Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1226857, vloženo 10.12.2023 10:27:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pardon, že jsem smazala zpověď...
...ale mělo to bejt veselý a příjemný, ne vážný. Místo toho, no, nějak se to zvrtlo v řešení toho, jak beru život a jak bych měla brát život, a mně se nechtělo zas vysvětlovat, proč jsem líná a neschopná a jak jsem spokojená a zároveň ne, ale nic dělat nechci, a bla bla bla. Prostě jsem byla líná i na to a chtělo se mně jít spát.
Dneska mám to zpívání v kostele a snad to bude hezký. Venku napadlo víc sněhu, tak bych možná mohla chytit nějakou vánoční náladu.
Skoro nemyslím na chlapa, co ho miluju. Jo, furt toho samýho! Skoro se už nevídáme, jen občas napíše, ve vší počestnosti. Ale když už mě chytne cit, tak se mě drží. Někdy je to otravný a depresivní a připadám si pak osamělá a že bych byla šťastnější bez citu, ale někdy si zase vážím samotný přítomnosti citu a pak si říkám, že je to možná to nejlepší, co jsem schopná pociťovat, takže bych si toho měla spíš vážit.
 Whisky G Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.12.2023 11:27:43
S tím Svitavákovým přístupem k prodktivitě bych docela i souhlasil. Produktivita je dobrý sluha, ale špatný pán... neměli bychom si z ní dělat modlu a smysl života. Nějakou produktivitu ovšemže potřebujeme, bez ní by se nám ten vlastní smysl života těžko naplňoval.
A příjemné věci - můžou v nich být, a často i jsou jakési pasti. Třeba po dobrém obědě (který jsem si uvařil svou produktivní čínností) je mi příjemné si lehnout a odpočívat. Jenže když se budu celé odpoledne válet na gauči, budu z toho večer otrávený, a pocit, že jsem si užil vlastního smyslu života, bude dost mizerný. Když se trochu překonám a vypravím se na výlet do lesa, budu večer daleko spokojenější, a zážitky z přírody mě k tomu pocitu naplněného smyslu přiblíží daleko víc.
Takže ono dosahování toho smyslu je někdy docela sofistikované.
 bilej tygr Muž73 Kategorie
11.12.2023 05:15:50
Já jsem to stejně nepochopil. Ty jsi pak psala, že marnit čas znamená nedokopat se k příjemným věcem - to už smysl dávalo. Jenže pak jsi zas psala, že marnit čas znamená nebýt produktivní. Znamená to tedy, že přece jen uctíváš produktivitu, a že příjemné ti je jen to, co je produktivní?
A hlavně, kdo má pak konzumovat výsledky té produktivity? Komu na to vlastně zbyde čas, když všichni budou veškerý čas věnovat produktivitě???

Katedra psychologie: společnost je jen nástroj, takže společnost má být ráda, že ji vůbec jednotlivci tolerují a absolutně si nemůže dovolit takovou drzost jako je klást na jednotlivce nějaké požadavky. Kromě toho, být produktivní= škodit - protože výsledky toho produkování pak musí někdo konzumovat, což ho zdržuje od jeho vlastního programu.
 Svitavská ulice off
10.12.2023 21:47:23
Ty jsi podle všeho takový trošku melancholicky říznutý človíček:) Což je vlastně skvělé, přestože ti to mnohdy komplikuje život.

Já se taky málokdy fakt zamiluju, ale když už se tak stane, bývá to taky intenzivní. A taky jsem ráda, že jsem takového citu schopna, jenže zároveň vím, že si zasloužím mnohem víc, než se třeba plácat v něčem bez perspektivy. Což mě vede k otázce týkající se toho, zda si myslíš, že je pro tebe dobré, že se ti ten muž čas od času ozve? Nemyslíš, že by ti bylo lépe, kdybys byla otevřenější novým lidem a potencionálním známostem?
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
10.12.2023 13:58:31
Whiskey G: já to mám spíš intenzivní první týdny. Navíc když člověk zjistí, aktivně vyhledává argumenty, proč ten druhý není tak fakin spešl, brzo na nějaké přijdeš a ty si pak stačí pravidelně připomínat, když tvoje srdce bude tvrdit opak. ;) Můžeš s tou idealizací jeho osoby vést vlastně sokratovský rozhovor.
 Katedra psychologie Muž23 Kategorie
10.12.2023 13:47:05
narušená rozhodně nejsi. ;-)
 The Dark Side Žena Kategorie
10.12.2023 13:17:11
Whisky G: to mám úplně to stejný. Ale myslím, že zamilovanost to není. Chemie ti vyprchá.
 The Dark Side Žena Kategorie
10.12.2023 12:59:13
Taky mě napadlo se někdy sejít. :D Ale nevím kdy a kde. :'D
Smajlík  Aninka
10.12.2023 11:55:44
Holky: DĚKUJU hrozně moc, my tři se někdy musíme sejít na kafe nebo na skleničku. Obě jste úplně super.

The Dark Side: Já jsem byla v životě doopravdy zamilovaná asi třikrát, jednou z toho jsme se dali dohromady a nešlo to, to ostatní trvalo roky (i toto poslední) bez ohledu na to, jestli se vídáme nebo ne. Můžou uplynout měsíce a stejně když ho pak uvidím nebo o něm uslyším, je to zas zpátky. Nevím, proč tak funguju, jsem prostě narušená nebo tak něco. :D

Katedra: Jo, tak to bude. Nejsem ráda furt analyzovaná.
Tak to jsi asi ještě nezažil ten pravej citovej fičák.
 Whisky G Žena30 Kategorie
10.12.2023 11:42:30
To víš, teorie sociální kontroly, společnost prostě chce abys byla produktivní, protože je to pro společnost výhodné a když se někde přiznáš, že žiješ trošku alternativě, nehrotíš kariéry, nevyrábíš děti, aby společnost měla na důchody a tak, tak prostě jsou socializovaní tak, aby se v tom rýpali. Jako učitelka víš, co je teorie sociální kontroly.

Jinak svým způsobem obdivuji, jak můžeš být do někoho zamilovaná tak dlouho. Protože já asi nikdy nedal déle jak 3 měsíce.
 Katedra psychologie Muž23 Kategorie
10.12.2023 11:38:24
Z mýho pohledu jsi hodně fajn člověk. Vůbec bych se nebál, že se nenajde někdo jiný, kdo to ocení.

Co se týče chlapa - sejde z očí, sejde z mysli. Zkoušela jsi to?
 The Dark Side Žena Kategorie
10.12.2023 11:32:42
Bože, bože, bože. Proč?
Smajlík  marnotamarna
10.12.2023 10:46:19
Možná to ani nemusí být daň. Mně jeden odborník na tyhlety různé vztahy a tak řekl, že vztah je vlastně jen střípek do skládačky. Ostatní je rodina, kamarádi, zdraví, své zájmy, radost ze života obecně. To když máš, tak od lásky nejsi daleko. Ale nebudu filozofovat, mohla bys tedy aspoň prozradit, na co se třeba těšíš a tak. A taky co jste si to připravili na to zpívání a jestli k tomu i někdo hraje. Hudba mě zajímá.
Smajlík  Aninka
10.12.2023 10:42:44
S tím citem to mívám dost podobně. V tom mi přijdeš podobná jako já. :D
Jen si neumím představit tu zábavu u těch hororů, já se hororů bojím. :D Posledně jsem poslouchala Zánik domu Usherů a od té doby mám pořád před očima tu ponurou atmosféru. Černého kocoura jsem ani nedoposlouchala, pro mě osobně to bylo aktuálně až příliš depresivní.
 Aninka
10.12.2023 10:37:39
Whisky, nečetla jsem, ale napadá mě k tomu, že ty jsi příliš chytrá a hezká žena, takové to jednoduché obvykle nemají, možná bych ti měla přát tu lásku a takový ty věci, ale taky mě napadá, že tvůj vnitřní a intelektuální život je víc než to, je to dar, ze kterého se platí daň.
 SorayaaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč