Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223227, vloženo 30.09.2023 00:14:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nový psychiatr nechce hospitalizace
Údajně k hospitalizaci na psychiatrii parere není třeba což smrdí potíráním práv všech. Takže přesto že každý se i neprávem můžeme dostat do psychiatrické léčebny přesto nemusíme se tam dostat vůbec. Psychiatr mi naposledy zdělil že to na hospitalizaci není ikdyž jsem chtěla. Tvrdil mi že mi sami zavolají pracovníci z centra duševního zdraví kam budu dojíždět což je docela daleko to se ale taky nestalo. Takže ani hospitalizace ani centrum duševního zdraví. Řekl mi že na hospitalizaci to bude až budu nebezpečná ostatním což je taky blbost. Byla bych nebezpečná jemu a trvala si na tom že to chci vyřešit občanskoprávní cestou což je pro mě nejvýhodnější. ano je to tak já nemám vyhody schizofreniků a mám údajně jenom schizotypální poruchu a tu jsem získala velice zvláštně a to tak že psychiatr nevěděl jestli jedna nebo druhá choroba a ona ta psychiatrička v té léčebně mi řekla: nic ti není ale je mi blbé tu nic nenapsat a od té doby se té diagnozy nemužu zbavit.Je to divné pokud v minulosti tam bylo napsáno paranoidní schizofrenie bez léčby několik let, protože mi to nedávalo smysl proč zrovna tohle a pak najednou mi nic není a diagnéza ktera se s touhle vylučuje. Postraumatická stresová porucha mi z papírů zmizela tak že to neopsali ani neřeli že bych se uzdravila. Je mi čímdál tím hůř.Když mám sebevražedny myšlenky a chci se bodnout nožem tak je to vůbec nezajímá takže asi nejsem nebezpečná sobě nebo si vymýšlím. Léky neberu i beru, nežádoucí smrtelny učinky řeší kde kdo a psychiatr nic nepřizná a tak se to opakuje, jak pokusy že to zašlo tak daleko že bych to i riskla znovu a naposled. Měl by mi dělat jednou za určitý čas krevní testy kvůli tomu že beru léky dlouhodobě a nedělá. Gynekolog mi řekli že mám jít na mamograf kvůli výtoku z prsou jestli nemám rakovinu ale parere taky nevypsal tak jsem se rozhodla že než mít rakovinu prsu z léků nebo být vykastrovaná z toho chemicky tak to nebudu tri mesice brat a teprve pote co presto neprijde menstruace to budu řešit dřív ne. Věřím jenom gastroenterologovi a ten mě jinak mi nikdo nevěří ani neuroložka že mám halucinace z jejich léků a lepší by bylo kdyby mě vyšetřil orotoped kvůli bolestem páteře ale nechce. raději si nechám od praktika vypsat parere k ortopedovi než k psychiatrovi. však ona by ho k psychiatrovi stejne nevypsala.
 Nenítonormálnítohle Žena32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2023 20:47:58
vyser se na právo a buď zdravej.
Pamatuju že v r. 1960 jsme v Jablonci měli JEDNOHO psychiatra a v dnešním světě bláznů už maji i svoji kliniku. Jsem raději normální. Vyplatí se to.
 Quakie Muž78 Kategorie
30.09.2023 13:02:10
Ahoj,

ono záleží, jaké má ten lékař důvody.
Slyšel jsem, že pakliže někdo byl opakovaně hospitalizován a k ničemu to nevedlo, mají je právě směrovat na ta centra duševního zdraví. Učit lidi žít v reálném životě za podpory, ne se nechat zavřít a tak přestat vše řešit.
Mnoha pacientům se totiž v léčebnách líbí.
To ale postrádá smysl, léčebný už úplně.

Stran Ca prsu.
Beztak jsi brala něco, co zvyšuje prolaktin > laktace. Nevede to k rakovině.

Do toho centra duševního zdraví můžeš zavolat / zajít sama. Není třeba čekat, až se oni ozvou. Volil bych proaktivní přístup.

Pokud na léčebně trváš, najdi si jiného lékaře, který Tě tam pošle.
Nebo dojeď na nejbližší a tam uveď, že Tvůj stav je pro Tebe nezvládatelný (třeba ten příběh s tím nožem, co píšeš) a oni si Tě tam vyšetří a když uznají za vhodné, nechají se Tě tam hned, nebo Ti dají termín v rámci týdne, dvou. No a nebo Ti řeknou, že neshledávají důvod k hospitalizaci a pak se budeš muset smířit s tím, že svět se netočí tak, jak Ty chceš.

Hodně štěstí.
 smutný-člověk Muž33 Kategorie
30.09.2023 10:36:06
Tak si najdi jiného lékaře,pokud ti stávající nevyhovuje
 fénix z popela Žena36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč