Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223188, vloženo 29.09.2023 13:28:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
F.R.U.S.T.R.A.C.E
To mi takhle partnerka před pár lety řekla, že by ráda touhle dobou dítě. Samozřejmě, až si splní všechny svoje kariérní sny. Mám o 3 roky starší parnterku, tak jsem to chápal. Jásal jsem a začal jsem se na to psychicky i finančně připravovat. Mezitím jsme si užívali bezva roky, každý rok super dovolená, koupě domečku, plán svatby atd.
Svatbu si před rokem přála zrušit, toleroval jsem to, měla zrovna těžké období.
Pak se obklopila skupinou divných osamělých žen, které buď strašně sportují nebo mají vztahové problémy, ale všechny jsou podle ní tzv. "upřímné", pak se přestala stýkat se svými starými kamarádkami, protože jsou všechny na mateřské a je teď se mnou a nemá vůli ten vztah posunout na další level, jak předtím chtěla. Nevím, co se jí stalo v hlavě. Prý v tom nikdo jiný není, tak žasnu.
Plánuju, že ji nechám jít svou cestou, aby byla šťastnější, protože pro mě už ten vztah představuje jen frustraci a vyplýtvaný potenciál. Ničí mě, když vidím svoje kamarády a kolegy, jak zakládají rodiny a já jsem zatím pozadu. Fakticky jsem se smířil, že budu žít usedlým životem a stane se ze mě otec, ale najednou je všechno jinak.
Vím, že jsem dostal vstupenku do dalšího dobrodružštví, a že si brzy budu moct dělat co chci, tak jako dřív. Těším se i na nové objevy, které potkám. Jenom mě trápí to, proč se osoba, se kterou jsem chtěl strávit zbytek života, začala znenadání chovat takhle?
Nemůžu tomu přijít na kloub.
 Kramář Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2023 18:20:29
Spíš se začala chovat přirozeně.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.09.2023 07:44:24
Soraya

Víš ona nejen péče o dítě je těžká. Živit rodinu není taky žádný med. Tvrdě dřít abych v dnešní době vydělal dost financí, stále se učit spousty nových věcí, doma všechno zařizovat, neustále všechno opravovat, řešit všechny důležité problémy protože žena říká vždycky že neví jak to udělat a tím to pro ni hasne, být vždycky za každých okolností ten kdo drží pevně jako sloup a všichni se o něj můžou opřít když je jim ouvej. A to se ještě věnovat po práci dítěti a každý víkend jej hlídat.

Vybral jsem si to a dělám to někdy i rád, ale sere mě že si ženy neustále stěžují. Živit rodinu taky není procházka parkem. A to se vsadím že kdyby byl on na mateřské tak by po něm chtěla aby dělal to co měla dělat ona + chlapské věci jako opravy, vrtání, kachličky do kuchyně, výměnu lustru a tak dále.

Cherry picking
 Hoktauri
29.09.2023 23:50:02
Každý má právo změnit názor. To není žádný podraz, nedodržení slibu nebo důvod k nakopnutí do zadku, ale málokdo si to uvědomuje. Proč to najednou vidí jinak, se budeš muset zeptat jí, to my tady nemůžeme na základě jednoho odstavce rozklíčovat. Doporučuji určitě promluvit si a vyjasnit si, jak který z vás vidíte budoucnost.
 klokanice Žena40 Kategorie
29.09.2023 18:28:00
Re: Soraya

Samozřejmě, že ne. Předpokládalo se totiž, že budu makat a vydělávat peníze. Dítě byl její nápad, na který mě navnadila. Takže, otázka nezní, co já budu dělat, ale otázka zní: Proč mě sakra vodila za nos ? O to tady běží. Změnil jsem díky tomu 5 let svého života, aby se mi potiom vysmála do ksichtu.
 Kramář
29.09.2023 17:52:08
Akorát jak to uděláte s tím domečkem?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
29.09.2023 16:33:28
A půjdeš s dítětem na mateřskou? Budeš se o něj nonstop starat, vstávat k němu, vařit, uklízet, prát, pak ho vodit do školky, že školky a u toho chodit do práce? Jestli jo, tak ji to navrhni, třeba pak bude souhlasit.
 Soraya Žena85 Kategorie
29.09.2023 16:14:58
To neviem ...ľudia sa nezvyknú meniť...teda aspoň podľa mojich skúseností...možno len zmenila priority
 Wanewa Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk