Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.122834, vloženo 01.06.2006 21:18:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak naposledy ke Kubicemu
"Šéf Útvaru pro boj s organizovaným zločinem tyto materiály doručil členům braně bezpečnostního výboru, odkud se dostaly do médií.

Zpráva zahrnovala i vyslovené lži či spekulace nasbírané policisty během domovních prohlídek. Sám Kubice nikdy neřekl, že jde o pravdivé informace - naopak poznamenal, že jde o policejní sběr. A že kriminalisté tyto spekulace už dál nijak neprověřovali."

Tolik aktualne.cz - a že ho to, hocha, napadlo 3 dny před volbami? AS že Topolánek a Vidím znali obsah té jeho "složky" předem"?

Nic z toho nevyvozuji, chci jen říct, že mi dost vadí způsob letošního předvolebního boje. Taková špína se snad nevede ani v Rusku.
(schválně jsem vynechal kecy o tom, že Paroubek zneužívá malé holčičky)

 kristusek E-MAIL:   Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.06.2006 10:07:00
Zapomínáš na to, že hodně věcí z té zprávy se ukázalo jako pravdivé... Ale to je jedno, stejně o tom každý víme jen z novin, tudíž hovno... Pobavila mě Paroubková, jak své prohlášení musela číst a ještě takovým úžasným bezbarvým nezainteresovaným hlasem, no kámen by se ustrnul:)))
 Blackshield Muž26 Kategorie
01.06.2006 23:09:43
A z toho, že se tenkrát při zatýkání našla u pana Dalíka vizitka pana Kubiceho, kterého by z normálního styku mohl jen těžko znát, taky radši nic nevyvozuji.
Smajlík  zorz Muž18 Kategorie
01.06.2006 22:34:55
Ale to, že některý z těch věcí jsou pravdivý, to už nikoho nezajímá, to je v pohodě.. Docela se mi líbí, jak z toho Parub a spol. zahráli do outu a ještě vymlátili pozitivní body pro sebe.. Kua, ty hoši to fakt umí.. Jojo, ať žije Gottwald. ;)
"Právě jsem se vrátil z Hradu, pan prezident všechny mé návrhy přijal"
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
01.06.2006 22:00:42
No já nevím: p. Topolánek říkal, že zveřejnění jeho odposlechů stačí na to, aby žalovali u Ústavního soudu neregulérnost voleb. A teď, když vysoký policejní důstojník (částečně prostřednictvím členů ODS - Langer, Vidím) prozradil vysloveně tajné informace, tak ústavní stížnost podávat nechce. Proč?
Ale možná jsem jen ten hloupý volič, kterému je třeba něco naslibovat....
 kristusek Muž37 Kategorie
01.06.2006 21:51:52
a hlavně že se to objevilo pár dní před volbama....
tohle od modrejch ptáků nezavání ničim dobrým....
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
01.06.2006 21:45:20
dnes mi kamos s ukrajiny na treningu rikal ze predvolebni boj u nich znamena ze se tam obdem zbijou do krve a u nas se resi mackova facka mesic takze jeste nejsme na tom tak zle ale na druhou stranu je u nas ten boj cim dal horsi
 Svejk Muž Kategorie
01.06.2006 21:31:44
Je to hnus. Hlavně že když se vytáhly odposlechy Topolánka byla to sviňárna od ČSSD která má bezpečnostní složky v malíku... tak asi né.....
 Fildasek Muž33 Kategorie
01.06.2006 21:31:05
Když jsou koryta, politici se vždycky najdou.
Smajlík  Dalek Muž99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk