Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223196, vloženo 29.09.2023 15:49:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ocitl jsem se v jiném vesmíru?
Jeden zahraniční herec měl mít asi dvě dcery. Nedávno se mu měla narodit druhá dcera, ale nevím přesně kdy. A když po dlouhé době narazím na jednu stránku tak zjistím, že se mu druhá dcera nikdy nenarodila. Dokonce jsem nikde nenašel žádný článek, který jsem minule našel. Místo toho se mu narodil syn. A ta druhá dcera ani není na seznamu jeho dětí a nikdy jsem nenašel článek, ve kterém se psalo, že se mu narodila druhá dcera. Ani si nepamatuji její jméno. Buď jsem se spletl, ta informace o jeho druhé dceři byla nepravdivá a nějaký hacker smazal všechny stopy o její existenci z internetu nebo jsem opravdu mimo. Jako bych se ocitl v jiném vesmíru, který je totožný s tím mým až na některé odlišnosti. Ještě včera jsem přemýšlel nad tím, jaké by to bylo žít v jiném vesmíru své planety. Ale v mém životě se asi nic nezměnilo, asi to je hloupá teorie a možná jsem se o tom herci možná opravdu mohl splést nebo si se mnou můj mozek zahrává.
 Pan teorie Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2023 17:36:38
Mandela efekt jak vyšitý.
 TenMajkl Muž33 Kategorie
29.09.2023 17:18:46
Pokud by to bylo skutečnosti, znamenalo by to tedy, že moje druhá já v mém vesmíru píše skoro stejnou zpověď, ale s tím rozdílem, že by zmiňoval, že ten herec měl mít dceru a syna a teď má dvě dcery. A nebo taky ne.
Smajlík  Pan teorie
29.09.2023 15:58:07
Aj mne s a to už stalo párkrát...asi nás mozog sa s nami zahráva...alebo existujú paralelne vesmíry
Smajlík  Wanewa Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk