Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222547, vloženo 17.09.2023 16:06:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Školení řidičů - nástup do nové práce
Ahoj, nastupují do nové práce a zítra mám projít školením BOZP a řidičů. Řídím cca půl roku a ne tak aktivně a tak jsem z toho celkem nesvá. Jak to školení probíhá? To je něco jako písemné testy během autoškoly, ne? Ty jsem sice dala na první pokus, ale už je to taky nějaká doba a když jsem si teď dělala na zkoušku test, dala jsem na 80% což nestačí a tudíž jsem neprospěla. Pak jsem si udělala ještě druhý a ten vyšel ještě hůř než ten první, různý nový dopravní značky atd.. Co když ty závěrečné testy na tom školení zítra nedám?
 Reebok nebo Nike Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 10:57:14
Většinou vás přednášející seznámí jen s novinkami, co se za poslední roky změnilo. Většinou je to skupinová aktivita. Myslím, že jsme i nějaké ty testy kdysi dělali, ale bylo to spíš jen pro nás a zase se to skupinově dalo vždy dohromady, aby se to dalo odškrtnout, že jsme prošli.
 MilanXY
18.09.2023 08:31:24
protože pravidelně někteří kolegové prostě v termín školení nemohou, vyplňuji testy za ně. Dle druhé tabulky s výsledky. Tolik ke školení BZP.
 Hodislava Žena42 Kategorie
17.09.2023 22:55:11
fimísek:
A kdo je neudělá tak je zastřelen? Nebo co s ním dělají?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
17.09.2023 20:53:00
Jastli máš řídit firemní auta, zkus požádat, aby v rámci školení někdo s tebou udělal zkušební jízdu autem co ho pak budeš muset řídit.
Když jsem měl poprvé jet s firemní dodávkou, sice jsem někoho poprosil, ať mne proškolí, která páčka je na co a co se leje do nádrže, ale hledat kde se pouští stěrače když už jedu po dálnici není zážitek co bych si ho chtěl dopřávat moc často.

BTW: Když jsem se dozvěděl, že jsem byl jmenován řidičem - referentem (nijak jsem o to neusiloval, ale ani jsem se tomu nebránil), ptal jsem se šéfa dopravy, jestli chce vidět můj řidičák. Prý ne, že mi věří.

DŮLEŽITÉ!!!! Zeptej se, jestli firemní auta mají havarijní pojištění!!!!
Smajlík  Radič
17.09.2023 18:49:38
Školení se nedá neudělat, nemusíš mít strach.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
17.09.2023 18:19:56
Záleží na tom, na jaké pozici budeš pracovat, jak moc budeš jezdit autem, a také pečlivosti zaměstnavatele. U nás se dělají zkoušky stejně, jako v autoškole.
 fimísek
17.09.2023 17:44:55
Zaměstnavatel potřebuje lidi. Školení je formalita a on potřebuje aby všichni prošli. Jak tady píšou lidi přede mnou, většinou je to jen na podpis.

Jen jednou sem zažil poctivého zaměstnavatele, který chtěl aby byli zaměstnanci skutečně proškolení. Tam se pak psal skutečný test. Ale ten kdo ten test nedal, tak toho nevyhodili, instruktor mu to co měl špatně vysvětlil a potom ten dotyčný psal ten stejný test znovu. Byli tam lidi co to dali až na počtvrtý, měli jazykovou bariéru, nebyli to Češi.

Zaměstnavatel prostě potřebuje aby všichni prošli. Někdy je to hodně formální záležitost.
Jednou sem třeba zažil školení vietnamců, sice jenom vzv, ale i tak a ty vůbec nevěděli co tam ten instruktor plácá, pak to podepsali a všichni byli spokojení.
 prabosneboprestige
17.09.2023 17:29:26
U nás je elektronické školení poslední 4 roky - firma ušetří za školitele. Navíc si nového zaměstnance proškolíš hned a nemusíš čekat.
Je to zjednodušená verze autoškoláckých testů. Dají se klikat furt dokola, dokud to nemáš správně. Pak ti tam naskočí "gratulujeme" a máš na rok hotovo.
Je to v pohodě, nejde o to zaměstnance nachytat, ale mít je proškolené, aby mohli jezdit služebním autem. Navíc před vlastním testem bývá teorie, kde si přečteš co v těch otázkách vlastně bude...
 Malparido Muž30 Kategorie
17.09.2023 16:33:10
Ježíši tak to jste mě uklidnili, uf. Doufám že máte pravdu… personalistka mi říkala jak to bude probíhat a prý budeme na tabletech něco psát… tak snad je to jen test BOZP na tom tabletu.
Smajlík  Reebok nebo Nike
17.09.2023 16:28:08
Co jsem zažila školení tak to bylo jen povídání a potom podpis. Žádné testy atd..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
17.09.2023 16:22:02
U nás skoleni řidičů probíhalo tak že pan školitel mluvil asi tak hodinu a podepsal se papír o tom, že jsem byl proškolení, nějaké písemné testy bych opravdu nečekal, není to škola.
Smajlík  0942Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč