Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222553, vloženo 17.09.2023 17:56:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Antizávislost
Ahoj, zablokoval jsem si profil, tak píšu jako off. Dosáhl jsem svého cíle, závislost na internetu jsem naprosto porazil a rozdrtil. Dokonce jsem to v tomto směru dotáhl extrémně daleko, že nyní jsem ve stavu, který bych nazval antizávislostí, tedy úplný opak závislosti. Na internet nejenže nechci chodit, když není třeba, ale dokonce vůči němu cítím silnou nechuť a averzi tam vůbec jít. Takže mám takový jakoby svůj program, který mě tam sotva vůbec pustí, když to nebude třeba.

Kromě toho, byl jsem u psychiatričky před pár dny. Měla ze mě velice dobrý pocit (sleduje s napětím můj progres a tuší, že to teprve začne gradovat). Jak mi sama řekla : Velice jsem ožil. Že to beru vážně dokládá, že mám zájem na blížím dalším termínu. Došlo mi, že se musím změnit. Tady něco pro marné lidi: Temperament cholerika (Wikipedie)

"Cholerik má svá hesla a zásady, jimiž se ve svém životě řídí a jež se snaží dodržovat. Pokud se mu to nedaří, je nevrlý a nepříjemný. Nesnese, když nemá vždy pravdu, a ani náhodou si nehodlá připustit, že by se mohl mýlit. Musí vždy zvítězit a pak hledat způsob, jak si zachovat tvář. Neumí vysadit z pracovního tempa a nutí k němu i své okolí. Má rád, když stojí v čele a vede lidi k lepšímu chování. K ostatním lidem udržuje postoj a netoleruje lidi, kteří nevyužívají naplno své schopnosti. Je netrpělivý a netolerantní ke slabostem, a kvůli tomu špatně vychází zejména s nerozhodnými a pomalejšími lidmi. Bývá často netrpělivý například při čekání na nějakou událost. Jeho chování může někdy vyústit v agresi. Jeho reakce se okolí mohou zdát přehnané, ale cholerik se rozčílí a za pár okamžiků je ochoten se normálně bavit a znovu o problému jednat, což ostatní povahy mnohdy mate. Má problémy být v tichu a nerad je sám. Často je to workoholik. Nerad se zamýšlí a „ztrácí čas“.

"Cholerik je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Stejně jako sangvinik je vstřícný a optimistický. Je rozený vůdce, a to již od nejútlejšího věku. Nebývá apatický, lhostejný nebo depresivní. Má rozhodnost a silnou vůli, problémy řeší rychle. Dokáže velet snad úplně všemu, bez ohledu na znalosti prostředí a podmínky. Jeho prvotním zájmem je dosahování cílů, nejde mu o to, aby se někomu zalíbil. Je skvělý a cílevědomý organizátor. Má schopnost dokončovat větší díl práce než kdokoliv jiný. Rád překonává překážky, miluje boj a také konkurenci. Miluje krizové situace, ve kterých často exceluje."

Buďte takový a v životě uspějete (ty pozitivní vlastnosti, ne všechno :D). Došlo mi, že když jsem poslouchal rap songy, většina těch lidí jsou cholerici a že se mi to líbí. Třeba takový Marpo je úplně vyšitý cholerik a každý druhý rapper v podstatě. Tihle lidi mají správnou mentalitu, stačí být jenom jako oni, ne být nějakej slabej srá* k ničemu, co se pořád lituje a motá v kruhu. Líbí se mi: Neztrácí čas, co jednou vyřešil, už se k tomu nevrací, nerad se zamýšlí atd. Vemte si z těch odstavců to pozitivní, neříkám ať jste agresivní, ale ať máte ty správné vlastnosti. Buď zůstanete marný nebo se změníte. Mě došlo, že se musím změnit a potřebuji k tomu určité vlastnosti. Když zůstanu jaký jsem byl doposud, tak je to předem prohrané.

A ještě závěrem. Tady lidi píšou blbosti a vyvrací něco nebo píšou nepravdy. Takže směle do toho, pište opět, jak jsem závislý na internetu, ale pravdy na tom bude nic. Jsou to jen výkřiky zoufalců, kteří prostě potřebují někomu něco vnutit, i když to absolutně není vůbec pravda. Stejně tak, pište si, že moje psychiatrička není profesionál. Ve skutečnosti je velice profesionální a navíc lidská. Já už ty Vaše blbosti stejně číst nebudu. Negativně o mojí psychiatričce psal někdo, kdo sám k psychiatrovi nechodí a přitom by měl, takže je to jasný... Stejně tak ty výkřiky zoufalců o tom, že se neléčím jsou nesmysl a tak dále. Já už ZP nepotřebuji, jsem jinde a můj život směřuje k mnohem lepšímu. Tady to je přece stránka pro smutné lidi a lidi s depresí nebo pro lidi, co mají problémy a místo řešení jich, se tady slabošsky litují a takový já už nejsem, tak co tady dál... :-)

viz ty silné vlastnosti cholerika a čau :-) hlavně nezůstat slabá troska k ničemu. Já už mám blíž k něčemu jinému, třeba na to časem taky přijdete.
 Ncnj off E-MAIL: ncnjzp@centrum.cz  Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 18:36:06
Prý tě vyléčil: https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1222423
Smajlík  Hermaticky uzavřený
18.09.2023 02:25:52
Nejpozději za měsíc tu stejně zase budeš fňukat, jak máš deprese. A od Zpovědnice sis nikdy nedal delší pauzu jak týden, takže za chvíli budeš zase tady a budeš si povídat sám se sebou. Těším se na výsledky tvé antizávislosti :D
 Mulholland Drive
17.09.2023 21:17:13
Ale o tom tenhle web je, ze se zeptas, co koho trapi a podle toho se mu pak snazis pomoct.
 lol
17.09.2023 20:35:54
lol: A k čemu je ti ta otázka? Když ti napíšu, že si myslím, že jsem workoholik nebo nejsem, tak tobě to nic nedá. :D Tohle je ukázka, jak ztrácíš čas, že pokládáš bezcenné otázky, takže jsi asi fakt zoufalý. :D

No nic, mějte se, s některými je to jedna marnost. Už sem fakt nejdu. :D

Mě fakt v životě čekají jiné věci a vyhlídky mám čím dál lepší. Nejlepší je si vzít ze všeho to nejlepší. S tou tlustou čarou je to velká pravda. Kdo jí udělá a už se nevrací do minulosti, tak vyhrál. Ono se stačí zamyslet, použít trochu rozum a naučit se dobrých vlastností, které nebyly úplně moje a hned můžu být mnohem lepší člověk.
 Ncnj off
17.09.2023 20:23:30
No, dobre, ja to vsechno beru.
Ale veris tedy, ze jsi workoholik, nebo ne?
 lol
17.09.2023 20:12:09
Kecy, kecy, kecy...
Bla, bla, bla....
Kecy, kecy, kecy...
 Luník
17.09.2023 19:54:11
"skrytý zoufalec"

Specifická skupina lidí, co si těžko přiznají, že mají problém, před druhými veřejně ještě hůře a jediný jejich smysl života je někoho řešit, snažit se někoho shodit nebo psát bezcenné nesmysly.
 Ncnj off
17.09.2023 19:51:27
Tyhle lidi jsou nejhorší a je jich tu plná zpovědnice. Normální člověk jde a napíše, že má problém. Pak je tu řada větších zoufalců, kteří to kryjí a ještě k tomu druhým píšou pod zpovědi nějaké nesmysly a chtějí akorát někoho shodit.
 Ncnj off
17.09.2023 19:49:31
lol: Věřím tomu, že jsem lepší než nějakej skrytej zoufalec pod nickem lol. A pokud nejsem lepší, tak brzy budu.

Však ty jsi skrytý zoufalec. Normální člověk sem nechodí a nepíše blbosti jako ty.
 Ncnj off
17.09.2023 19:35:57
A veris tomu, ze jsi workoholik, ikdyz jsi v zivote nepracoval?
 lol
17.09.2023 19:05:09
Já už momentálně rozjíždím další ambiciózní progresivní plány. Na blbosti nebude čas. :-)
 Ncnj off
17.09.2023 19:02:26
Ncnj off:
Pochopil, skončil jsi. A já ti děkuju za to, že ukazuješ druhým směr. Tys to zvládl, popisoval jsi tu svůj boj, a dodáváš ostatním sílu. Jde to. Díky tobě to teď vím já a mně podobní. Oceňuji tvou práci v minulosti a je skvělé, že jsi dosáhl výsledku, kterého jsi dosáhnout chtěl. Jdeš nám příkladem. I když už nenapíšeš sem ani písmenko.
Smajlík  neincel
17.09.2023 18:53:37
neincel: Vůbec si to nepochopil. Mě je ZP už ukradená. Jsem tady pravděpodobně naposledy. Došlo mi jaká obrovská síla je, když se člověk nevrací zpátky do minulosti. Celé je to k ničemu. Co se jednou vyřeší, je navždy vyřešené a nemá smysl se vracet. Je to ta silná vlastnost cholerika. Pro mě je internet navždy vyřešený a nikdy se nevrátím. Zbytek života využiju mnohem líp. :-) Půjdu tam jenom z nezbytných důvodů a už nikdy jen tak. Když dokážeš dělat v životě rázné tlusté čáry a nevracet se, máš hned 10 bodů navíc, ale někdo to třeba nepochopí.
 Ncnj off
17.09.2023 18:42:03
Ncnj off:
Já ti děkuju za to, že ostatní závislé motivuješ a ukazuješ jim cestu. Tobě nejsou dobří ani hejtři, ani ti, kteří dokáží tvé počínání ocenit. To se pak není co divit, že si ve zpovědních píšeš sám se sebou.
 neincel
17.09.2023 18:13:19
neincel: Ano troska se ozvala. :D Tvůj příspěvek? K ničemu.
 Ncnj off
17.09.2023 18:10:07
Jseš můj velký vzor. Beru si z tebe příklad a s boží pomocí přemůžu závislost, jako se to povedlo tobě. Díky za motivaci, za to, žes šel s kůží na trh, navzdory pochybovačům, hejtrům a různým msfanouškům a jiní tě mohou následovat.
Smajlík  neincel
17.09.2023 18:04:56
Přesně jak píše Vylity geniu ve zpovědi 1222504. Problém ZP je, že sem pravidelně chodí banda skrytých ultra zoufalců, kteří si to sami nepřiznají, takže sice se snaží působit dobře, ale pod zpovědi viditelně reflektují svoje shi** a svojí zoufalost a to je pořád dokola. Falešný lidi k hov**, škoda ztrácet čas.
 Ncnj offPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč