Ahoj,
záleží na známkách na maturitním vysvědčení, když bych chtěla nějakou určitou práci, nebo jde na vysokou? Dívá se na to zaměstnavatel? Nebo mu stačí, že mám jen maturitu a známky ho nezajímají. Nebo když si vybírá, koho přijme, porovnává známky? Nebo bere vysvědčení s dobrýma známka a s horšíma pořád jako jen maturitu.
Známky na maturitním vysvědčení: 3,4,4,4,4
Maturita byla pokořena na 3. pokus |
| Archichuchel |
20 |
|
|