Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223232, vloženo 30.09.2023 08:32:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejsem dospělá
V práci se mi posmívají že je mi 35 ale chovám se jako kdyby mi bylo 12,15, o tom že jsem impulzivní a škodím tím sama sobě ani nemluvím. Tohle je můj věčný posudek už od dob školy. Připadá mi ovšem že teď už jsem na tom líp, jenže ve srovnání s vrstevníky je to pořád pro neustále hodnotící a kritizující společnost v práci málo. Že už bych se ve svém věku měla chovat přiměřeněji. Souvisí to s výchovou kde matka neustále sekýrovala, uzurpovavala moje chování pro její žádoucí obraz, nikdy jsem v její společnosti nemohla být sama sebou,tak jsem sama sebou teď. S matkou se v její přítomnosti ani dnes necítím dobře, vyhovuje mi co s ní vidět jenom jednou za rok. Tolik křivdy co mi způsobila, nechtěla jsem chodit domů představovala jsem si jiné rodiče že mě mají víc rádi. A dnes to má důsledek že mi v práci k narozeninám přejí ať už dospěju. A to se jako má udělat jak?
 Dvanáctiletá ve 35 E-MAIL: Anonym@bezemailu.cz  Žena35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2023 09:32:52
Co znamená impulzivní? Pokud se třeba hned rozčílíš nebo tak, tak to je určitě ne moc dobrý. Nebo že uděláš něco bez přemýšlení a pak jsou problémy? Jestli ne tohle, tak neni problém
 Ravenor Muž25 Kategorie
01.10.2023 18:58:38
Rodiče si člověk nevybírá a jejich výchovu neovlivní. A jelikož to probíhá v době, kdy se člověk formuje a trvá to tolik let, může to pak člověka slušně zdeformovat. Příčinu máme, teď jde to to s tím něco udělat. Je jasné, že změna nenastane z dne na den, ale když víš, na co se zaměřit, tak to půjde o to líp, jen to nevzdávat. Jsi dospělá a teď už je ten život jen v tvých rukách.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.10.2023 03:37:08
Pokud tou nedospělostí u tebe mysleli třeba nějaké záchvaty vzteku nebo škodolibost, tak pak to asi dává smysl, že je to nějak obtěžuje. Jinak si spíš myslím, že jsi jen svá a na to nejspíš lidé z tvého pracovního kolektivu nejsou zvyklí.
Smajlík  jghjg
30.09.2023 16:14:34
Vykašli se na ně, nic jim nedlužíš, nemusíš splňovat jejich představy. Ať tě tak berou nebo ať jdou do někam.
 Sebeúcta
30.09.2023 12:37:01
Co znamená v tvém případě impulsivní? Ono je rozdíl, jestli je člověk živější nebo není schopen se ovládat.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
30.09.2023 11:27:54
Kašli na ně.
Smajlík  N3G4N Muž34 Kategorie
30.09.2023 11:23:48
Napadá mě asi milion variant, co tím tví kolegové mohli myslet, když ti popřáli, ať dospěješ. Do jisté míry souhlasím s tím, že je žádoucí být svá a nepřizpůsobovat se automaticky všem nárokům okolí. Na druhou stranu, všeho moc škodí. A pokud se chováš dětinsky, protože si sebou neseš nevyřešená traumata z dětství, je víc než na místě s tím něco dělat. Srovnat se, pořádně si sesumírovat, co se tehdy vlastně dělo, třeba najít důvody, proč tvá mamka výchovu nezvládla lépe.. a nakonec se naučit přijímat zodpovědnost sama za sebe.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
30.09.2023 09:40:47
Typek s fimozou ma recht.
 lol
30.09.2023 09:33:24
Na mamku nic nesváděj. Už dávno odpovídáš za svoje chování pouze a jenom Ty!
Smajlík  fimísek
30.09.2023 09:33:22
Tyto lidi bych pověsil za kule do průvanu. Taky celý život trpím komplexem nedospělosti a lidi toto ještě nějak připomínající bych už opravdu nedal. Naštěstí už jsem jen svým vlastním kritikem většinou v tomhle a nižší věk si připisuju sám. V době školy to ovšem bylo přesně takto, kritika na můj mentální věk. Kdyby si to ještě někdo dovolil dneska na mě, už bych se začal asi mstít někde po nocích, jako nějaký psychopat. Přes den si bohužel na lidi netroufnu, jelikož nemám sociální skilly a každý mě přebije.
Tak se rodí noční psychopati, viz ten dokument, jak ten 19-letý kluk tam povraždil pár lidí z práce, co se mu smáli a přebrali holku. Je to jeden ze sekce známí vrazi Ameriky. Na pohled ukoktaný nevinný ňouma, co jenom chtěl holku, jako každý jiný.

Jinak, mám pocit, že tento vrah právě vyvražděním své rodiny, podle soudního psychiatra - dospěl. Jen si to přečtěte, je to v té knize Známí Vrazi Ameriky.
 revenge 9513
30.09.2023 09:30:14
Ja som na tom stejne
 Wanewa Žena25 Kategorie
30.09.2023 09:09:36
Já bych Ti asi poradila spíš opak toho prvního příspěvku. Nesrovnávej se. Ty sama víš, že tě formovalo něco specifického a možná máš teď schopnosti, které jiní lidé nemají, a ty jsou moc důležité pro to, aby tvoje bublina fungovala hladce jako celek. Nesnaž se o uniformitu, třeba je důležité, abys byla právě taková, pro něco specifického ve tvém životě. K dospelosti nepotrebuješ, aby Ti okolí schválilo, jestli jsi dostatečně dospělá. Stačí mít základní zodpovědnost za svůj život a své závazky. To často chybí i těm co si připadají hrozně dospěle. Takže být tebou, bych prostě jen začala ignorovat všechny ty zmínky o tom, že bys měla dospět, naopak ty jsou podle mě nedospělé, nepřijetí faktu, že dospělý člověk nemusí být uniformní a plnit očekávání společnosti, je relativně dětinské. Co tebe samotnou omezuje a brání ti v rozvoji tvého potenciálu, můžeš zkusit řešit psychoterapií (na tento typ problému mi pripadá fajn adlerovský přístup), co ne, to přijmi. To, jaká jsi, je tvůj vzácný poklad, který si můžeš pěstovat a rozvíjet. Nikdo jiný na celém světě už takový není.
Smajlík  Veela Žena34 Kategorie
30.09.2023 08:49:47
Teď už se aspoň 15 let vychováváš sama, tak pozoruj, srovnávej se, hodnoť a měň se, pokud to uznáš za vhodné. Do jisté míry a ve vhodném kolektivu může být tvé chování i roztomilé, ale měla bys nad ním mít kontrolu.
 TeremtetePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk