Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223249, vloženo 30.09.2023 15:51:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítelkyni se zalíbilo nic nedělat
Docházejí mi nervy s přiltelkyní. Jsme spolu 8 let bydlíme spolu a všechno bylo fajn. Dělala obsluhu v kavárně. Jenže covid je zničil jak měli zavřeno pak otevřeno přes výdejní okýnko pak zavřeno pak jen malá zahrádka před kavárnou mohla být otevřená. Když se všechno rozvolnilo tak majitel dal takové ceny že tam zase nechodili lidi a prostě zkrachoval. O prázdninách minulý rok šla teda přítelkyně na pracák a tam byla až skoro do vánoc. Vyčerpala celou podporu a její doktorka jí dala nějakou omluvenku ať jí nechají být že neni schopná chodit na pohovory. Přitom schopná je ale neřešil jsem. Přes vánoce jsme měli první hádku protože ona dělala všechno jen si nehledala práci a slíbila teda že od ledna někde začne. Nezačala. Zítra je říjen a dneska ráno při další už z mnoha hádek mi říkala že do konce roku jí už stejně nikam nevezmou a začne od ledna. Ale to říkala před rokem. Její máma jí dává na zdravotní pojištění a nějaké drobné ať něco má a já platím celý nájem jídlo domácí potřeby vše. Dá se říct že já přišel o úspory protože je rozdíl platit půlku nájmu a na střídačku věci do domácnosti nebo sám. Nestačí mi na to můj plat ještě s tím když se kupovala nová pračka za pokaženou měl jsem výdaje na autě atd. Jí je to jedno. Vstává v 11 a je na počítači nebo jde za mámou nebo s kámoškama ven. Nehledá práci žádný kurz nic. Já o ni nechci přijít ale do konce roku budu na spořícím na nule a začneme asi žít jak chudáci, protože ona prostě je doma a líbí se jí to. Mluvil jsem s její mámou a tu to taky štve ale prý pokaždé když řekne a co práce tak je hádka že hledá a nemůže najít že jí všichni stresujeme a tak dále. Bavili jsme se už o nějakém ultimátu že by jí máma přestala platit pojištění a dávat při každé návštěvě pár stovek a já bych jí musel ale vyhodit. To nedokážu. Ale platit všechno nemůžu tady. Za chvili to bude rok, co nepřispěla ani korunu a rok a půl co naposledy jsme v tom jeli na půl. Ta podpora byla asi polovina platu takže půl roku platila třetinu a já dvě třetiny. Co mám dělat? Co byste dělali vy?
 Zoufaly Petr Muž36  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.10.2023 10:38:05
"Já o ni nechci přijít..." Ale budeš muset. Je to v jejím vlastním zájmu, víc pro ni udělat nemůžeš. Musíš chránit především svůj život, společné závazky nemáte, tak není co řešit. Kdo by se staral, když pečení holubi vždy přiletí?

Hafo, kupa, fakt hodně lidí po covidu zdechlo, tohle je (nejen) u nás ve státě "normální" stav. Je s podivem, že vůbec nějak ekonomika funguje. Lidi ve firmách líní, nepružní, nedovoláš se, všechno pozdě nebo vůbec... Všude bordel, nepořádek, výmluvy, omluvy, brekot a závist. Dřív nebyly sociální sítě, tak se společnost z těchhle pohrom zotavila rychle, teď se kdejaká zdechlá lemra přiživuje mezi ostatními a vzájemně se ve své omezenosti podporují.

Náprava? Psychoterapeut a dril nebo vyhodit člověka pod most a od nuly.
Smajlík  true123
02.10.2023 18:06:18
Na nicnedělání se dá zvyknout dobře a snadno. A pokud se neznmění tvůj přístup, nezmění se ani ona.
 taktovidimja
02.10.2023 11:15:21
Jidas: Souhlas, ale jak to píšeš ty čárky? To nevíš, že mezera se dává jen za čárku?
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
01.10.2023 20:30:43
No jo , hele je rozdil mezi tim , kdyz nekdo praci najit Nemuze , anebo Zamerne Nechce , podivej se pravde do oci , a nalij si cisteho vina , ona te jednoduse Zneuziva , protoze vi , ze jsi hlupak , ze ji to budes vsechno tolerovat , a vsechno ji budes platit nejenom za sebe ale i za ni , a hadej co se stane , az ti penize dojdou , a nebudes moct uz za ni vsechno platit , Kopne Te do Prdele , Rozejde se s tebou a behem jednoho dne , mozna behem par hodin si najde jinou Pokladnicku , ze ktere bude tahat prachy , Holky v tomhle maji Extremne Velkou Vyhodu , staci jim totiz jenom si lehnout na zada , svliknout si kalhotky , a roztahnout nohy , a dostanou uplne vsechno , kdyz se pohadate , tak je jedno , jak je chlap rozcileny , jak je vytoceny , jak je nasrany , kdyz holka roztahne nohy , tak kazdy chlap na vsechno Hned zapomene , a Hned roztaje jako snehulak na horke Panvi , holky to moc dobre vi , a uvedomuji si , ze diky tomu ruzovemu masu ktere maji mezi nohama , tak diky tomu ziskaji a dostanou uplne vsechno , takze vize tvoji budoucnpsti , bude to stale horsi a horsi , ona porad pracovat nebude , ty porad budes platit uplne vsechno nejenom za sebe ale i za ni , hadat se budete cim dal tim casteji , ale presto vsechno s tebou zustane , zustane s tebou tak dlouho dokud budes mit penize , az ti penize dojdou , tak te kopne do prdele , rozejde se s tebou , a behem par hodin si najde jinou Pokladnicku , ze ktere bude tahat penize , a pokud bude nejhur , tak to vyresi tim , ze si svlikne kalhotky , a roztahne nohy , a vetsina chlapu je v tehle situaci hned uplne na meko , a slibi ji uplne vsechno a bude ji platit uplne vsechno , hlavne kdyz mu dovoli smocit , to je vize dnesniho Zvrhleho Sveta , kdyz mas penize a budes ochoten platit , budes mit uplne vsechno , i nahou holku v posteli z roztahnutyma nohama , kdyz penize nemas , anebo nebudes ochotny platit , budes cely zivot sam a opusteny , Hodne Stesti v dnesnim zvrhlem svete , a nezapomen koukej vsechno platit Pokladnicko .
 Jidas
01.10.2023 18:40:44
Najdi si k sobě sobě rovnou. V tomhle případě je to jen otázka času, kdy to skončí a není to jen otázka peněz.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.10.2023 16:16:17
Tor: To je docela hloupost cos napsal/a
 Oukej hmm
01.10.2023 12:29:43
Práce se dá sehnat do pár hodin. Pokud se chce.
Pokud se jí nechce. Tak pá, pá.
 Tor
01.10.2023 12:05:20
Řekni jí, že jestli si nenajde práci tak se budete muset přestěhovat do garsonky. Třeba ji vidina velkého nepohodlí přiměje najít aspoň brigádu.
 1bhc
01.10.2023 10:57:01
Jesgf : Co to je za blábol? Ano, má právo nepracovat, ale pokud si tuhle možnost vybere, musí přijmout všechny následky. Jako třeba, že nebude ani bydlet.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
30.09.2023 23:57:22
Nech svojí přítelkyni žít, je její právo nepracovat a ty máš právo se s ní kvůli tomu rozejít, nežíjeme v dobách komunismu, jsme svobodná země. Nediskrimujte nepracující lidi, kteří nechtějí být otroky společnosti a pracovat pro stát. Proč by člověk měl dělat něco stresujícího, pokud je to práce? Aspoň je tvá přítelkyně volná, může vstávat kdy chce, chodit ven s přateli a neřešit práci. Dej jí svobodu, kterou si vybrala a respektuj její rozhodnutí.
 Jesgf
30.09.2023 23:47:38
To je důvod, proč raději bydlím sama, protože nechci poslouchat, že přítel platí nájem a všechno. Chudák holka.
 Nnorm1
30.09.2023 23:00:05
Neřeknu táhnout domácnost sám pár měsíců, když partnerka náhle přijde o práci a vidím u ní snahu rychle si něco najít, že posílá životopisy a chodí na pohovory. Ale rok, to už je fakt přes čáru. Obávám se, že ta už bere válení se doma jako novou normu a práci ani najít nechce, protože by musela vystoupit ze své komfortní zóny. Musíš už praštit do stolu a říct, že takhle už to nejde, a že ti samozřejmě musí splatit ty peníze, co ti dluží za podíl na nájmu. Ona jako bydlí zadarmo a není jí to vůbec blbý? A nemůžu uvěřit přispěvkům některých uživatelů, ve kterých se jí zastávají:(
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
30.09.2023 21:09:49
To vyděláváš tak málo? Já chápu, že by si už tvá přítelkyně mohla najít práci, ale teď si vezmi že budeš single a stejně bys všechno musel platit ty, pokud tě tvoje přítelkyně ještě jinak finančně nevysává, třeba jídlo a asi bys ušetřil i za elektřinu a vodu. A pokud bys byl sám tak by to bylo lepší nebo pořád stejné? Našel by sis novou přítelkyni, která by mohls pracovat a dávat ti půlku nájmu? Protože jestli jo tsk to není moc snadné, než ji poznáš a než se k tobě nastěhuje může nějakou dobu trvat. Alr asi takhle neuvažuješ, to by bylo na hlavu, takový určitě nejsi. Takže jestli budeš single tak ti radím se odstěhovat do nějskýho levnějšího nájmu, bude ti stačit nějaká levná garsonka ale záleží v jaké žiješ lokaci. Abys zvládl uživit sebe.
 Ggssf
30.09.2023 19:39:28
Chudák holka...
 Rumburak starší
30.09.2023 18:53:27
Chlap by měl umět ženskou a své děti uživit. Když bude s děckama, tak nebudou výdaje jen na ni, ale i na děcka.
 Petr Z Prahy
30.09.2023 18:52:46
Taky by mě docela zajímalo, jestli se aspoň postará o domácnost. Nicméně máš už ji doma rok a stále nic.. nějaké ultimátum mělo přijít dávno. Ale mě spíš překvapuje, že ti imponuje někdo takový. Někdo, komu ani trošku není blbé nechat se živit. Většina lidí by minimálně měla brigádu...

Rozumím, že třeba mohla být z hledání unavená a jak zmiňuje Archivářka, taky ji neúspěchy mohly odradit. Ale to stále není důvod pro to, aby neměla aspoň něco na pár hodin týdně. Pokud je ale líná něco dělat, tak se připrav, že pokud v budoucnu budete mít děti, tak se do práce taky následně nepožene. A pokud bude okolnostmi donucena, rozhodně to bude spíše brigáda než práce. Tak či tak ji budeš živit. Tohle není jen přechodné období.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
30.09.2023 17:59:49
Archivčo a co myslíš, potřebuje třeba takový Nervní klučík nad sebou taky drába? Může se z frustráta stát super chlap jenom tím, že konečně zasune? Může holka zachránit samce od úplné demaskulace, nebo si samec musí nejdřív poradit sám?
Smajlík  Porota
30.09.2023 17:57:35
+ komfortní zóny
 Archivářka Žena33 Kategorie
30.09.2023 17:54:15
Někteří lidé jsou zkrátka marní v tom ohledu, že když nad nimi nestojí dráb s bičem, do ničeho se sami nedokopou.

Jen zřídkakdy je to záležitost volby, lenosti a toho "mít vše na párku". Funguje to tak, že čím déle se takový člověk distancuje od výdělečného života a postrádá jakýkoliv režim, tím obtížnější pro něho je vracet se pak do starých fungujících kolejí běžného života. Ne proto, že by to sám vnitřně nechtěl, ale skládá zbraně a spíš se to snaží "nevidět" a doufá, že se to nějak vyřeší samo.

Tyto problémy úzce souvisí s psychikou a povahou člověka: Kdo je citlivější, nechá se například odradit několika pracovními nezdary a potom už mu nezbude žádná motivace jít zkoušet něco nového, poptávat se, aktivně si hledat něco nového, a podobně. Vím, o čem mluvím, jelikož k tomu také tíhnu. Přičemž vůbec nejde o lenost a zpovykanost, což se tu bude možná některým lidem hůře vysvětlovat.

Mívám také dny, kdy vím, že bych měla pracovat na projektu a zadáních, které mám, ale jsem v ty dny ráda, že jsem sotva schopná se vykopat z postele. Opět, těžko se to popisuje lidem, kteří mají v životě obecnu stabilitu, dobrý spánkový režim a stabilní práci, které funguje tak, že nad nimi někdo pomyslně "stojí" a oni si nemohou dovolit dát si oraz, když se cítí mizerně, špatně se vyspali, a podobně.

A to je právě jedním z důvodů, proč je homeoffice a bytí si pracovně vlastním pánem tak ošemetná věc. Ne každý je totiž stavěný na to, aby měl bez nadřízených a nutnosti do práce docházet tolik pracovní sebedisciplíny, a to potom může způsobovat podobné nešvary.

U nás je to tak, že veškerá starost o nákupy domácnost je jen a pouze moje. Když mám naopak vytížené pracovní dny, přítel mi sem tam s něčím pomůže, ale já mám obecně raději, když si vše mohu dělat podle svého (a pořádně :D), tedy snažím se kolikrát zvládat od všeho trochu. Když se ale třeba sejde více domácích prací naráz, často neudělám z pracovního hlediska vůbec nic. Ve dnech, kdy mi mozek prostě nijak kreativně nefunguje, pracovní záležitosti rovnou odtěpu a místo nich dělám doma jiné věci, které dělám automaticky a je třeba je udělat.

K radě autorovi:
Nevím, jak to chodí u vás doma, ale tebou popsaná bežná náplň času dne tvé přítelkyně je přes čáru o to víc. Myslím si, že když už postrádá tak dlouhou dobu motivaci a snahu najít si nové zaměstnání, měla by se alespoň co nejvíce snažit v jiných věcech, které souvisí s vaším soužitím, aby ti to ulehčila alespoň nějak.

Jestliže je tvůj příjem nižší a bez jejího přispívání jdete jako domácnost pomalu směrem k nule a mínusu, pak je opravdu nutné nějak zakročit. Nebylo by od věci napsat nám, jak ty vaše hádky probíhají.

Jelikož to, aby se ona v tomhle nějak nakopla, nepůjde skrze výčitky a to, že po sobě budete destruktivně řvát jako dva kocouři. Nedomnívám se, že vystěhování přítelkyně je nutné. Jen ty musíš zjistit, na jakou strunu jí zahrát, aby ji začalo kousat svědomí a aby jí to pomohlo vylézt ze své k
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
30.09.2023 17:39:15
Já jsem zažila situaci kdy přestal do práce chodit přítel protože už po 3 chodil na vejšku.
Taky doma hovno dělal neuvařil, neuklidil. prostě nic.
Ale ta špatná jsem byla já.
Protože já jsem ta lemra líná co nic nedělá a on mě musí chudák živit no.Sice nechápu z čeho když dostával kapesné od rodičů ale živil mě no.Prej.
Ještě půl roku po rozchodu jsem nedokázala pochopit že zaměnuje mě za něj.
 joiu
30.09.2023 17:37:08
“…to bych ji ale musel vyhodit, což nedokážu…”
Pak máš nejspíš smůlu a není ti pomoci…
 Michal-222 Muž44 Kategorie
30.09.2023 17:36:23
Podle toho , co říkáš máš 3 možnosti:

1. Rozejdi se ,protože tě jenom vysává

2. Udělej jí dítě a bude mít proč, být doma.

3. Řekni jí, že budete za chvilku švorc a ona buď odtáhne sama- v tom případě nestojí ani za starou
grešli, anebo začne makat a budovat tu domácnost s tebou.

Jiné možnosti nemáš. Leda, že by sis našel nějakou brutálně lukrativní prácia udělal z ní ženu v domácnosti, co rodí děti a je 8 let na mateřské.
Smajlík  Hellboy 1
30.09.2023 17:32:51
Před nějakými osmi lety jsem zažil něco podobného. Ještě se cítila dotčená, pak začala doma brát peníze a když jsem se jí ptal na co, nedokázala odpovědět a zapírala. Pak se madam zvedla, sbalila si tašky, odešla a já za ní zavřel. Okamžitě volali její rodiče a začali mi tak sprostě nadávat, až jsem je musel poslat do (_!_).
 vizvrácená přetkoška Muž48 Kategorie
30.09.2023 17:29:55
Pravá pravice: tzv. Signály :D víme
Smajlík  KorektniReditel
30.09.2023 17:25:00
jdjdjd: takoví chlapi jsou, ale takový chlap potřebuje silně přísnou a dominantní partnerku, submisivní holka s ním bude chudák, ptž se nechá využívat. Může mu to fungovat, ale musí se zamilovat do takové, která ho bude "sekýrovat". A naopak u zpovědi autora. To záleží. Musí tam být nějaká vyváženost, člověk nestihne 3 věci najednou (práce, dítě, škola). Já měla hodně náročnou vejšku, neumím si představit u toho pracovat nebo mít dítě (jako většina lidí zde stíhá brigádu pár hodin týdně, ale určitě ne práci na plmý úvazek nebo mateřskou, při mateřské prodlužují).
 Mandarinka2424
30.09.2023 17:14:25
Vygradovat tlak, držet a když nic, na zkoušku vyrazit. Takhle to přece nejde celý život.
 Tak jest
30.09.2023 17:12:29
Jedni ti řeknou že jsi blb že jí živíš ale může to být i druhá strana mince.
Realita může být jiná než ty jí prezentuješ je klidně možné že je to plně jinak a neříkáš nám celou pravdu.
Taky jsem pracovala v kavárně před 3 lety v Rakousku a do toho chodila na univerzitu .
Peníze dobré a když práce nebyla tolik kromě toho vyžadoval abych byla hlavně u něj doma. Tzn. poklízet, va,maminka mu vařila a jaká jsem špatná,protože dívím přednost studiu něminy před dením vyvařováním. On znál jen 3 věci nažrat se, poučit se, hrát hry no a sex tak ten měl asi denně jenomže né se mnou vždy tvrdil že je moc unavený z práce.

Ted má novou přítelkyni někde na facebooku jsem si od něj přečetla odpověd na nějakou otázku a ta zněla že když ženská není líná tak zvládne všechno dítě, školu,práci a ještě mu podstrojovat a poklízet. Zatím co on se oháněl že chodí do práce.

Jelikož jeho přítelkyni znám moje kamarádka a má s ním dítě budu citovat její slova "já jsem takový debil"říkala že je z něj na mrtvici.Nemá vlastní život jen žije te jeho.
Když šel nakoupit koupil věci které nesloužli na uvaření oběda či večeře ale takové které ten den snědl.
Vůbec ho nezajímalo co ona má naplánu jestli potřebuje nakoupit či co.
Víš je tu celá řada takových drobností co žádný chlap nepřipustí,muži si velice rádi věci i přetáčejí a upravují podle sebe aby pak mohli být za chudáky. Stěžují si kamarádům jak líné baby mají doma.
Myslela jsem že ho tenkrát přetáhnu když mi to řekl.
Takové známe od takových rychle pryč.
Perlička na závěř jeikož je bordelář a prase to pokaždé na naše poslední setkání uklidil komoletně celý byt. Tvářil se suvereně a nadřazeně. Nepochopitelné.
Byt který byl v dezolátním stavu a jak v amerických rodinách bordel. Lidi on uklidil poprvé za celé chození. Ještě se tvářil že by měl dostat metál.
Smajlík  jdjdjd
30.09.2023 17:12:12
KokektniReditel: Agitace neboli propaganda je levicovou záležitostí. Pravice zná pouze vlídné slovo, přátelské rady. A moudří lidé na ně slyší.
 Pravá pravice
30.09.2023 17:12:01
Koukám, že si tady z toho dělá dost lidí legraci.

Tak z jedné strany tady máme plno můžu, jejichž ženy musí chodit na plný úvazek do práce a ještě u toho mají děti, z druhé strany holku, která je mladá, bezdětná a evidentně lemra líná. Co chceš slyšet, když jsi na ní závislej, vyhodit ji nedokážeš a neumíš si nastavit hranice. Může mít nějakou psychickou nemoc, to má dnes každej třetí, když má jít do práce.
 Sorayaaa
30.09.2023 17:11:47
No nevím, pokud má psychické problémy, tak by tu to měla říct. Třeba jako odpověď na otázky, jestli už něco našla. Myslím, že v tvé situaci by nebylo od věci jí vysvětlit, že když nepracuje, tak žijete z tvého paktu a upsor, které už docházejí. A že se ti to nelíbí. No a uvidíš, jak se k tomu postaví ona... mně se taky nelíbí, když mě někdo do něčeho tlačí, ale zase mi přijde jako moje odpovědnost se o sebe a rodinu postarat. I když jsme na to dva.
 tralanka
30.09.2023 17:08:13
Chápu, že chceš s ni být, když ji máš rád.

Nerozcházej se.

Také záleží kolek její let a jaké má vzdělání. Ono je rozdíl 20 a 30letá holka, nebo holka s maturitou nebo s magistrem.

Jsi moc hodnej! Potřebuješ si dupnout jako chlap a "donutit" ji. Prostě ji řekni, že ted už si něco najít musí. Bud trošku hnusný, at už se konečně probudí. Jasně, že budou hádky, dusno, ale myslím, že ti později poděkuje. :D Snad.
 Mandarinka2424
30.09.2023 17:03:14
Vyraz tu kravu. Zensky se rady nechavaji zivit.
 hudry
30.09.2023 16:53:04
Pravá pravice: Už to chápu, ty nejsi hlupák co tu dělá agitku ODS. Ty jsi čelnem.
Smajlík  KorektniReditel
30.09.2023 16:50:03
Chovejte se k sobe oba laskave, nevydelavejte penize, nepracujte, odstehujte se spolu do lesa, vsechno patri prirode, takze vsem, spolecnost od vas chce abyste chodili do prace, ale chodit do prace, vydelavat a mit kde bydlet vas nemusi cinit stastnym, laska je zadarmo
 Laskaaa
30.09.2023 16:40:46
Buď se s ní rozejdi nebo jí koukej najít nějakou odbornou pomoc, pokud teda chce. A jestli nechce tak nechce, opravdu ji nenuť, to musí ona sama a jestli se s ní kvůli tomu hádáte tak bude mí strach a bude to horší. Můj kámoš byl taky takový. Ale jo, jestli tě nějak finančně zatěžuje, tak se s ní rozejdi, pokud je ti milejší jak ušetřit víc jak láska k tvé přítelkyni, tak to nemá cenu, i když jste spolu 8 let. Já to chápu, rozešla bych se s ní být tebou. Bylo by to sice sobecké rozhodnutí, ale kvůli ní se nemusíš finančně omezovat a ona aspoň nemusí od tebe poslouchat jak nepracuje a ať si najde práci, což by mě štvalo kdybych byla ona a nechtěla vych si hledat práci (já bych tě spíš poslechla) ale nesnáším, když mě někdo nutí k něčemu, co prostě dělat nechci. Rozchod je ideální řešení, pro obě dvě strany.
 Smaranka
30.09.2023 16:32:57
Aha takže je to tak v pořádku a já jsem špatný že chci ať zase pracuje. Aha. To je novinka pro mě že ona je chudák a já špatný když se o ní rok starám a kromě otázek na práci jí nic nedělám. To máte teda hezky nastaveno vy ženy
 Zoufaly Petr
30.09.2023 16:29:55
Ty mas teda problemy! Az zacne chodit do prace tak tady urcite uvidime zpoved o tom jak ti tvoje pritelkyne neuvari, neuklidi protoze nema cas a ani energii se starat jeste o tebe. :DDDD
Takovy dnesni muze znam, chteji aby jejich zeny chodili do prace stejne dlouho jako oni, ale zaroven se starali o domacnost, vareni, deti a aby hned bylo pripraveny jidlo, kdyz se vrati domu z prace. Ale kdyz skonci zhruba stejne tak je logicky ze zenuska se teleportuje aby bylo vse nachystany jak se ma, moje kolegyne z prace takhle zmatkuji a ja ty jejich muze nechapu. :DDDD
 Si delas srandu
30.09.2023 16:24:32
Lucinka a Houbička: Sexistický hovada co? Dneska už máme rovnoprávnost
 Seer Muž88 Kategorie
30.09.2023 16:22:57
By mě zajímo, jestli se ta tvoje přítelkyně stará o domácnost nebo jestli i tohle za ni děláš. Jestli se aspoň stará o tebe a uvaří ti tak nevím, co řešíš a mohla by ti vyčítat proč nechceš vařit ty. Nabízí ti svoje služby v domácnosti a ty ji za to živíš. Nebo to tak není?
Smajlík  Houbička
30.09.2023 16:21:36
KoketniReditel: Hromadnou dopravu zásadně nevyužívám, hromadná doprava potlačuje má individuální práva.
 Pravá pravice
30.09.2023 16:17:28
Ta holka by měla utíkat. Holka by se měla starat o domácnost, vaření, úklid a ty bys ji měl dávat peníze. Nebo ti snad nevaří?
 Lucinkaa
30.09.2023 16:14:22
Takový přítel je za trest! Zajímáte se aspoň o pocity své přítelkyně?! Vypadá to na nějaky psychický problém, doba covidová byla opravdu hrozná! A vy si opravdu takhle stěžujete kvůli financím? Že se nestydíte!!! Ne každý se z té hrozné doby oklepe, vy možná ano, ale vaše přítelkyně ne. Měl byste ji ukázat, jak moc ji milujete, třeba zkusit nějakou terapii nebo by mohla pracovat z domova. Ale hlavně jí nic nedávejte za vinu. Jednou si ji možná vezmete, tak nezapomeňte v dobrém i ve zlém. Hlavně ji do ničeho nenuťte! Nebo se s ní rozejděte, pokud se budete pořád chovat tak hrozně s budete ji vyčítat peníze!
Smajlík  Ahahi
30.09.2023 16:13:49
Pravá pravice: Ty si pravici neviděl ani z rychlíku.
Smajlík  KorektniReditel
30.09.2023 16:06:59
Chudák holka. Nehledej si holku, když ji nedokážeš uživit.
Smajlík  Vykoukanej pes
30.09.2023 16:04:00
Zřejmě se z ní stala levičačka. Chcete efektivního partnera, efektivní stát? Volte ODS.
 Pravá pravice
30.09.2023 15:58:50
Ja uz necekam ale doufam v to
Smajlík  Zoufaly Petr
30.09.2023 15:58:00
Jsi pěknej blb ze ji živíš. Vykoupnout ji pryč, nic jinýho se dělat nedá. To jako čekáš že se najednou změní?
 Seer Muž88 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk