Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1222968, vloženo 25.09.2023 11:27:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Devastace zemí EU
Proč si EU a i řada levicových politiků v jednotlivých zemích devastují ekonomiky?
1. ekonomiky a průmysl Green Dealem
2. dováží nevzdělané a nevzdělavatelné lidi z Afriky

Devastaci průmyslu vidím na upadající konkurenceschopnosti 9/10 hitec firem je mimo EU, padají automobilky, firmy odchází jinam - řada z nich uvádí shodně jako důvod drahé energie a byrokracii - což jsou věci které tlačí právě Green Deal a podobné regulace

Dovoz lidí z Afriky kteří jak už víme žádnou kvalifikovanou pracovní silou nejsou a to ani po třech generacích viz kriminalita a celkově civilizační neúspěch Afrických migrantů ve Francii. Obdobně problémy násilí, kriminalita, nízká kvalifikace, problémy se vzděláním, prací se řeší kamkoli přijdou Švédsko, Německo atd

Je dobré porovnávat černochy a araby s asiaty, kteří problémy na západě nemají. Čím to?

Přesto Green Deal i dovoz migrantů z Afriky prosazuje EU a "elity" stále více. Co za tím je? Odtrženost politiků od reality? Psychopati v čele států a EU či jakási divná ideologie?
cim to je
 cim to je Muž36  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.09.2023 23:47:21
Jestli to nebude tím, že existují ještě nějaké vyšší hodnoty, než byznys.
Když si tou úspěšnou ekonomikou podřežeš pod sebou větev a zahubíš planetu, tak ti ty výnosy a brilantní HDP i HNP budou k ničemu.
Ale možná by ses řídil raději heslem Po nás potopa.
To je možná ta pravá a opojná moc přítomného okamžiku...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
25.09.2023 17:18:22
Piknik: ty jsi mi dnes adresoval mnohem víc příspěvků než on, další nelogický výrok.
 Dezolatinabyvaji
25.09.2023 17:03:12
Bublánek: že se s tím dezolátem bavíš, vždyť podle způsobu vyjadřování je to nějaký 14tiletý puberťák.
 piknik
25.09.2023 16:46:50
Bublánek: tak jestli věříš, že nejde objektivně zjistit, ve které zemi se dá pít voda z kohoutku, nebo kde se stíhají hlavy, tak jsi jednoduše magor. Jak víš, že existuje Rusko? Byl jsi tam? Jestli ano, jak víš, že neexistuje jen ta část, kterou jsi viděl? Co když jsi celou dobu seděl ve vlaku na místě a okna jsou jen obrazovky? Možná že naše učitelka zeměpisu byla agent CIA, když se nám snažila nalhat, že v jihovýchodní asii nemají pitnou vodu z kohoutku. A nebo ještěr, co umí měnit tvary. Stejně jako ty falešné cestopisy a dokumenty, co jsem viděl, že?
Smajlík  Dezolatinabyvaji
25.09.2023 16:36:44
Dezolatinabyvaji: "Cestopisy, dokumenty, studie, fotky, reportáže, knihy, to všechno vlastně může být jen propaganda proti Thajsku ze strany EU a NATO."

To můžou, pokud si vybíráš propagandistické srajdy. Cestopisy, na které se koukám já, ty země vykreslují poměrně pozitivně, určitě jsem tam neviděl výjevy typu "nemůžete pít vodu z kohoutku, kde se každý den sekají hlavy a upalují lidé, kde je příroda nenávratně zničena a vydrancovaná" a podobné blbosti. Ale ty asi jen sleduješ ten seriál "Vězněm v cizině" se mi zdá.
 Bublánek
25.09.2023 16:25:37
Bublánek: Hmm, zajímavé. Takže pokud jsem nenavštívil nějakou zemi, tak o ní nic nevím? Tyvole tak to ta naše učitelka zeměpisu byla ale pěkná podvodnice! A profesor dějepisu? Skandální.
Ikdyž uznávám, že možná v Thajsku létají stromy a možná v Rusku funguje gravitace naopak, dokud to nespatřím na vlastní oči, tak nevím. Cestopisy, dokumenty, studie, fotky, reportáže, knihy, to všechno vlastně může být jen propaganda proti Thajsku ze strany EU a NATO. Přišel jsi na to
Smajlík  Dezolatinabyvaji
25.09.2023 16:08:39
Dezolatinabyvaji: "Zajímavé, v roce 2023 jsem já a lidé v mém okolí navštívili země jako Francie, Španělsko, Rakousko, Německo, Norsko, Dánsko, Švédsko,... nikdo z nás nezažil násilí, nebyl okraden, naopak většinou všichni nadšení ze západu a západních lidí."

Zajímavé je spíš to, že jsi nikdy nenavštívil Rusko, Brazílii, JAR ani Thajsko a přesto nějakým záhadným způsobem víš, jak to tam vypadá. Proč by tedy jiní nemohli mít zase svůj názor na jiné (západní) země, ačkoli tam sami nikdy nebyli?
 Bublánek
25.09.2023 15:29:23
Jedná sa o rozklad a následné maximálne ovládnutie spoločnosti. Ako už bolo spomenuté, prečítaj si knihy od Klausa Schwaba, tiež siónske protokoly, ktoré odporúčam.. tej literatúry je mnoho, ale stačí pochytiť základ a viac sa pýtať nebudeš musieť. Ten smer je daný už desaťročia, storočia dozadu.
 No worries Muž32 Kategorie
25.09.2023 14:56:06
Dezolatinabyvaji: aha takže Fiala 2 roky u vlády teprve chce dělat úspory....:)

Fiala je 2 roky u vlády zatím jen jako Bureš zvedá daně a nedělá žádné významné škrty výsledek je sekera zatím 300 miliard a inflace jak někde v jižní americe

argumentovat že kdyby vlád Bureš bude to ještě horší je zoufalství.

Jinak možná souhlasím že větším úsporám brání takto sestavená koalice ( hlavně levicový PIRSTAN má manýry Maláčové)

ODS si holt vyštvala pravicové členy udělal koalici s ultralevičáky od Pirátů a je z ní socanská strana co jen zvedá daně

Mimochdem jak zbaběle si Fiala s Burešem přehazují kdo podepsal Green Deal je také ukázka že jsou oba naprosto stejné servilní loutky EU
 cim to je
25.09.2023 14:54:07
Cim to je? Humanitarskymi dobrosrdecnymi sklony papalasu EU co chteji zachranovat chudaky cernousky Lol

Uz to rekli zdejsi podemnou. Jedna se o genocidu, rozpad narodnich identit. Tim se dosahne tak ze ekonomivky kulturne zemi zdevastujes. Znicis bile muze a bile zeny donutis rodit slimaky. EU ma ovlatnuty i pornoprumysl- vidis cim dal vic videii bilych evropanek s cernovchy. V Africe vidis je bile Evropanky v pornu. Oni si pak mysli ze kdyz pritahnou do Eu ceka je bila zenska. Pak jsou zklamany a znasilnuji. ..Anglanum jde o to aby se slovane mezi sebou zmidlili. Stejny zcenar jako za Hitlera kde samotna Queen Elizabeth hostila Hitlera a jeho team. Byla to Nazi rodina co predhodila vychodaky smecce psu.

A slunickare povesit na spagat pze se podili na teto genocide.
 Thats life
25.09.2023 14:39:20
Cim to je: napsal jsem, že CHCE zmrazit platy (zaměstnanců ve státním sektoru). Jinak dělá toho hodně, protože se dají najít plány Burešovy vlády, pokud by znovu vyhráli volby a to už je sakra rozdíl oproti letošnímu rozpočtu. Ruší pošty, ruší slíbené růsty platů ve státním sektoru, ruší slíbené rusty důchodů. Daně už asi více snížit nemůže, pokud nesníží výdaje. Ostatně to zrušení superhrubé mzdy byla práce nejen ANO, ale i ODS pod jeho vedenim. A EET díky bohu taky zrušil. Mohl by Fiala dělat víc? Určitě, ale nevím, jestli by pak ještě někdy dokázal sestavit koalici nebo vyhrát volby.
 Dezolatinabyvaji
25.09.2023 14:27:43
Detolatinabyvaji: Fiala mrazí platy?

Rozdíl mezi Fialou a Burešem je minimální

Celkový výsledek "škrtání" "pravicové" ODS ve státní správě kam za Bureše nastoupily desítky tisíc dalších darmožroutů je tristní, dokonce vznikají další úřady.

"konsolidační" balíček žádné úspory prakticky nedělá pouze zvyšuje daně stejně jako to dělal Bureš
 cim to je
25.09.2023 13:54:35
Dezolatinabijeji, přesně tak, ale je marný jim něco vysvětlovat.
 Sorayaaa
25.09.2023 13:41:34
cim to je: i proto podporuji premiéra Fialu, kterým jim chce zmrazit platy. Je na čase si jako národ uvědomit, že např. mít F35ky je teď o něco důležitější, než aby Milena Nováková bez maturity z Psojedů na Moravě mohla celý život sedět za přepážkou na poště a brát za to průměrnou mzdu. O českém zdravotnictví nemluvě, tam je lenost brána jako ctnost. Jednou jsme si snad řekli, že komunismu bylo dost.
Smajlík  Detolatinabyvaji
25.09.2023 13:32:48
Dezolatinabyvaji: ano na tomhl něco bude. Co jsem poznam mezi státními zaměstnanci, konkrétně v DDP tak je to opravdu "výkvět" mnohy po letech v Eráru již prakticky nezaměstnatelný v soukromé sféře

bohužel část dnes ještě indoktrinovaní absolventi podivných primitivních oborů, které dá prakticky co směřují na úřady a do neziskovek i politiky to je vyložený odpad - fanatičtí a pěkně vyzobaní bolševici

Všímám si že zejména mezi těmito je jakýsi pocit nadřazenosti - že pokud oni jsou ve státní správě pak jsou jaksi nadřazení soukromému sektoru, který má povinnost jim platit sociální experimenty
 cim to je
25.09.2023 13:27:16
Zajímavé, v roce 2023 jsem já a lidé v mém okolí navštívili země jako Francie, Španělsko, Rakousko, Německo, Norsko, Dánsko, Švédsko,... nikdo z nás nezažil násilí, nebyl okraden, naopak většinou všichni nadšení ze západu a západních lidí.
Pak člověk otevře internet a zjistí, že se tam (a asi i tady) vlastně kradou děti, volby jsou falešné, všichni jedí jen šváby, migranti plení a loupeží v každém městě, bílí heterosexuální muži jsou v koncentračních, obyvatelstvo načipované.
A samozřejmě jestli je někde na světě vše v pořádku, tak jsou to země, které nejsou v NATO a EU - např. Rusko, Thajsko, Brazílie, JAR, a podobné země, kde nemůžete pít vodu z kohoutku, kde se každý den sekají hlavy a upalují lidé, kde je příroda nenávratně zničena a vydrancovaná. Ale alespoň tam nejsou AMERICKE VOJENSKE ZAKLADNY:(((((
 Dezolatinabyvaji
25.09.2023 13:24:03
Protože politika a práce pro stát není tak přitažlivá jako tomu bylo v 50.-80. letech. Ti schopní, chytří, ambiciózní, vizionáři, ti jdou do soukromého sektoru, který je na úplně jiné úrovni než dříve.
 Alda
25.09.2023 13:04:45
úmyslná genocida, když chceš ovládat masy, nej je jim úplně zdebilnět životy
 gvcxvvcxv
25.09.2023 12:56:48
Čím to je, jsou rychlý prachy (zisk) bez ohledu na jejich cenu. Ekonomicky se položí celá Evropa a nakonec i USA.
 Quakie Muž77 Kategorie
25.09.2023 12:41:57
Nastuduj si agendu 2030 z knihy Švába great reset.
Sleduj jaké závěry publikuje WEF Světové ekonomické fórum, WHO, a Gates a pochopíš, proč jedou agendy jaké jedou a proč se bude svět víc a víc zmítat v chaosu, než nastoupí jednotná světovláda, která vás všechny jakože zachrání :)

Ale pst, to jsou všechno jenom konspirace, ....
Smajlík  piknik
25.09.2023 12:17:36
Ano, jsme tak strašně zdevastovaní, všichni musíme jíst naše domácí mazlíčky a ohřívat si ruce nad popelnicí.
 Debile
25.09.2023 12:13:10
Cílevědomý účel elit a vrcholných klanů z řad anglosasů destabilizovat a zároveň vytvořit jednodnotnou směs, snáz manipulovatelný, méně inteligentní dobytek, na nižších úrovních míšený s rozdojením kozla. Kdo je tady zve? Kdo zničil Lybii, hráz držící migranty? Kdo nechal vzniknout ISIS a destabilizaci Sýrie? Anglosasové, třikrát. Rusko se jen veze a směje se jako bestie.
 pikdik
25.09.2023 11:37:05
Všemu vládnou staří dogmatici, co nechápou objektivně realitu a následkem je zaostalost a bída, ryba smrdí od hlavy!
Smajlík  Dogmatismus Muž70 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk