Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222569, vloženo 17.09.2023 21:15:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč to nechápe
Před rokem jsme ve škole probírali 2. světovou válku. 2 světová mě fascinuje už od 5. třídy, rád se dívám na dokumenty nebo čtu knihy. Teď to bude znít možná divně, ale mám i oblíbenou osobnost 2. světové a tou je Dr. Josef Robert Mengele. A já vím doslova všechno co se o něm dá vědět, četl jsem asi 5 knížek pouze o něm (5 hlavně proto, že jich moc neexistuje). No a dávali jsme si prezentace o různých osobnostech právě 2. světové a já si vybral Mengeleho. Moje prezentace měla všechno a tvrdím si říct, že byla vážně dobrá a stručná. Jenže můj drahý učitel mi dal 3 jen kvůli toho že prý šířím dezinformace. Doslova jediné co jsem řekl, že jeho pokusy byly sice brutální, ale velmi užitečné a důležité, což je prostě fakt. Nechápu tím pádem co měl učitel za problém.
 Satisfya Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 13:23:07
Sis po roce vzpomenul na špatnou známku? Tak určitě... Se divím, že Ti tenhle blábol někdo nesmazal.

Archivářko, který jeho pokus Ti přijde přínosný? Schválně, zda najdeš aspoň jeden... Protože pokud nenajdeš, tak těžko potom ty pokusy chápat jako rozporuplné. Respektive jsou to "pokusy" podobné třeba těm, které dělal Boblig s týmem.
Smajlík  Unrealik Muž40 Kategorie
17.09.2023 22:01:19
V čem konkrétně se Ti zdají Mengeleho pokusy užitečné a důležité?
Na co zásadního během svých experimentů přímo on přišel, že by z toho těžilo lékařství či věda?
Fakt mě to zajímá, nevím.. doposud jsem měla za to, že právě Mengeleho pokusy neměly velký praktický význam a jsou považovány za pseudovědecké a zbytečné. (Což se nedá říct o všech pokusech páchaných zrůdnými režimi.)

Je také možné, že učitel vnímal nějaký Tvůj obdiv k Mengelemu a promítlo se to do známky, což samozřejmě není správné.

Ale o tom Mengelem a významu jeho pokusů by mě to zajímalo, tak třeba napiš, co všechno zásadního vědě odhalil, já doposud měla z jeho činnosti opačný dojem a to i s vynecháním morálního aspektu.
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
17.09.2023 21:57:56
Je to debil :D
 Gleit Muž99 Kategorie
17.09.2023 21:50:40
Jasně, no...

Učitel ti mohl stranou říct, co si o tom sám myslí, ale na známku by to vliv mít nemělo. Jak lze něco označit za dezinformaci, když jsou to v mnoha případech jediná dostupná data a info.

Učitel se podle mě zachoval neprofesionálně a zatáhl do toho svůj vlastní subjektivní názor. Hodnotit měl zpracování tvé práce, ne nějaký morální kodex, tím spíše, když jste si libovolně mohli nějakou osobnost vybrat.

Neřeknu, kdybys v práci popíral holocaust, ale toto byla jeho bota. Zkusila bych za ním na tvém místě zajít a probrat to.
 Archivářka Žena33 Kategorie
17.09.2023 21:43:28
Učitel zřejmě hodnotí na základě nějakého morálního omylu, ale pokud jde o fakta, je pravda na Tvé straně. Nejen Mengeleho práce byla po etické stránce naprosto nepřípustná a pro jeho oběti velice brutální, ale pro vědecký pokrok velmi přínosná. Podobně brutální byli například i Japonci. Spousta německých vědců pak bylo na konci války přesunuto do USA, kde jim byla slíbena imunita, pokud jim předají výsledky své práce a získané znalosti.
 n0b0dy Muž42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč