Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223236, vloženo 30.09.2023 09:36:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Království které spí v šípkové růžence
Princezna byla obrazem duše.
Lidi kteří spali byli obrazem rozumu
Často říkal pomocník - princi vy nemáte rozum. On měl čisté srdce a neměl rozum.
Lidi kteří se řídí rozumem, tak až jejich vědomí umře jako hmota a stane se prachem, zůstanou bez duše pouze jako duch. Indiáni říkali věčně hladový duch mrak zůstávají lidi bez duše. To je ten, stav pekla.
Duch nad hmotou je láska nad dobrém.
Hmota je zvířecí část člověka, která kopíruje a napodobuje ostatní a nikdo nevyjde z kola ven. Mozek touží po moci a hiearchii a pozornosti. Vždyť kdo netoužíl po tom mít pod sebou alespoň 10 lidi, aby pracovali na něj. Lidské vědomí je nenažrané a když dostane jednu metu okamžitě chce další. Proto žijeme v systému hákem žijeme pod vládou lidi kteří jsou nenažraní. Každý člověk umírá 2x pokud nespasí duši. Ježíš se podruhé narodil proto že byl jen vědomí tzv hmota. Dostal život v duchovním světě tzv světě boha. Splynul se svou duši. A po smrti dostal život. Tzv se vzkřísil tzv vstal z mrtvých. Ne fyzicky jak si mnozí myslí. Každý člověk skončí v pekle bude mrtvý bez spojení se svou duši. Konci tu sm téměř každý. Opravdové stopy ke spasení duše v náboženství již nejsou.

 Anonnymouse E-MAIL: Spike.xx.vk@gmail.com  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2023 12:11:17
"Vždyť kdo netoužíl po tom mít pod sebou alespoň 10 lidi, aby pracovali na něj." Třeba já. Mnohem raději pracuji sám. Nikdy mne nelákaly vedoucí funkce. Spolupráce ano. Ale moc nad druhými nikoli.
 Petrz
30.09.2023 09:43:09
Moc složitý text takhle po ránu, ale pochopila jsem sílu lásky a když se tím v životě řídím, zjišťuju, že je všechno fakt mnohem lepší.
 Cvičená opicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč