Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1222651, vloženo 19.09.2023 01:35:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Náš kolotočový poník se naučil stepovat
Příklady táhnou exempla trahunt můj baran se stal vzorem pro celé Slovácko jak sa říká motivuje lidi k nevídaným výkonům děti už na otázku čím chtějí být až budou velké neodpovídají že ovocem do Jogobelly místo toho říkají že jednou chtějí být baranem já jsem se zas začal učit latinsky jak už jste viděli před chvílí zatím se učím jen přísloví ta mám nejradši jsou jako moje babička stará vlezlá a otravná Luděk se zas naučil pít rum nosem. Když to zkrátím můj pravý dvojník se kterým střídavě boucháme na Zpovědnici pomocní zpravodajové napsal že vybrat potřebnou částku bude trvat ještě 400 000 let to bylo nedorozumění každý sa může mýlit ve skutečnosti zbývá 400 000 sekund tedy cca 101 hodin ale admin-bot 1 ks automaticky detekoval vulgární výraz "kund" proto sekundu nahradil rokem zasmolený bot když řeknu. Baran tedy ještě nezaplatil ale palivo a antihmotu už mu poslali na dluh Skládačka má konexe ne že ne zásilka už dorazila a baran právě vyrazil na cestu zpět slzička ukápla ale bude ještě dlouho trvat než dorazí domů Pluto je daleko zasvěcení vědí. Baran samozřejmě na Plutu učinil mnoho dalších významných objevů ale o těch už vám psát nebudu stejně byste je nepochopili průměrné IQ návštěvníka Zpovědnice je 78 nebudu lhát.
Baranovy úspěchy udělaly dojem i na našeho kolotočového poníka ten se rozhodl že se naučí stepovat Luděk mu navrhl že s ním pojede za Kornem do Prahy podle mě jen chtěl mít záminku proč jet za Marcelem poník řekl že nepojede Praha není na něj. Místo toho v České Lípě kde teď působíme našel místní LŠU a tam si u učitele tance domluvil soukromé hodiny stepu co vám budu povídat ukázalo se že poník má na tanec mimořádný talent učitel z něho byl nadšený přemlouval ho ať odejde od kolotočů a dá se na tancování u tyče s Luďkovou holkou poník rázně odmítl zůstane u nás a bude nám vracet jak jsme se starali to je jiný svět to sa musí zažít.
 Střední Mira19 Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2023 11:03:04
Zvířátka jsou totkaj šikovná ne že ne a jak dříve ti nevěřící Tomášové sa nám smáli že cvičíme barana a poníka v mluvení a stepování oni nám to teď vrací to se musí zažít všichni teď závidí chtějí taky být jako baran nemám jim to za zlé ale jsem tak trochu pyšný na sebe a na barana s poníkem kdo se směje naposled ten se směje nejlépe nebudu lhát. Škoda že to takhle nevyšlo s Luďkem není tak učenlivý každému Pánbůh nenadělí není všem shůry dáno jak sa říká brečel bych jaké jsou s ním totkaj samé problémy ale také ho máme rádi když se narodil vykoukl na svět porodnice Napajedla to bylo slávy Tři strejdové přišli na návštěvu napečené bylo všecko ne jak v Praze dostat ránu do zad do zavinovačky na batolecí pás kde se kojenci totkaj třídí jak zelenina v Kauflandu to na nás není to je jiný svět.
 Pravý Mira19Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč