Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1222634, vloženo 18.09.2023 19:24:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stav ohrožení republiky
Včera přijely naše krásné hlavní město okupovat stovky až tisíce nepřátelsky naladěných lidí v čele s ruskými kolaboranty, kteří již zcela otevřeně provolávali svoje nepřátelství k vládě a tím podněcovali k protistátním náladám ve společnosti. Po celé zemi se již nachází velký počet jedinců, kteří zcela popírají existenci českého státu, propagují jakési Československo, odmítají spolupracovat s policií, když jsou přistiženi při svém protizákonném jednání a neváhají vtrhnout do soudních nebo jiných úředních budov jako rozlícený dav plebejských násilníků v Kapitolu roku 2021.

Nemohu jinak než si klást otázku, proč vláda stále nevyhlásila stav ohrožení republiky, ve kterém by mohla vládnout pomocí dekretů, zrychlit proces rozhodování v době krize, eliminovat obstrukce tento proces zpomalující v době, kdy si to nemůžeme dovolit, udělovat zcela očividně nepřátelským a podvratně působícím politikům a občanům zákaz politické a podnikatelské, zejména oligarchní činnosti, ukládat jim tresty dlouholetého žaláře a zprošťovat je občanství v zemi, když slouží zcela jiné zemi a jinému, naprosto zrůdnému režimu, který nás všechny chce buď zotročit nebo vyhladit. Již včera bylo pozdě, už by se k tomu vláda konečně mohla odhodlat.

Jistý bývalý popelář a imigrant z dálného východu minulý rok nazval nejlepšího pana premiéra od dob Občanského fóra Fialu srabem, tak by mu pan premiér mohl ukázat, že se nebojí činit tvrdá rozhodnutí a provést čistý řez tímto nádorem, který bují na naší až příliš mírné společnosti.
 PROti Muž36  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2023 16:00:01
Na názor mají právo. A pokud přestala demokracie a právo existovat a žijeme v totalitním státě, mají právo i na převrat. Máme to v Ústavě. Jenže to není ošetřeno zákonem, není zákon, který by jim legitimně umožnil použít násilí a převzít moc. Takže právo které není zaručené Zákonem a podzákonnými normami je k ničemu. Z čehož lze vyvodit, že do určité míry mohou mít pravdu. Samozřejmě jen do té míry, pokud není řeč o Rusku.
 M4L5
19.09.2023 10:43:24
Zákaz EU: Ona je EU země?
Smajlík  Trubče
19.09.2023 10:38:46
PROti - slouží zcela jiné zemi a jinému, naprosto zrůdnému režimu, který nás všechny chce buď zotročit nebo vyhladit

Ona to byla demonstrace podporovatelů EU? EU by se měla okamžitě zakázat.
 Zákaz EU
18.09.2023 23:39:46
Jdi se vycpat. Ti lidé, kteří popisuješ, nejsou oni, ti lidé jsme my, praví Češi, slušní, inteligentní. Bohužel Prahu dlouhodobě okupují vlastizrádci a kolaboranti (voliči současné vlády), kteří mimojiné nenávidí svobodu slova.
 Svitavská ulice off
18.09.2023 20:03:34
Smutný člověk: mccarthismus je z Číny?
Smajlík  Schizoidd
18.09.2023 19:58:34
Sice jsme demokratická země, ale stav ohrožení státu omezuje některé prvky demokracie (podobně jako nouzový stav), čili, máš pravdu, kdyby hrozilo skutečné nebezpečí, použít by se to muselo. Ale za současné situace to je zcela neadekvátní a přehnaný nesmysl.
Smajlík  Qwertz
18.09.2023 19:41:26
Pocházíš z rodu kovaných komunistů?
Zkus třeba Čínu :) Tam si můžeš ukazovat na nepohodlné názory a nechat je "vkládat do žaláře".
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
18.09.2023 19:37:45
Jako vtip dobry :-)
 KroutimhlavouPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč