Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222948, vloženo 24.09.2023 22:46:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Strach z doktora
Již od dětství mě trápí šílený strach z doktorů. Dělá mi nepředstavitelný problém byť mu jen zavolat. A teď jsem od doktora dobral antibiotika které mi vůbec nezabraly a já mám strach mu zavolat a objednat se. A to jednak proto, že ty antibiotika jsem dobral už déle jak před měsícem, tak hlavně taky proto, že mě teď jistě nemine jedno nepříjemné vyšetření ze kterého mám přímo hrůzu. Já vím, že tam musím, jinak se té nemoci asi nikdy nezbavím, ale prostě nedokážu překonat ten strach a objednat se.

Mohli byste mi nějak poradit, jak překonat strach a odvážit se tam zavolat. Popřípadě poradit, na co se vymluvit, že jsem měl volat už dřív.
 Pepa18 Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.09.2023 17:40:51
Já také úplně nesnáším a nezvládám doktory. Přijde mi, že mi prostě nějak narušují moje soukromí, mají blbé otázky a tváří se na mě vždycky jako na idiota. Také nedokážu zavolat a už vůbec tam dojít. Jsem pak strašně nervózní, když tam musím jít. A to čekání v čekárně je taky hrozné, to ještě přidává na nervozitě. Třeba se mi teď udělal kaz v zubu, ale nedokážu se odhodlat k tomu vůbec se objednat zubaři.

Divné je, že třeba já normálně chodím do práce, kde se bavím s lidmi, vyřizuju věci a dokážu si poradit. Ale doktory nezvládám.

Držím palce, ať to dobře dopadne!
 Taky tak
25.09.2023 13:05:23
Znám. Nejlépe je mít vedle sebe někoho, kdo Ti pomůže, podpoří, třeba Tě tam i doprovodí. Měl jsem to také tak.
 MilanXY
25.09.2023 07:57:36
Tak se práškama necpi a máš to
Smajlík  Ladinac 123 Muž19 Kategorie
25.09.2023 00:43:03
Jinak vymlouvat se nemusíš na nic, ty seš jejich pán, ne oni tvý. Oni za tebe mají prachy, ne ty za ně. Jim je to úplně u řitě.

V případě blbých keců (které jsou tedy velmi nepravděpodobné, protože na tohle ani nemaj čas), bych to jen ignoroval, něco by prohodili a konec. Nebo máš stále právo se kdykoliv sebrat a z ordinace odejít a zvolit si jiného ošetřujícího lékaře.

Tohle si musíš uvědomit, ty jsi jejich pán a je to tvé tělo a zdraví, nikoliv jejich. Z tebe mají skrz pojišťovnu peníze, ne naopak. Po tomhle uvědomění už by tě měl veškerý strach z lékařů opustit.
Smajlík  8IH1
25.09.2023 00:34:42
Zašel bych se tam objednat osobně, třeba tě vezme rovnou.
 8IH1
24.09.2023 23:16:58
Myslím si, že doktoři slyšeli už snad milion výmluv na cokoliv. Takže když řekneš, že jsi měl pocit, že se to trošku lepší, tak ti na to zase nemá tolik co říct.
Nebo staré hloupé "Já nevím". Budeš trošku za pitomce, ale dějou se i horší věci.

Určitě se ti už několikrát v minulosti podařilo některé věci s lékaři vyřešit po telefonu, není důvod, aby to teď bylo jinak a aby to nezvládnul. Držím palce.
 Jedna frajerka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk