Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1223009, vloženo 26.09.2023 08:42:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vybral jsem si špatnout VŠ
Ahoj,

nastoupil jsem teď na VŠ, bohužel jsem žjistil, že vybraný obor mě příliš nezajímá, čekal jsem od toho něco jiného. Rád bych se přihlásil na jinou VŠ. Bohužel už nemohu přestoupit, ale musím rok čekat.
Co mám teď celý rok dělat? Mám vystudovaný gympl, navíc bydlím v malém městě. Když koukám na nabídky práce, tak je to samý skladník nebo fabrika, vše na 3 směny. Na to se psychicky vůbec necitím.
Co vlastně dělají lidi, co mají maturitu, ale nemají uplatnění ve svém oboru? To jsou všichni ve fabrikách?
 problém E-MAIL: prosimodpoved@seznam.cz  Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2023 04:30:47
Běž dělat do fabriky a máš klid
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
26.09.2023 21:23:01
Já jsem hned ze začátku věděla, že bych VŠ jenom mrhala drahocenným časem. Tak jsem se sebrala do Prahy a teď dělám technického prodejce. V podstatě jediná jejich podmínka byla maturita a tu mám. Nemá to nic s mým oborem na střední, ale jsem spokojená s prací. Bohužel ani ne tak s lidmi. Takže tak na půl roku až rok je to fajn práce. Když to budeš dělat 2 roky jako já, začne ti z toho hrabat a budeš hledat něco jiného. Takže na ten rok to zkusit minimálně můžeš. Někde v elektru třeba určitě hledají lidi.
Smajlík  Toffifee žena Žena20 Kategorie
26.09.2023 12:44:34
Nějaká podobné předměty nebo se ty obory úplně liší? Jinak by šlo studovat a pak si nechat zkusit uznat na nové škole. Např. jazyky, matematiku apod.
 MilanXY
26.09.2023 10:54:21
Radič - zajímavé, právě mě škola bavila první tři semestry, pak už ne, ale bylo mi líto zahodit rok a půl, tak jsem to doklepala a po bakaláři přestoupila na jinou školu a jiný obor, ale příbuzný, že to šlo a můj bratranec detto, po roku a půl, že už ho to nebaví, ale taky ukončil a dokonce v tom oboru dal i magistra, já věděla bezpečně, že bud jiný obor, nebo holt budu jen bakalář. Ale asi je lepší mít to lepší od začátku a pak horší, člověk aby neztratil roky, tak už to dá. A co dělat zakladatel? Tak podívat se na osnovy studia, jestli náhodou není další semestr lepší, nebo odstěhovat se, nebude první ani poslední, tam kde nebude jen sklad a fabrika, gympl není škola na hovno, jak kdy, ale co se týká hledání práce to sláva nebude. I když, kdo ví.
 Lodička
26.09.2023 10:39:01
tak ji změň
 dobrá rada
26.09.2023 10:28:13
jit na gympl byla spatna volba, ale to uz asi vys. Kdybys mel IT prumku, mohl bys byt uz v prumyslu za dobre penize.
 kwefuheuh
26.09.2023 10:23:20
No ideální možnost odjet do zahraničí - naučit se jazyk, případně si ještě vydělat nějaké prachy.
 Dann654
26.09.2023 09:00:35
Ja to resil prestehovanim se do jineho mesta, kde jsem nastoupil jako technicka podpora, protoze me bavilo IT, ikdyz jsem to vystudovane nemel. Taky jsem byl po gymplu.
Musis zvednout prdel a necekat, kdo ti co da, kor kdyz s gymplem hovno umis.

A ne, nevybral sis spatnou VS. Na to jsem se vymlouval taky.
Ses jenom linej se dal ucit. A lepsi uz to nebude.
 lol
26.09.2023 08:58:19
Jaký obor sis vybral a co jsi od toho čekal?
V prvních ročnících se většinou probírají věci co nejsou moc zajímavé ale předpokládá se, že je využiješ až se v dalších ročnících začnou vyučovat předměty, kvůli kterým sis tu školu vybral.

Dal ses na vojnu, musíš bojovat.
Vydrž aspoň ten první ročník. I když pak možná přece jen přestoupíš jinam, už budeš vědět co to studium na VŠ obnáší.
Smajlík  Radič
26.09.2023 08:47:34
Většinou, pokud jim je 20 a po gymplu fakt nic neuměj, ano, jsou ve skladech, brigádách, za pokladnami, v zástěře v restauraci a tak podobně. Pokud maj řidičák, občas třeba rozvážej pizzu autem.
Ale ano, dělaj nekvalifikovanou práci do 30k hrubýho, takže jestli nechceš ten rok trávit tím, že si budeš hledat obor, zkontaktuješ jeho studenty a poprosíš o info a skripta, aby ses nadrtil něco napřed a sám, pak ano, šup makat. :)
 Hrnek čaje Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk