Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223268, vloženo 01.10.2023 01:49:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Měl jsem moc holek a trochu se stydím
Ahoj,

mám trochu dilema a nevím co s tím, třeba na to bude mít někdo názor co mi pomůže.
Měl jsem 23 holek, z toho 3 dlouhodobější vztahy ( cca 1 rok ), a i když to zní jako chlubení tak není.
Teď jsem totiž našel úžasnou holku s kterou chci být, a je hrozně nevinná oproti holkám co jsem poznal, myslím že je dokonce i panna ale ještě jsem neměl odvahu se zeptat.

Jsem nějak tak vděčný, že ta holka je tak čistá duše, že mě nutí (hezky) se vrátit k mé pozitivní stránce, abych se napravil a opět si myslel o holce, že dokáže milovat a že já dokážu taky.

Trávíme spolu hodně času, a jen s starostí vyčkávám, až se zeptá "kolik jsi měl holek ?".
A dost se bojím říct pravdu, když řeknu, že jsem měl tolik holek, nevím co na to řekne.

Trochu přemýšlím, že jí řeknu jen nižší číslo, ale problém je, že se bojím že řeknu pokaždé jinou holku s kterou jsem byl a tím odhalí že lžu, což je asi ještě horší než kdyby to věděla rovnou.

Jaký na to máte názor ?

Jen zmíním, že tolik holek jsem měl proto, že mi to prostě s žádnou nevyšlo dlouhodobě, a nebylo to úmyslně, s většinou z nich mám dodnes přátelský vztah, jelikož nesnáším ubližovat lidem (obzvlášť holkám které jsem měl rád).

Díky za každou trochu konstruktivní názor a mějte se hezky.
 bodycountzpovednik Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.10.2023 15:45:07
stejně jako v případě výslechu u rodičů nebo policie vždy radím zatloukat zatloukat zatloukat!!!!!!
 Prostějov
01.10.2023 21:36:09
Zamysli se nad tím, co byl vážný vztah, co bylo jen rande, polibek a tak dále. Řekla bych reálné číslo vážných vztahů a ten zbytek bych tolik neřešila. Když řekneš méně, bude to pravděpodobně lepší milosrdná lež, než se vracet ke každému nevydařenému románku, který ani ty sám nepovažuješ za "doživotně" podstatný.
 MeneJeVice
01.10.2023 20:29:34
Není dobré říkat konkrétní číslo. Osobně už samotný fakt, že někdo vyčísluje bodycounty považuji za vulgární.
 avelynka
01.10.2023 19:25:12
Měl jsi 23 holek, se kterými jsi chtěl mít vážný vztah, ale ani s jednou to nevyšlo? Tak buď je chyba ve tvém výběru nebo v tobě.

Co se týče tvé otázky, tak já jsem proti lhaní, ale v tomhle případě bych to asi vydělil minimálně třemi. Ten pravdivý počet už ničím neokecáš a ta holka bude mít možná oprávněný strach, že to s tebou nevyjde.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.10.2023 18:20:19
To číslo má být počet holek, cos měl v posteli, nebo cos s nimi chodil? Nebo to je jedno a to samé? Jedna věc jsou ty vaše "bodycounty". Ale druhá věc je, že pokud má někdo za sebou ve svých 25ti letech 23 nevydařených vztahů, kdy si "vždycky myslel, že je to ta pravá, a nikdy mu to nevyšlo," působí s odpuštěním jako blbec i na toho, kdo na čísla vůbec nehraje. Buď počítáš za vztah skutečně každou schůzku s holkou, nebo se snažíš vypadat lépe (jako že ty vůbec neúletaříš, hledáš vážný vztah a jen ti to nevychází) a ve skutečnosti tím vypadáš akorát hůře. A nebo máš ve vztazích nějaký závažný problém a je na místě, pokud dané slečně zasvítí v hlavě vykřičník.

Předně bych si tedy ta čísla ujasnila. Jako vztah bych určitě nepočítala každé rande, které nedopadlo. Osobně vnímám jako takovou hranici vztahu 3 měsíce (za kratší dobu se vztah většinou ani nestihne vytvořit a je to spíš o tom poznávání se). Pokud bys byl dotazován na vztahy, měl bys pak skutečně říkat jen číslo platící pro počet vztahů a necpat do toho každou, se kterou jsi spal. Takže např. "tři delší vztahy a pět kratších".

Pokud by se tě ptala přímo na ty "zářezy" to by snad bylo lepší skutečně ponechat bez odpovědi nebo bez konkrétního čísla. Třeba něco jako "hodně jsem to dřív střídal, ale nechci o tom mluvit". Ale je dost pravděpodobné, že taková otázka ani nikdy nepřijde.

Co se týče bývalých, za mě fajn, že se s nimi snažíš vycházet a kamarádit. ALE rozhodně nesmíš holce říkat, s kým vším jsi konkrétně co měl. Vůbec nechápu, jak tě může napadnout, že by se mohly tvé počty provalit, když bys pokaždé uváděl jiné holky, co jsi s nimi chodil/ spal. To skutečně plánuješ o každé holce, kterou potkáte třeba na ulici, říkat "s touhle jsem spal"? Tak snad řekneš "tohle je Jitka, tohle je Pavla" a dál to rozvádět nebudeš, ne?
 klokanice Žena40 Kategorie
01.10.2023 18:04:07
"protože jsem jí nechtěl ublížit s tím, že ji odmítnu"

Svalnatemu cernochovi odvedle s pohledem nakopnuteho srnecka taky nechces ublizit tim, ze ho odmitnes, kdyz bude mit zajem?
 Kvetak
01.10.2023 16:55:28
Kdybych byla na jejím místě, tak za prvé bych samozřejmě chtěla vědět pravdu. Chtěla bych vědět, s kým mám tu čest a podle toho bych se zařídila. Ale za druhé... dojem by to na mě rozhodně neudělalo. Naopak bych začala mít pocit, že jsem jen další z nějakých 26 chuděrek, z kterých jsi byl na chvíli hotový. Možná kdybys měl divoké období a spal s nimi bez jakéhokoliv citu, tak bych to nesla lépe, než kdybys tvrdil, že jsi je měl fakt rád. Protože to zase naznačuje jistou nestálost a to, že se až moc rychle nadchneš. To, co bychom měli by ztratilo na nějaké významnosti a exkluzivitě. :)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
01.10.2023 14:31:18
Podle mě by měl ten druhý vědět, s kým má tu čest, ale donutit druhého k tomu říct "číslo" nelze.
 N3G4N Muž34 Kategorie
01.10.2023 12:31:45
Ahoj. Jsem na tom stejne s tim cislem.
Ve vztahu neni vubec dobre mluvit o minulosti! Proste rekni, ze to je minulost.
Ja osobne nechci vedet koho mel, ale vadilo by mi je potkavat ankdyby se s nimi stale schazel to bych zarlila, kdyby prespaval u nejake ex atd. Jsem hodne zarliva a nechci vedet co delal.

Ale je dobre v takovem pripade si zajit na testy. Ja tam sla a dikybohu OK.

Co bylo u me pricinou takove promiskuity? Nulove sebevedomi (sikana)+ alkohol! Uz nikdy vic!

Lepsi je se drzet pravidla, ze nespat s nekym s kym nechceme dlouhodoby vztah.

A nikdy jsem z toho nic nemela! Spis jsem byla opila a bylo mi to jedno, byla jsem rada, ze je oe aspon.nejaky zajem!

Moc se za to stydim. Ale nechovam se tak.

Prosimte hod to za hlavu a nerikej ji to.
 Polepsena
01.10.2023 12:20:18
Cjop:

díky, myslím, že to mám podobně jen si o sobě nemyslím že jsem nějaký ultra speciální.
Bohužel, jsem to tak právě často měl, že jsem myslel že to je ta pravá a nebyla.
Jen nechci aby si o mě holky/lidi mysleli, že jsem děvkař.

Nikdy jsem totiž ve vztahu nemyslel na sebe, ale na holku.
Proto to i třeba zašlo moc daleko, protože jsem jí nechtěl ublížit s tím, že ji odmítnu.
 bodycountzpovednik
01.10.2023 12:03:24
bodycountzpovednik: Kdyžtak mě k tomuto tvému problému ještě napadá jedna věc. Můj brácha (26 let) neměl nikdy problem si najít přítelkyni, jelikož vždycky hodně cvičil a vždy když se o nějakou snažil, tak je pak i sbalil, ale většinou pak byl z toho zklamaný, protože si ty holky hrozne idealizoval a ony ve skutečnosti takové nebyly. Takže potom takto nechtěně nasbíral 18 bývalých přítelkyň a říkalo se o něm kvůli tomu, že je devkař. Napadlo mě jestli to třeba nemáš podobně, protze celkově lidé, kteří něco dělají a jsou zajímaví, tak nemají problem ten protějšek najít, ale mají problem najít toho pravého.
 Cjop
01.10.2023 11:50:51
řekni pravdu
 Mandarinka2424
01.10.2023 11:35:22
Cjop:

Moc děkuji, že se zde najde člověk, který je ochotný pomoct místo nadávání apod. měli by jsme si pomáhat. Nepochybuji, že si najdeš úžasného kluka, který tě bude milovat nade vše, moc bych ti to přál :)

Potkali jsme se na seznamce
 bodycountzpovednik
01.10.2023 11:24:23
WTF, Jakube už to přestaň řešit, ježiši
 Sjfjckvo
01.10.2023 10:53:36
Tohle je asi nejhezčí zpověď, kterou jsem zde kdy četla. Velmi se mi líbí tvůj přístup, myšlenky a ohleduplnost vůči slečně bez zkušeností. Upřímně, jednou bych chtěla potkat někoho jako jsi ty. Každopádně, myslím, že pokud tě slečna bude mít opravdu ráda, tak to nějak skousne, mohu se kdyžtak zeptat kde jste se seznámili? Pokud to bylo přes společné kamarády, tak třeba by mohli oni nějak osvětlit, že jsi proste jen neměl štěstí, ale abychom to mohli posoudit, asi bychom potřebovali trochu více info…
 Cjop
01.10.2023 09:51:43
Nevím jak to myslíš vážně opadne prvotní zamilování objeví se jiná a chuděra bude jen další zářez co ?

Ale co normálně se o tom nebav a když na to přijde zazdi to tím že nějaké vztahy byly. Proč bys to měl hned vytrubovat jestli máš jednu nebo 20 na to může přijít slovo časem. Ale spíš bych se o tom vůbec nezmiňoval i když nevím jestli to těm babám dochází natvrdo nebo instinktivně ale může z toho být pěkná žárlivost a obavy což ve výsledku vztah zničí.

Podobným lidem moc nevěřím to je vždycky hned ta pravá ta nejlepší a za měsíc má tenhle titul jiná/jinej.
Smajlík  Firbl Muž36 Kategorie
01.10.2023 09:36:17
"Teď jsem totiž našel úžasnou holku s kterou chci být"

To bylo i těch předchozích 23 ne?
Smajlík  dotnet Muž24 Kategorie
01.10.2023 09:15:57
Co bylo před je tabu. Můžeš odpovědět neurčitě že pár jich bylo, přiznat ty dlouhodobější, jednu dvě jednorázovky a do větších detailů bych se nepouštěl. Měl jsem jednu stíhačku, která to ze mě furt tahala. Dokázala zkousnout dlouhodobější vztahy, jednou jsem nedopatřením zmínil jednu jednorázovku kdysi dávno a skoro začly létat talíře. A co jako tvl, co bylo před se nepočítá, tlustá čára.
 pan Klobouk
01.10.2023 08:42:00
Nic si z toho nedělej, na chlubeni to není, ale zase lepší než být v 22 panic. A kdo říká že je to normální tak by se měl léčit protože normální to není sexuální pud viz Freud atd.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie
01.10.2023 08:08:49
Já se tomu tématu vždy vyhýbal jak to jen šlo!!
A vždy jsem jenom říkal, že mám nějaké vztahy za sebou...
Nikdy neříkej číslo, nebo to bude jak píše
Qoo
Smajlík  Čitatel
01.10.2023 08:08:22
Ja na to mam nazor, ze vubec netusis, jak to funguje ve skutecnem zivote.
Ale ve zlepsovani se ve psani fejku ti tento nazor bohuzel nepomuze.
 Kvetak
01.10.2023 06:47:40
Záleží také na tom, kde jste se seznámili. Já se jednou seznámila přes seznamku, také jsem byla nezkušená a on mi poměrně brzy prozradil, že měl cca 30 holek. Já to tenkrát úplně nezvládla, jelikož jsem si i všimla, že tenkrát na ig sledoval profily, kdy lidé psali své zkušenosti s ženami z těch seznamek. Hodně u mě tím klesl a nakonec jsem z toho vycouvala
 Qoo
01.10.2023 06:32:48
Doporučuju říct pravdu, pokud se zeptá. Lež se vždycky jednou provalí a je lepší si to vyříkat teď než po dvou letech vztahu. Na druhou stranu to možná pro ni nebude tak důležité téma jak si myslíš. Vysvětli jí své důvody, řekni jí že i přesto dokážeš být věrný, že už nemáš potřebu střídat holky (pokud to tak skutečně je) a že to považuješ za chybu, kterou už nemůžeš vymazat, ale chceš se změnit.
Jo a kdybych byla na jejím místě, "přátelský vztah" s bývalými sexuálními partnerkami by mi hodně vadil. Měl by ses s těmi ženami přestat stýkat pokud chceš vážný vztah. Holku která nemá tolik zkušeností určitě znejistí že kolem sebe máš hárém.
 Anonymní
01.10.2023 03:56:43
A jsi si jist že jsi tady správně?
Smajlík  Nepodara Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk