Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222607, vloženo 18.09.2023 13:33:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co myslíte
Včera jsem měla menší výměnu názorů s přítelem, který chtěl vědět můj názor na jeho situaci v práci, kdy řeší nějaké problémy. Já mu k tomu řekla jak to vidím já, když to chtěl vědět. A on mi na to řekl, že jen hlupáci a blbý lidu to vidí jinak než on. Nevím na co si hraje, ale docela mě to ublížil. Má sice dvě vysoké školy Bc a Mgr, ale práci si zatím neudržel, všude má problémy. Jsme spolu 4 roky a vypustil to poprvé z pusy, ale všímám si, že se povyšuje. No tak na školy a co. Ale to ho neoprevnujr dělat že všech kdo s ním nesouhlasí a řeknou svůj názor hlupáky. Co se to s ním stalo. Začalo to po škole a s novou prací, kde asi dlouho nebude.
 Roza23 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 16:03:20
Titul Bc - první a poslední písmeno slova BLBEC (zkratka)
MGR - magor (synonymum pro blbce)
když si to dáš dohromady, tak máš svého přítele v celé jeho kráse :)
Smajlík  fimísek
18.09.2023 14:17:35
Zřejmě jsi narazila na jeho ješitné ego. Zjistil, že ačkoliv má vystudováno, tak v praktickém životě to funguje jinak a nevyhovuje mu realita, tak se ji snaží přetvořit na tu, která mu vyhovuje, tedy na tu, ve které se povyšuje apod. Ve skutečnosti je to jen reakce na jeho vlastní pocit selhání nebo něčeho podobného. Takže pokud můžu radit, buď mu brnknout na citlivější strunu a to s tím, že za ním přijdeš jako kamarádka v prvé řadě a ne jako někdo, kdo mu to vpálí. Buď se ti otevře nebo se to zhorší a bude dál mít takové řeči. V tom případě ti radím trochu odstup, aby ses mu nestala hromosvodem.
 altermePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč