Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1222608, vloženo 18.09.2023 13:46:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Luděk se začal prodávat
Ahoj všem zasvěceným co ví o mém falešném dvojníkovi i nezasvěceným kteří totkaj teprve poznají zač je ho loket, když řeknu. Dělá samé problémy já nedělám rozdíly taky z něj měli doma radost dneska už mají spíš starost jak sa říká. Můj baran je zaseklý ve vesmíru planeta Pluto občas si odskočí na Charon nechce být jen zavřený v raketě to není na něj sedět doma kopyta v klíně na HitHitu podle propočtů zbývá ještě 400 tisíc let než sa potřebná částka vybere třeba bude velká inflace a půjde to totkaj rychleji uvidíme anebo antihmota zlevní pokrok jde kupředu mílovými kroky nebudu lhát.
Jak jsem psal koupili jsme baranovi dort na oslavu maturity ten furt ne a ne dorazit Luděk tajně vyžral všechny rumové pralinky není na něj spolehnutí a je to s prominutím mameluk navíc je to můj kamarád což nevím jestli je úplně šťastné když budu upřímný radši by neměl mluvit ani nic dělat to by udělal nejlíp. Půjčil si v tom stavu od své holky - kuběny peníze a koupil za ně auto do šrotu já mu říkám nekupuj tu haldu odpadků to on zas ne aby si nechal poradit skočil na lep takovému Pražákovi co jen kouká na někom vydělat žádné výhodná koupě pro obě strany to spíš by sám musel za sešrotování auta ještě platit takhle Luděk platil jemu. Luděk prý ho zná z výletu jmenuje se Marcel. Když budu upřímný vypadal ten Pražák totkaj jak holka měl sukni lodičky rtěnku na ksichtu prý je to dole muž nevím jestli Luďkovi věřit má samé podivné známosti měl by dospět jinak zle dopadne.
Neštěstí nechodí nikdy samo a Luděk pozval Marcela i holku - kuběnu na oběd k nám že prý rádi vaříme. Babička hned že mít dvě holky najednou je hřích snažila se Luďkovi domluvit totkaj ještě nevěděla co je Marcel zač to je jiný svět u nás jsou převleky akorát na masopustu, když řeknu. Tam sa chodí za smrtku nebo za koně no masopust je v únoru nemáme ještě ani napečené nečekali jsme takovou návštěvu. Když to zkrátím holka - kuběna se s Marcelem pohádala a hned ať jí Luděk vrátí peníze ten nemá ani na pivo kde by je vzal začal sa vykrucovat prý dostane invalidní důchod jako můj taťka leda ve snu můj taťka má trvalý pracovní úraz ukopnutý palec a ulomené ucho. Marcel hned že ví o jednom podniku kde může Luděk nastoupit vydělat si prý nepotřebuje ani maturitu. Nechci být zlý prorok ale jestli se Luděk taky začne převlékat jak do masopustu ztratí poslední důstojnost ani ke kolotočům sa pak nebude moct vrátit brečel jsem že přijdu o kamaráda i když není moc o co stát jak sa říká.
 Pravý Mira19 Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk