemoc definitivní ve své prognóze, prostě se dějí zázraky a zázračná uzdravení. Zkus příjmout tu současnou situaci tak jak je a věřit v to lepší, nikoliv v to, co ti třeba říkají lékaři. Jakože statistika, genetika... je to špatný... bude to jen horší a podobné nesmysly. Hodně lidí se dokázalo uzdravit i z rakoviny, protože zkrátka chtěli, věřili a jejich pevná víra a touha je uzdravila. Změnit způsob myšlení a postoj ke tvému životu je to nejdůležitější. To co si zde napsala už by si v novém způsobu myšlení, toho uzdravujícího, neměla mít. Už by si na takové myšlenky neměla ani pomyslet. Ani na tu formu, ani na ten obsah toho co si zde napsala. Na tom musíš zapracovat jako první. To ostatní pozitivní bude přicházet postupně se změnou tvého myšlení a přístupu k životu. Nelze to zde popsat v několika větách na několika řádcích jak na to, je to dlouhý a náročný proces o každodením překonávání sama sebe! Ale věř, že většině lidem, kterým se to povedlo, tak se také uzdravili a byli spokojeni se svým životem. A tato naděje přece stojí za to se o to taky pokusit, co ty myslíš?
 Pater Noster
23.02.2024 04:49:32
tvoje želania a túžby nezodpovedajú reálnemu stavu. ani ja napr. už nechcem byť kozmonautom. musíš sa prispôsobiť. to neznačí, že máš na vše zanevreť, ale znížiť svoje požiadavky na druhých aj na seba. využi čas ,ktorý ti príroda nadelila efektívne.
 urbi et orbi
23.02.2024 03:06:58
Tvoje nemoc je signálem že je třeba mnohé změnit od základů, je to obrazně jako se přestěhovat do nového velikého města.
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč