Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223156, vloženo 28.09.2023 21:07:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prožil jsem si svátek s rodinou
Není to lehké totkaj drahota všechno lidé k sobě jak psi no naštěstí ne všichni, já sa chovám slušně tak nemám problém to jako zase musím napsat, ale celkově je doba těžká ne že ne, musíme si pomáhat. Vlastně nemusíme, ale měli bychom když jsme ti lidé, když řeknu. Ne jen hrabat pod sebe a jen vymyslat smeliny a podvádět, to se mi, když budu upřímný nelibí.
Jak ten kluk co okrad kamaráda ještě ve vlaku a pak se chlubil na WC ve vlaku penězi sa fotil ne na dlouho.
No tak u nás teď bydlí teta s malým bratrankem on chodí do školky. Mají nějaké problémy se strejdou, proč to píšu - měla u nás spát Lucka, popravdě měla být i nějaká ta romantika jak se říká no bohužel. Na druhou stranu, když se to tak vezme když je nouze nejvyšší pomoc v srdcích nejbližších. Lucka přijede v sobotu. Držte pěsti.
Zpátky k věci, byl volný den , navíc bylo hezky tak jakože se na zahradě ještě udělá posezení oheň špekáčky, česka klasika.
Pekly se dneska jenom listové šátečky s tvarohem, to se peče jen 20 minut tam není co. Tak hlavně jako kvůli kluka že sa udělá oheň ať z toho života taky něco má táta teď s nima nebydlí tak se nevidí, mají nějaké problémy, chtěli jsme ho jen rozptýlit. Nakonec se domluvilo se sousedem že přijde na burta a protože se mnou kdysi chodil do kytary a pořád hraje, tak jako že u ohně zahraje, zazpívá se všecko. Hrál Tulácký ráno, Růže z papíru, to nám řekl historku že jako Honza Nedvěd řekl manželce, když zjistila, že ji podvádí, že jako ať si to tak nebere, že kdyby jí nepodvedl, nikdy by nesložil Růži z papíru a on že se narodil pro národ. Taky názor, ono každý by měl být platný pro druhé a pokud si vybral službu nemůže proti tomu nikdo nic mít, jak říká matka je to podle vkusu každého soudruha. Všechno tak nějak šlo bohužel jak sa čas chýlil, tak mamka začala vyrvavat že jako Stanjura asi špekáčky nejí, není jak jemu jenom sa vozit v limuzíně, plane mluvit, doslova potit moudra, valit oči, barvit se vlasy kdo rychle robí, dobře robí, no on to určitě nebude.
Do toho přišel tata tak prý kde zas byl, totkaj rodinné posezení a on zase u televize, že ho vymění a ještě zaplatí. On jí řekl že nejhorší den v jeho životě byl když jí potkal takže je vlastně rád, že už nic horšího ho nečeká. Ona že svině se maju dobře a že se dá pivo. To mi bylo trapně až za ušima, chudák teta, malý začal brečet, Kolesár mladší pořád hrál také to Proč mě ženy nemají rády od Mládka, babička už se s tím nepárala řekla kdyby už odešel.
Nakonec šla malému udělat palačinku. Jenomže babička dává hodně oleje, jak sa říká česká klasika a jak on měl předtím buřty, tak se poblil, když řeknu, citlivější povahy prominou. To zase bylo něco na matku, jak přišla z cigára, musela to uklízet no jsou horší věci v životě člověka. Pak jsme to šli poklidit, už je mi líp ale pořád to není ono, i ten krk radši nebudu mluvit.
Ptám se sebe nebylo by dnes lepší s Luckou?
V sobotu ráno Kaufik a pak jak sa říká zlom vaz.
Tak si to prožijte srdíčko na dlani hlavně lidskost já nedělám rozdíly. Jednou budu vzpomínat, budu hodně vzpomínat a brečet jak želva to vím.
Mira19.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2023 11:01:58
Ty by si byl dobrej flanďák...
 Tvujstrejdaaa
29.09.2023 10:10:13
Ty jsi těžce retardovaný že? Vidíš snad někde že bych o tom psal? Nemusíš hned myslet na homo vztah s tvým otcem mým strejdou ani nemusíš žárlit nic není když to řeknu.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie
29.09.2023 09:33:11
Fakt tady nepotřebujeme číst o tvém homosexuálním vztahu se strýcem.
Smajlík  Zase ten incest
29.09.2023 02:37:38
Vše je jenom dočasná iluze
Smajlík  Dogmatismus Muž70 Kategorie
28.09.2023 21:33:58
Ono každý se může přejíst vždyť je to malý kluk, tak si to tak neber. Ten toho ještě zvrátí neříkám nic.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie
28.09.2023 21:31:18
Nechutné.
 hupajPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk