Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1222542, vloženo 17.09.2023 15:06:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Obnova gmail účtu - mail
Chtěl jsem se dneska přihlásit do gmailu, ale kvůli nové ip adrese nemohu. Používám stejné zařízení jako dřív, ale ip adresa je jiná. Když dám "recover account", tak se mě to zeptá na mail a heslo a dál mě to nepustí. Druhý mail tam nemám, telefon taky ne. Hledal jsem pomoc a nápovědu na netu a gmail nemá žádnou podporu, kde by se to řešilo individuálně. Návody jsou k ničemu, nevyřeší můj problém. Nemáte s tímto zkušenosti? Když třeba den nebo i týden počkám bez pokusu se přihlásit a pokusím se znovu přihlásit, půjde to? Mám si nechat ip adresu, kterou mám teď, nebo naopak zkusit to přihlášení později přes novou? Dají mi později možnost přidat telefon, druhý mail, a pak se tam dostanu? Nebo se s ním mohu rozloučit? Ten mail je pro mě důležitej, mám tam vzpomínky na asi deset let života, nechci o něj přijít. Že jsem si ta měl dát telefon a nějaké údaje na obnovu už vím, ale to mi teď nepomůže. Za rady a zkušenosti s podobným problémem předem děkuju.
 kriplyzgugluzabiju Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 02:17:21
Asi bych si stanovil osobního bobříka trpělivosti, nastavil upomínku na dnešek + 31 dnů a zkusil pak, za co nejlepšího dodržení těch podmínek z odkazu na podporu níže...

Your account recovery request may be delayed from 6 hours to 30 days, depending on the level of risk Google has determined based on a variety of factors.
 Sven
18.09.2023 02:02:01
Sven:
Tohle jsem už četl a počkat je teď pro mě jedinou možností. Kdybych aspoň věděl, jak dlouho se musí čekat, jestli to je třeba max. 15 dnů, tak to aspoň můžu vyzkoušet vícekrát, než dojde k vymazání. Ale protože to nevím, tak možná ztrácím čas. Ani netuším, jestli se to počítá na týdny (4 týdny=měsíc) nebo podle kalendáře (měsíc=30 nebo 31 dní). Když se mi to podaři, hned tam dám telefon.
 kriplyzgugluzabiju
18.09.2023 01:43:16
Na tu jejich informační hlášku se vrací poměrně relevantní výsledky, možná fakt stačí nějakou dobu počkat, aby se vyresetoval jakýsi jejich timer, jak se píše tady https://redd.it/y0f3dn

Jen teda ti parchanti začínají mazat neaktivní účty od cca prosince, tak ať se ti to nějak nevhodně neposčítá a nejsi v prdeli úplně, kdybys to nevyřešil do pár měsíců...
 Sven
18.09.2023 01:27:09
Sven:
Pořád jenom ty přihlašovací. Mail/telefon plus heslo, pak to napíše
Google couldn’t verify this account belongs to you.
Try again later or use Account Recovery for help.
Po recovery jsem zase u údajů a pak mi to zase napíše to nahoře. Furt dokola.

Ještě můžu dát, že jsem zapomněl heslo, ale to já mám. Prostě mě to nepustí nikam dál, jsem ve smyčce přihlašovaní. Bohužel jsem tam nedal telefon, můžu se přihlásit jen přes mail a heslo.

Co posíláš už jsem četl, tam mi je užitečný to
se a familiar device & location

If possible:

Use a computer, phone, or tablet where you frequently sign in
Use the same browser (like Chrome or Safari) that you usually do
Be in a location where you usually sign in, like at home or at work

To dělám, zkouším to přes prohlížeč, který používám nejčastěji, stejný počítač, OS.

Proto počkám, raději měsíc, ale když tohle znovu nastane, tak nevím, co s tím. Proto budu rád, když mi někdo poradí, jak tu šanci na přihlášení do účtu zvýšit. Nebo jestli nečekat dýl. Cokoliv.
 kriplyzgugluzabiju
18.09.2023 01:18:08
Ještě https://support.google.com/accounts/answer/7299973?hl=en

Vše pročti, pak až zkoušej...
 Sven
18.09.2023 01:16:07
- Když dám Recovery, tak to zase chce údaje...

Nevím sice jaké údaje, zda recovery e-mail či telefon, ale Part 2 odsud tedy nezabírá, jo?

https://1url.cz/?nahled
https://1url.cz/5u2Aa
 Sven
18.09.2023 00:35:14
B2KI:
Přihlašoval jsem se stále ze stejného počítače a doma. Jenom jsem v posledních pár dnech to přihlášení dělal ze dvou různých prohližečů a jednou jsem změnil přes User-Agent Switchera systém. Dneska jsem použil jeden z těch prohlížečů a už to nešlo. Mně už se tohle jednou stalo na jiném účtu, ale tam mi to aspoň napsalo "too many attempts" nebo něco takovýho a za dva týdny bez pokusů se přihlásit už to zase šlo. Tady mi to píše

Google couldn’t verify this account belongs to you.
Try again later or use Account Recovery for help.

Když dám Recovery, tak to zase chce údaje a pak to zase napíše tenhle kec. Je tam to try again later a to mi dává naději, ale nevím, kdy to mám zkusit, abych něco nepodělal. Nikam nespěchám, takže klidně za měsíc, ale zase bych se tam taky rád podíval ještě letos, jsou tam pro mě důležitý maily. A bojím se, že to nepůjde ani později.
 kriplyzgugluzabiju
18.09.2023 00:16:57
Někdo ti ukradl účet. IP adresou to není, ta se mění běžně. Nepřihlašoval ses z veřejné sítě nebo někde v zaměstnání přes síť zaměstnavatele? Mohl ti někdo takto ukrást přihlašovací údaje.
 B2KI
17.09.2023 15:32:16
Přihlásil jsem se za posledních pár týdnů ze tří různých ip adres, tak asi proto mě to bloklo. Počkám 14 dnů a pak se pokusím přihlásit znovu. Ale stejně bych jakékoliv rady a hlavně zkušenosti vaše se stejným problémem uvítal. O ten mail nesmím přijít.
 kriplyzgugluzabijuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk